רוב פעילויות אלה הם חינם או זול מאוד: ** רסיטלים הקמפוס או ריקוד ** הפקות תיאטרון של המכללה ** הזמין רמקולים ** קריאות שירה ** ביקור במוזיאונים ** ספורט, אם להשתתף או נתיב לבית הספר שלו ** בהקרנת סרט ווידאו ** פתחים של אמנות מועדונים בקמפוס אם תרצו להתרחק הקמפוס של כאן הם כמה רעיונות של הנאה מן המכללה הדלה: ** ללכת לראות להקה מקומית להפעיל בדרך כלל בברים, אבל הכיסוי הוא בדרך כלל 5 $ – $10 כדי לשבת, ליהנות, אינם בסביבה חברותיים ** ללכת לקולנוע, ללכוד הסרט הצגה יומית במשך היום, כאשר המחירים הזולים ** לחקור פארקים טבעי או בילוי שבהן באפשרותך לעבוד או פשוט נהנים הסביבה ** אם יש בריכת שחייה בדירה שלו מורכבים, או יש לך חברים לעשות, לשבת, ליהנות קרני, לכייף. ** אם באזורים בעלי אקלים קר, רוכב על sledge בחורף, הוא אחד הפעילות שאתה לא ישן מדי עבור. ** למצוא תחביב חדש כמובן, אלה הם כל צורות בעלות נמוכה כי כיף, אבל אם אתה רוצה לדבר של להיות חברים קרובים, כלומר לצאת לאכול, ללכת מועדונים חדשים, הלאה, להלן כמה עצות כדי לחסוך קצת כסף. ** אם הם לאכול עם חברים, לאכול חטיפים לפני יד כך האוכל שלהם שימוש יקרים כל כך, שכן הוא לא יהיה רעב כמו. להתרחק משקאות וקינוחים, כי המחירים הם jacked. ** עבור סרגלי או מועדונים כאשר כיסוי הוא חינם. אם מציע מגבלת גיל במשקאות, ומיוחד.

** החלפת בגדים עם חברים במקום לקנות חדשים שזה אפשרי זה פעם אחת בלבד בהתאם לאירוע. ** בחר המיועד מנהל ההתקן לא לבזבז כסף על משקאות, יודע את כולם הביתה בבטחה. ** לילות לא כל השבוע. זכור השומר עדיין להשתתף מחלקה. לכן אם אתה מתכנן לעזוב, לבחור לילה כדי לצאת ולעשות עוד לילה שקט, אותו לילה של הצלחה או לקלוט בו הפסקת בספר הייתה קריאה. האוניברסיטה היא ליהנות, אלא גם כדי לקבל השכלה כך עוד חוויות לעניין אותך לקבל את המיטב לך לשכוח מדוע היא המקום.

אם מתקבלת לי אז זה סיבה להיות בטוח כדי לצאת וליהנות. פונטה מטרות, פעם כי מימושו, לתת אשראי! לקבלת מידע נוסף אודות המשאבים של האוניברסיטה בקר באתר. קייטי ספנסר הוא התורם מספר מגזינים פיננסיים בינלאומיים, הן באינטרנט והן המודפס. קייטי יש כבר מתן חינוך פיננסי לציבור במגוון תחומים לרבות תקציב, אשראי וניהול החוב, עצות כדי לחסוך כסף. לאחרונה, קייטי כבר בשיתוף עם קרן החינוך הלאומי להציע ייעוץ פיננסי אמריקאי לצרכנים באמצעות האינטרנט. לקבלת מידע נוסף וכדי לקרוא המאמרים האחרונים שפורסמו על-ידי קייטי, נא בקר