אפשר לומר כי הצמיחה וההתפתחות של הרשת של רשתות, אינטרנט, כבר כל כך מהר. כי לפעמים זה לא עולה לנו להבין כמה השינוי הביא איתו. ביניהם יש חדלו להתקיים לדוגמה המוכר של אנציקלופדיות. זיכרון קטן כמו אנשי המכירות האנציקלופדיה הגיע ברחובות מבית לבית. אמא שלי אהב להלביש את הבית עם ריהוט מלא ספרים ואנציקלופדיות.

למעשה שם, קישוט ולא בתור המטרה העיקרית שלה זה ייקראו. אמא שלי תמיד חשבה כי בעתיד עד הנכדים שלהם יכול להיות הביתה לטפח את ספרייה קטנה ואת העבודה בכיתה, ללמוד… בקיצור, המחשבה הזאת היה אוצר לילדים, לא רק לילדים של הילדים שלהם גם. האמת היא כי חלוף הזמן מראש של בעיקר באינטרנט, עשה כי היום אלה ספרי עיון ללכת לתוך הרקע. הילדים שלהם הם כמעט כל מה שתרצו לדעת מה באותה הרשת של רשתות, ללא צורך לנווט אל הבית שלך כדי להציג את אלה בולט, אנציקלופדיות דקורטיביים.

הנכדים שלהם עדיין לא בגיל של הלומדים, אבל ללא ספק זה גם לחלץ את המידע שהם צריכים את לימודיהם ולעבוד לאינטרנט. אז זה היה כי לאותם אדונים אלגנטי וטוב לב שמכירת אנציקלופדיות, היה לי רק בתור זכרונות הילדות שלי. אני נטרפו האלה אנציקלופדיות, סופגים אותי בעיקר גאוגרפיה, הסתובב בכל העולם לקרוא עוד על כל מדינות, יבשות. אז יכול להיות כמעט שם אותי באמצע הכיכר San Marcos בוונציה, לטפס על פסל החירות בניו יורק, טיולים את החומה הגדולה של סין, לקרוא, קראתי, ולא דרך אגב גם נסע… אפשר גם ללמוד על דמויות היסטוריות כגון כריסטובל קולון, אייזק ניוטון, enigmatco רספוטין ועד מפתה את והרפתקן ג'קומו קזנובה. אני זוכר גם ללכת לבית של חבר ורואה כמה חזר על אנציקלופדיות של הבית שלי שם. ציפיתי אותי מאוד כחבר אמיתי שהיה. הוא אנציקלופדיות היו גם שלי לוויה של מסע והרפתקאות. . הו, האינטרנט רוצה היכן החביא את לורד מוכר אנציקלופדיות? אטיס ומיתרה 88; audiovisual אנציקלופדיה באינטרנט.