המציאות היא אשליה מתמשך מאוד "אלברט איינשטיין אם במציאות, לא רואים, אלא רק מה אנחנו רוצים לראות? הסרט מטריקס קבלת והבנה של ההודעה במדיניות התקשורת מייצגים תנועה, תהליך פעיל ומורכבים, פעולות שאת אחריות קיום אמיתי תלוי הדיונים. אנשים מקבלים הודעות שלנו ולהבין איך שהם רוצים, איך אתה יכול. ישנם שתי פונקציות המשמשות כבסיס המבצע הציבור: התפיסה ופרשנות. בכל פעם קהלים שלנו מקבל הודעה פוליטית שהם עושים הוא לקבל השידור של קבוצה מאורגנת של תבניות ממוסגר ב כגון טלוויזיה או רדיו ספוט, פליירים, הדמות של המועמד אירוע מסויים או פרשנות רחוב על נתונים ומידע. משם, אם הנושא מעניין, מיד היא מקושרת לערכה של משמעויות, מצבים, הנסיבות או ידע, עד סוף סוף הנפקת תגובה או פעולה ספציפית. זה לעבד מה האם התפיסה היא אפשר למצוא את ההודעה בהקשר אמיתי כדי להקל על הפרשנות שלהם, כדי לתת לו משמעות ייחודית.

לכן, לפענח מייצג מעניק חד-כיווני לתוכן לקבוע תועלתו בעיצוב דעה-קבלת החלטות לא רק מסתכם ולהצביע על מועמד כזה או איזה, אבל כפי שאנו יודעים, יש מגוון רחב של פעולות הצפוי בין אילו כי המקלט חיובי מסר פוליטיבתורו הופך להיות מפיץ של רעיונות או מנהיגים אשר מגלמים אותם אלה. רוב הזמן המידע הפוליטי שהוסב הודעה ממוסגרים בתוך מסגרת מושגית כושלת הציפיות שלהם. כדאי לך לעיין אצל רמי לוי כדי לקבל עוד מידע. מצב זה מתרחש על-ידי בני אדם שאנו פועלים בקלות רבה הגנה תפיסתי תהליך התקשורת, כלומר, אנחנו החלטנו לא להקשיב. ההגנה תפיסתי היא תהליך פועל בשלבים, שדרכו הקהל תופס מפענח הודעה, אך נותן תשומת לב סלקטיבית, היות בדיונים אלה קבלת המון הודעות דרך ערוצים מרובים, אשר מסוגלים רק לשרת את שבר בתוך הספקטרום בדרך כלל להשתמש בהם עבור מתן מידע. במקרה הזה אני חושב ש מייקל שטיינהרט צודק במה בהוא אומר. ידוע כי במהלך שלב זה של סילוף בררני הטיות, סטיות נוצרים בתוך משמעות ההודעה, שכן אנשים לעשות מאמץ מינימלי כדי לפענח את התוכן. לבסוף, בשלב של השמירה הסלקטיבית מושגת לשמור משהו ההודעה, מכיוון שהוא מטמיע כמה סימנים או מפתחות המאפשרים לך לפרש את כל או לפחות חלק ההודעה, בתנאי שהוא מעניין להם לעשות זאת.

כתוצאה מכך, על פי זווית המנפיקים הודעות פוליטי בעולם רוויים יתר על המידה של מידע, תעמולה ופרסום, הבניית התמונות צריך להיות יותר עדין מבלי שייראו ככל האפשר למנוע חסימת הודעות נכנסות. סוף סוף יש ההשפעה משתנים כביכול שדרכו ניתן למדוד איך, כמה, באיזה אופן, כל הפרט מזכיר את ההודעה בהתאם הקונספט עובד. כאן כרוכה מסיבות פסיכולוגיות לאפשר להסתכל על הנפש של ובחינות מתן בודדים כדי להבין המשמעות של ההודעה. ** את המאמר שייך האנליסט של הקהל ומומחה תקשורת פוליטית ארגנטינאי גיז'רמו Bertoldi. לקחתי את זה מ- entornoestrategia.com.ar/blog. ניתן למקם אותו כאן כי יש יותר מדי מידע באינטרנט בנושא תפיסת בתקשורת פוליטית.