הרהורים מינהלי אם העולם קיים אינו אובייקטיבי מלא מראש לפני ההגעה שלי למקום אז מה? נראה כי התשובה הטובה ביותר היא מגדירים אותה כ פוטנציאל שאינו נוכח עד שאתה או להסתכל על זה. בעצם זהו עולם הרפאים אשר מציגה את קיומה מלא בכל אחד מאיתנו מתבונן. כל האירועים בעולם זה להיות נוכח, מסוגל להיות אבל לא באמת לראות או לבד, עד שאחד מאתנו באמת רואה אותו או פרד אלן וולף לא מרגישים אותו שוללת ארגונים בזמן הנוכחי זה, בהינתן המציאות של תרחישים תחרותי, הציג מבנים קודמים שונה מאוד מתקופת, דורשת כעת מנהלים בעלי יכולתעם מיומנויות ניהול המותאמים פרדיגמות חדשות כדי necesidadesa הדורשת את הסביבה, להבנת התפקיד כי צריך לשחק לא רק הטכנולוגיה, אלא את המשימה cona מחויבים בגורם האנושי, חזון חבות החברה sociala. מכאן ההתעקשות שלי כי בתי הספר ניהול חייב ארגון מחדש של תכנית הלימודים האקדמית, לספק ידע מתאים מציאות זו ולהכין מנהלים בעתיד עם visiona כזה, מנהיגות מקדימים, כדי לפרש כהלכה את הצרכים של הסביבה בה הם פועלים. א. Wheatley י.

מרגרט (1994), פרופסור לניהול אוניברסיטת בריגהם יאנג, כמו גם נשיא Berkana ויועץ עבור מגוון רחב של חברות גדולות, ארגונים חינוכיים מדגישה לנו, כי אנחנו חיים בארגונים תוכנן על פי קונספט היקום הניוטונית. ההתנהלות עסקים כי חייב לשרוד במאה ה-21 עם פרדיגמות, ההנחות המגיעות על פי הפיזיקה במאה ה-17, אבל המדע השתנה, אם אנחנו רוצים להמשיך לטפח את התרומות של ידע, אנו חייבים לפחות מאשר העבודה שלנו במדע שלנו זמן-אשר שניתן לשתף, זוהי אמת גדולה, אשר למרבה הצער הזניחו, אפילו ב שלנו קורסים לתארים מתקדמים – profesora לה Wheatley, נותן לנו תרומה יוצאת דופן במדעי הניהול עם ידע על פי תורת הכאוס הפיזיים הקוונטים, פיזית גרעיני, כדי לנסות לתת תשובות לשאלות לידי שלנו כאן, כעת מאוד דינמי, לפעמים מאיימת, הסוערת, אך גם מלא הזדמנויות, הכל בהתאם כי מקצועני ניהול של אסטרטג המוח מסוגל הבנה וניהול השינויים עם הפרשנות הנכונה של פרדיגמות חדשות, מי חייב לתת חיים. אלה הן כמה שאלות יש לענות, במיוחד על-ידי אנשי מקצוע עתידי בניהול, עם אשר מחויבים בהכשרה שלהם, כגון: א. איך למצוא סדר ביקום כאוטי? מדוע אינו צו נרדף הבקרה? איך אנחנו יכולים ליצור ארגונים יותר פתוח השתתפותית, עם יכולת גדולה יותר להסתגל? כיצד ניתן ליישב אוטונומיה בודדים ובקרה ארגונית? מה הופך את הארגון לחדש ולצמוח במקום ירידה ומתים? באפשרותך להוסיף אחרים כגון:: עומד מהתסיסה? איך להתמודד מקרים של המשתנים שמסביב? כיצד כראוי רכבת הגורם האנושי לדרישה של צו התחרותית, פרודוקטיבי וזה דורש מנהיגות חדשה? , בין היתר. הוא אומר Wheatley, מי שמאמין כי התהליך של גילוי, המצאת צורות ארגוניות חדשות שחיים המאה ה-21 רק התחיל. כדי להיות מורגשים המגלים אחראי, עם זאת, אומץ צורך לשחרר את העולם הישן, לדחות כמעט הכל שאנו יש מבורך, לנטוש את הפרשנות שלנו אודות מה נעשה או לא.

זכור מה אמר רבה הפיזיקאי אלברט איינשטיין: אין בעיה אפשר לפתור על-ידי ההכרה באותו שיצר אותו. עלינו ללמוד כיצד לגלות את העולם פעם נוספת. אל לנו לשכוח indicaa Wheatley, אשר כל אחד מאיתנו חי ועובד בארגונים המתוכננות לפי תמונות הניוטונית של היקום, כלומר אנו לנו לנהל כדי להיות חלוקת דברים חלקים, ואנו מאמינים כי ההשפעה הזאת היא המתרחשים כתוצאה ישירה של הכוח המופעל על-ידי אדם אחד על אחר. אנו לבצע את עצמנו במורכבים לוחות זמנים עבור עולם אנו מקווים הוא צפוי, והם מחפשים שיטות טובות יותר תופסים אותו objetivamente.a זוהי מציאות שאי אפשר להתעלם ממנו, אנו צריכים את המכניקה הניוטונית שבה אנחנו עיצוב וסקר הארגונים שלנו, אשר חקרו במדעי החברה. עם זאת, נאמר לנו, כי היום דורש ראייה אחרת, כי המדע השתנה, כל כך, Weheatley, כי אם אנחנו רוצים להמשיך לשרת אותנו ליצור ולהוביל ארגונים, עיצוב ומחקר מדעי לנסח השערות על עיצוב ארגוני, תכנון, כלכלה, מדעי הרוח תהליכים של שינוי, אנחנו יכולים לעשות, הוא ליידע את העבודה שלנו בהמדע של הזמן שלנו. מוסיף פרופסור מרכיב מאוד משמעותי, במיוחד למי שאוהב אותך, מבקשת חזיונות ארגונית חדשה על הבמה כל כך שינוי הנוכחי, כפי שהוא שאנחנו חיים ביקום תמיד מחושל על-ידי אינטראקציות הדדי ועל סובייקטיבית. אנו יודעים כי בעולם שלנו, לא יכול להיות fijado: משתנה כל הזמן, והוא לאין שיעור יותר מעניין ממה שאתה יכול לדמיין, מזמינים אותנו כדי למצוא תשובות לדוגמה של איך אנחנו ליצור קוהרנטיות הארגונית בו פעולות שיתאימו מטרה? כיצד ליצור מבנים לנוע עם השינוי, גמיש ובעל יכולת הסתגלות, ללא גבולות להקל ולא חסימה? איך לפשט את הדברים מבלי לאבד את זהותו ואת הבקרה? האם אנו לפתור התנגשות של הצרכים האישיים של חופש, אוטונומיה עם הצרכים הארגוניים של חיזוי ובקרה? היום חייב להיות חזון חדש של הבנת השינוי, הפרעה, adentrarnosa בתורת הכאוס (הסיבה למאמר אחר), יש לך להתעמק הקשר בין סדר וכאוס. מאז אלה שני הכוחות כעת הבין כתמונות הדדי, אחד, המכיל אחר תהליך המשיכה שבו מערכת יכולים לקפוץ כאוס וחוסר הוודאות, בכל זאת להיות, בתוך מצב זה, תוכן בין הפרמטרים מסודר וצפוי כדין. בנוסף אין, להזניח הישרדות וצמיחה של המערכות, אשר בטווח שבין לענקי אקולוגיות גבב מן העלים, הם תודה ניתן קומבינטוריקה דפוסי בסיסי של עקרונות המבטאים את הזהות הכולל של המערכת, כמו גם את רמות גדולים של אוטונומיה חברים בודדים של אותו. לקחת בחשבון והוא נחשב, א. אומר לנו, פרופסור Wheatley, הבין את החזון הארגוני כשדה, כוח ללא חיבורים גלוי משפיעה על אופן הפעולה של עובדים, יותר מאשר הודעת המרגשים של העתיד הרצוי. נוכח Atengalo!. 6/03/09 כדי כדי כדי כדי כדי מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM); UC לתארים מתקדמים תואר במינהל עסקים, איכות, יעילות; השכלה תואר שלישי בחינוך פרופסור שחושפת תחומי בוגר של פרצופים UC. רכז איכות ויעילות -יועץ – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC