במשך שלוש שנים אני יודע שרתים שונים ואתרי אינטרנט המציעים הזוג עבור קשישים המעוניינים להתאהב. א. כל אחד בדרכו מנסה לעזור הלטינית האמריקאים כדי לאתר שלו זה חצי. לדוגמה יש Salasa לצ'אט, החדר של אהבה, ידידות וכו ' לאלפי נשים דעה גיל 35, 40, 46, 50 להפריד, אלמנות, spinsters, הם מחפשים באמצעות חברים. com לקבל לפגוש גברים עם מי להתחיל משהו. סתם חבר קולומביאני שמעיזים לא את שמו מסיבות ברורות, se enamoro קולון פוארטו, בעל colgadoa כינוי ואת הפרופיל שלו בחברים. לא תמיד רמי לוי. com EIS quedoa חבר מושפעים עם קולון פוארטו תמונות, שכן יש רבים וכן להמרת עם בואו מחוץ בצ'אט של חברים. com, עם מצלמת אינטרנט והכל.

אסי Es, אשר מתחילה שלו רומנטיקה את פמינה במשך 45 שנים עם הים הקאריבי. Tantoa הוא אהבתה, אותה אתה המוצעים על-ידי שלוש פעמים ללכת Puertorrico, pagandose למטוס הנוסעים שלו, כאשר כל שלוש פעמים את ואמר לו שהוא לא יכולתי לקבל אותו. א. מה אינו יודע שלי Amigaa קולומביאני, אהבה אידילית sua היא אישה אחרת במדינה שלו, שהוא עורך דין וגם duermea זה לעתים קרובות יותר מדי יום. חיפוש אחר ביצועי pora אמורה אינו מומלץ ביותר מכיוון שאתה לא יודע החיים באמת עושה אדם שלפנות. תמונות לאסה, אתרי אינטרנט של אנשים יכולים להגיד לך מי הוא, כי עבודות, מסור, אך לא יכול להגיד לך בלעוד, הוא: מי באמת חש על-ידי לעוד. א. Asâ חבר EIS, muchasa mayoresa mujeresa ב casosa הם דוחים אנשים אשר יכול אולי להיות בחירה טובה עבורם, כי אתה לא אוהב את התמונות laa, porquea העדפותיו ניק העושה, הרמה המקצועית של porquea lesa molestaa, sua situaciona economica, sua על-ידי נחיתות נוראים.

Loa טוב יותר עבור אותו לעוד לא timada (או) מנסה להכיר את האדם, ולא על-ידי הערימה של תמונות מפורטות בפרופיל חברים, com. א. נסו לעשות מלבד חברת לוח weba דעה laa sitiosa בו זה עובד. א. אם אמרת לו כי הוא עובד בענף, בנק, בבעלות חברה, יהיה קל מאוד לאתר אותו על-ידי להזדקק החברה באתר האינטרנט של דעה, הבקיע את הטלפון מתקשר זה בקשה אם trabajaa שם. לחבר אחר כי הוא conocio delà באופן דומה עם ציפורן quea מר dijoa עינא לעבוד campestre קלאב, לתקשר עם הממשל זה ואמר לו כי ידע אלוהים כזה. אסה pora של amigosa buscara לא רע, א. באינטרנט, yoa א. לדעת רבים של מדינות otrosa כי הם אבירי, כמה נשים, נכון מאוד מסוימים ואת מקצוע מכובד excitosos. יהיה נציג עבודות דיפלומה ישות אוניברסיטת quea, נותנת לי את ההזדמנות grana ולינדה ניסיון בשירות ספרדית, ארגנטינאי, קולומביאני, Panamanian, ואנשים של המדינה שלי. א. meã לאינטרנט יש סיפוק muchasa dadoa, כאשר sugieroa האבירים, נשים, אשר מחפשים עבור החצי השני שלהם על-ידי אלה פירושה, מידע laa מסומן Personala של ידיד, חבר, ולהבין כי כאשר ישנם שקרים של דרך, יהיו תירוצים לכל דבר, מאחוריהם, אדם siemprea unaa רע. א. אנשים תמיד לספר את האמת, אם אתה אומר להיות microentrepreneurs, בטוח יהיה לך אתר אינטרנט, אם אתה אומר אתה בטוח מהנדס בוגר אוניברסיטת כלשהו, אם אתה אומר quea doctoraa לך לעבוד בבית חולים כלשהו, אם אתה אומר אתה הצבאי כמה מוסד perteneceras. א. אל תתנו לרמות אותו, לעשות כיף של רגשותיו, לשחק עם EA, אל תטעו עם מגוון רחב של תמונות, בדוק את הדברים שאומר שלאדם עצמה. א. ודא כי amiga sua, amigo, transparentea seaa Coif את הנתונים שלך. א. לא אשליות מדי, כי habera podrana הפתעות לאורך הדרך. אקריות כאן ולראות אמיתית במקרה Sonriaa יה seaa שמח. פרטי האבטחה מדריך, ביצועים מצעיר גיל כמו המפקח בחברות אבטחה לייעץ, לנהל את האבטחה של אחרים. יוזמה היה האמרגן של מכון הדרכה, מנהל אדמיניסטרטיבי של Programna נרשם, דירקטור מרכז לייעוץ. האוניברסיטה של זכות, מחקרים רבים בוגר המכללה תוכניות בתחום החשבונאות וניהול אבטחה. היום מוקדש למידה מרחוק, בוגרי המכללה כנציג העמותות, אשר מציעה הכשרה למרחק עם אוניברסיטת diploamdos. אתר אינטרנט: actiweb. ES/seguridad2008