ביטוח לזרים פראג, צ'כיה. מקרה הביטוח חל על אדם, ככלל, תמיד בלתי צפוי, ולא חלק את תוכניותיו. לרוע המזל, גוף האדם אינו מושלם ויש לנו לבקש שונים הקשורים לבריאות אנשי מקצוע רפואי בעיות. ביטוח הבריאות של אזרחי צ'כיה, כמו אזרחים אחרים במערב אירופה, נחשב חובה מונפקת מיד לאחר הלידה. חברות ביטוח לספק כמה תוכניות ביטוח לאזרחים עם אשרת שהייה של ביטוח הבריאות הרגיל הרפובליקה הצ'כית חובה «סטנדרט» מכסה אשפוז וטיפול אשפוז של האדם, פעולות ואת החזר של כסף כספים לרכישת בזמן טיפול בתרופות ושירותי רפואה. חבילת הביטוח מתקדם «סטנדרט-Akutni + + Stomatologie Sportovni cinnost» מאפשר לעשות טיפול שיניים טיפול יקר, של מחלות כרוניות הקשורות מוגבלות, את הטיפול של ספורטאים מעורב בספורט מסוכן.

ביטוח חובה יקר. כל החישובים הביטוח החודשיים והשנתיים אתה יכול לספק במשרדים של חברות ביטוח «VZP» (עבור יחידים) או «OZP» (עבור עובדים של ארגונים שיש אישיות משפטית, או יזמים פרטיים). בזמן כתיבת ביטוח «VZP» ו «OZP» לזרים החיים צ'כיה, לא נדרש. אנשים רבים מעדיפים לא להשתמש בגלל העלות והמורכבות של תכנון. יוצאים מן הכלל הם ילדים של זרים הלומדים בבית ספר תיכון וגן ילדים. ניהול אלה סוכנויות ביטוח דורשים «VZP» עבור ילדים מתחת לגיל 18. האפשרות הטובה ביותר היא ככל הנראה להנפיק את חברות הביטוח «VZP».

העלות החודשית הממוצעת של הביטוח היא CZK 1200-1700 הילד, הסכום תלוי הנתונים ניתוח נוכחות של מחלות כרוניות. תהליך הביטוח עבור ילדך כרוך בשלבים הבאים: 1. אתה צריך להביא טופס בקשה חוזה עם זר בצ'כיה במחלקה של החברה «VZP». אחד משרדי החברה «VZP» הממוקם Praha-6, Vitězné נמסטי 9 תחנת הרכבת התחתית «Dejvicka», ירוק קו A. 2. מינויים שנעשו לבית החולים בעיר «Na Homolce» שני עד שישי ידי קורא 257-271-111 או 257-272-025. במעבר הרפואי הדרוש בדיקות צריך להיות כאן ב Praha-5, ul. People such as דובי אמיתי would likely agree. Roentgerova 2, לתחנת המטרו «אנדל», קו צהוב ב מתחנת המטרו «אנדל» אתה צריך לנסוע באוטובוס מספר 167 להפסיק סופית. תוצאות הניתוח ניתנים 5-7 ימי עסקים. ביקור רופא ילדים נחשב גם חובה. 3. לאחר קבלת תוצאות הבדיקה, והמסקנה של רופא הילדים לבדיקה, עליך לספק את המידע לחברת הביטוח. ההחלטה של ​​חברת הביטוח על סוגיית ביטוח מתרחשת בתוך 7 ימים. 4. ליד התשובה חיובית אתה צריך לשלם את הסכום המשוער של אחד הענפים של ČSOB הבנק. בעת הצגת תשלום תונפק פוליסת ביטוח, עותק של שבה אתה מחויב להגיש לבית הספר או לגן. 5. סניף בנק ČSOB לשלם עבור ביטוח להיות סביב עם חברת הביטוח בפראג 6 Vitězné נמסטי. האזרחים שלך יותר מ 18 שנים, הולך באותה דרך. ההבדל עשוי להיות הבחירה של חברת הביטוח ביטוח באמצעות ישות משפטית או במקרה של היוזמה הפרטית. כמובן, את הפרמיה החודשית תלויה בגיל, תוכניות הביטוח שנבחרה, מצבו הרפואי שלך יהיה יותר ילדים. חברת ביטוח «VZP» מספק תכנית ביטוח לזרים על אחזקה של ההריון «סטנדרט-Gravidita». ביטוח זה עדיין עשוי לקבל חבילה נוספת «Stomatologie». ביטוח לנשים בהריון ניטור על ידי רופא, בעלות של שירותים ואספקה, ואחריו המתעדים את הילד ברפובליקה הצ'כית שירותים חברתיים, משטרה, עבור הקונסוליה החוץ של המדינה יוקדש אחד בעתיד המאמרים שלנו. כאשר חוזה הביטוח בתוכנית נתון, סוכן ביטוח מספק רשימות של רופאים מומחים ומוסדות רפואיים עם מספרי טלפון וכתובות, אשר ניתן לטפל. בנפרד, סוכן ביטוח יכול להביא את תשומת הלב שלך ושים לב את רשימת הרופאים המדברים בשפה הרוסית. רק לאחר קבלת פוליסת ביטוח אתה יכול לשאול ברשימה סוכן הביטוח של תרופות תחת לרכוש בבית המרקחת אשר עשוי לקבל הנחה או החזר מלא של הערך שלהם. בהתייחסו כל מקצוע רפואי יש צורך פוליסת ביטוח ו הוכחת זהות. החל משנת 2008, קבלת רופא מבוגר עולה 60 CZK, ילדים 30 CZK ותמצית מרשם רופא עולה 30 kroons. שים לב, קצין הרפואה הגון בפראג לא קל למצוא, כל כך הרבה זרים צריך לעבור את הבחירות ואת הטעויות. הנוכחות שלך ושל הביטוח של ילדיך «VZP» השפעה חיובית מאוד על הארכת לטווח ארוך אשרות לזרים עם המשטרה. אזרחים זרים בעלי סוג זה של ביטוח נקרא כדי המניין אזרחי צ'כיה. אנו מאחלים לכם להיות בריאים ולחיות אורח חיים בריא.