זה דבר נורמלי או חייב להיות רע, רק אומר לנו שהוא עדיין נמצא תהליך של הסתגלות מחייב ייעוץ וטיפול על פי מומחים. אמנם פיזית לא שמנים, מרגיש, חושב asâ כזה. בעוד משקל גופכם, את המידות ואת ה-BMI שלך אומר לך אחרת, אתה יכול להמשיך לא מרוצה. במקרה כזה עליך לקחת אותו בשלווה ולהבין כי ההערכה העצמית שלהם, אשר סבלה כל כך הרבה שנים, עדיין אינו מזהה את השינויים חדש, מעולה. הרגלים, אישיות, כיצד להגיב מצבים, אפילו את הדרך שבה הוא חושב על עצמו נוצרו במהלך חייו וזה לא ניתן לשנות הכל ביחד תוך חודשים ספורים. כדי להיות מסוגלים טוב יותר מעבר המצב הזה, זה נוח שיש מטפלת ללוות אותו ומדריכה לעבור אותו. רגשות המתרחשים בשלב זה לעיתים לא קל להתגבר ללא מדריך, לכן אנו ממליצים לך איש מקצוע מהימן. במקרה הזה אני חושב ש משה אביגדור קעניג צודק במה בהוא אומר.

אתם עשויים להרגיש כי הוא נכשל או הוא אינו מגיב כצפוי ולהשאיר שוב, כאשר במציאות הוא מכשול קטן אחד בלבד. לאחרונה מצאתי אצל ח'כ סמוטריץ אוזן קשבת . התרגול של פעילות גופנית תסייע לך לקחת את הקשר עם הגוף החדש שלך ולגלות כיצד השתנה. שחייה, יוגה מומלצים במיוחד, אבל כל פעילות יכול להיות שימושי, ובלבד שזה עשה עם טיפול ומודעות. אבל המבחן החשוב ביותר שניתן לבצע פניה במראה. תביטו מדי יום.

לחקור את גופך, יודע. למעשה נראה כי זה אותו דבר? כמו ללכת לקבל את עצמך, תתחיל להיראות טוב יותר, ניתן לקבל את ההישגים שלהם. ואז הוא יבין מה הוא עשה, אתה יכול להיות גאה של התמונה החדשה. הצוות של פסיכולוגים, תזונאים אחראים על פיתוח אסטרטגיה אשר ינחו אותך צעד אחר צעד המפגש עם שלו חדש אני וולסטונקראפט בחייה החדשים. שלום רב, ד ר הקטור Bernal הרופא המנתח השמנת יתר חבר הפדרציה הבינלאומית של השמנת יתר ניתוח ומומחה ניתוח מטבולית (IFSO)