בנוסף הסיכונים הנגרמת על ידי מחלות הקשורות, הוא מחלה הגורמת בעיות פסיכולוגיות באדם הסובל ממנו. כפי שהוא מאבד את הקו רחוק הוא משקל בריא, "מקובל מבחינה חברתית", חולים עם השמנת יתר מתחיל להראות סימנים של אי נוחות. בחברה שבה פולחן הרזון ויופי כל כך חזקים, מתעייף יכול לא להרגיש "לא במקום". הסטריאוטיפים המוצגים בבית האומן ברמה החברתית התמונה שיש לאנשים על עצמם, להתחיל מסופקת ואילו לא להיות מסוגל לפתור את הבעיה שלך, נכנסים לדיכאון, בידוד ולהגיע חלק מהחולים סבל מחשבות אובדניות. זה נפוץ להתחיל לבודד את עצמם, מאז שאתה מתבייש לצאת לרחובות, לבקר אצל אנשים אחרים, לאכול מול אחרים או פשוט מוצגים.

עם הבידוד החברתי לבוא עצבות, מעט רצון לבצע פעילויות. מה שמדאיג אותנו למצב הזה זה כי הוא גם נוטה לפתח תלות גבוהה אנשים שבה הוא מתקיים. איך המצב מתחיל להחמיר להפוך רופף לכל המשפחה במקרים יותר חריפה, המטופל השמן אינו בא מהבית שלו לא יכול להיות כמעט שום פעילות ללא עזרה, סובלת מבעיות בריאות חמורות, מקושר עודף משקל. מתעייף לא יש לי יחסים נורמליים עם אוכל וגם כפי מצב דיכאוני מעצימה, הרגלים רעים. אוכל האדם נגד חרדה, כדי להרגיע את אי נוחות או הנאה. עם "להרגיע" המזון שלהם רגשות שליליים וחרדה. הפוך המצב לא קל.

החולה צריך לשכנע כי מעמדם יכול לשנות ולהתחיל לחשוב על חיים טובים יותר, אך פעמים רבות שמנים כבר איבדה את האמון טיפולים עבור אובדן משקל, עקב כשלים רבים שהיו… תקציר: המשימה של הפסיכולוג חשוב מאוד לפני ואחרי לעזור לשנות את המחשבות האלה ולהתחיל לבדוק האפשרויות אמיתי יש העומדים לרשותה כדי לשנות את חייו. יש צורך לסמוך על התמיכה של צוות רב תחומי של אנשי מקצוע Middle East ולעזור לך לקבל את ההחלטות הנכונות.