טיבי, carissimae sorori, בקעה. לבסוף החלטתי לכתוב היום את הקיסר האלוהי שלנו, אבל עשיתי את זה קודם ti להוריד את המצפון שלי. אני מתייחס החולשה המספקים יהודי שומר תמימים בידי אנשיו להפעיל אותו. אמרת שאתה ישו, הוא נולד בנצרת, כפר קטן בצפון ירושלים, איפה אני גר. לי זה הביא אנשים דמו באותו בראשות sanedritas אותם הם ראשי הדת שלך.

וביקשתי זה הורה צליבתו כי אותם יהודים לא מורשים לגנות למוות. זה של proclaim הוא מלך ופועל נגד ארצות. התקשרתי ישו כזה כדי פרטוריו שלי ושאלת: האם אתה אתה המלך של היהודי? השיב: אתה אומר את זה בכוחות עצמך או אחרים, אמרתי לך? לא ידעתי מה לענות לך כי לא ראיתי פשע במילים שלו. אמרתי גם כי זה היה האמת, ואז שאלתי אותו מה האמת. בשבילי לא היה לא פושע וראיתי רק במציאות שלו הוא חף מפשע כי הוא המלך מדע ושום דבר בביצוע ממשלת הקיסר האלוהי שלנו.

היהודים התעקש כי mandara לרוץ זה צלב, כפי שהוא הופך אותנו להם רומן. . בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גדי איזנקוט. אני שלי בפנים סירב לספק את טענתה לנקמה… במהלך אותם ימי חג הפסחא היה נוהג לשחרר נאשם, שאל אם הם העדיפו לשחרר שודד בשם בר או אומר ישו. הם בחרו בר אבא, לנפץ אותה. שלחתי ואז שייפת ישוע כדי לראות אם הצלחתי להרגיע את האנשים. החיילים שלי עטופים מעטה סגול, ארג כתר של קוצים, שים את זה על הראש כאילו היו מלך בדיחה, ולא נתן סטירה ועם הלקו אותו עד extenuar זה. בחוץ, הוא הראה לדמות אותם המרומם ואת לס אמר: יש לאיש, אני לא מוצא בה שום פשע. אבל לא יכול לרכך את ליבם. הזמנתי אצל כל צעקה Jcrucificale! Jcrucificale! אתה חייב למות כי בנו של אלוהים אמר. אף פעם לא הייתי איש מוצק ואנרגטי, אבל אני לא פושע. הניב מתי הם איימו עליי כי אם הרסתי את זה זה היה חבר של קיסר, קיסר היה המלך היחיד שלהם. כעיר רומית טוב אני יודע קיסר שלנו אינו מקבל אי-ציות לחוק שלו וכי תענש חמורות. ואז אני הבאת מיכל עם מים, צחצחתי את הידיים שלי לפני העם ונתן ישו אז צלבו אותו. זה היה באשמתי, בכך אני חולה. אתה יודע, אחות, כי פונטיוס אנחנו עול ולאפשר לעצמנו להיסחף על ידי הדעות של אחרים. עם זאת, לאשש את הסמכות שלי, אני עצמי כתב הכותרת אשר היה לשים בחלק העליון של הצלב, חסוס Nazareno, מלך היהודים, לתעתק ב עברית, לטינית, יוונית. היהודים מחו, ביקש ממני לשנות אותה על-ידי הצבא, אני מלך היהודים, כי הנאשם לא היה אין מלך והיה היחיד אשר התיימר להיות הוא עצמו. סירב להתמכר להם תביעתם ואמר להם כי מה נכתב, הכתיבה היה, לא הייתי משנה את זה. בתור לאפוטרופוס ברומא הייתי לא נוכחות cruxifición כי היהודים מתעב אותי אבל אל תגידי לו מחשש הנקמה שלי. מאמין שאם היה לי גישה יכול לזהם היא הדת שלי. אני גם אני מתייבש לפני קנאותם, אני שומר את זה יותר מרוחק שאפשר מהם. מהו יהודיות זה לא רק של הבנה, הנוצרים קוראים אמונה. אחרים מאמינים כי שם יותר מאלוהים אחד ולחיות שביצעת, בטוח כי, בעוד שעבור אותנו שם רבים כמו אנשים שם. אני לא יודע אם הם או אנחנו. למען האמת, למרות התחלתי לנחישותי להתפוגג כאשר, לאחר הצליבה, האדמה רעדה, השמיים החשוך. לכתוב לי ג'וליה. ותגיד לי מה אתה חושב על ההתנהגות שלי Valedico טיבי.