אתה נעשה המחקר שלך, היו כמה התייעצויות, לבחור את המנתח, מתוזמנות ניתוח. כדאי לך לעיין אצל שדה בריר כדי לקבל עוד מידע. לעשות ומה עכשיו? לאחר מספר הצעות "ניתוח אף לפני ואחרי" דע יכולים לקצר את השחזור מסייע, לשמור על הבריאות שלך לשפר את התוצאות. הנה מקרה טיפוסי של הדברים לזכור לפני ניתוח אף ניתוח. הלילה לפני ההליך, לא לאכול או לשתות משהו אחרי חצות. אם הרופא שלך יש אמצעי הגנה מחמירים יותר, בכל האמצעים הם מופעלים? הוא רק מחפש בריאות ובטיחות. חולים אשר קח את זה כמו רישיון לאכול ככל האפשר למועד גזירה. עוד מידע על שדה בריר ניתן למצוא באינטרנט.

זו לא עבודה מומלצת היא כי רוב מה שאתם אוכלים גם יהיה במערכת העיכול שלו בזמן הניתוח. כמו גם מסעדות בקלילות, הנח גם ומקבל אל תוך ניתוח במיטבו. הגיעו מוקדם. הרופא שלך ייתן לך הגעה תאריך או שעה של ערך. האם הוא הניתוח לעשות כמו כמו חולה לבית החולים או הליך Office ישפיע על כמות הזמן הנדרש לבדיקת שלך בבתי חולים דורשים יותר שעות של מבחני pre-op של משרדי על-ידי עצם העובדה כי אמצעי האחסון של חולים מאשר יום טיפוסי.

רוב בתי החולים בימים אלה, היה פחות רשמית, פחות תעבורה חדרי להכיל מנתחים פלסטיים ולהפריד את החולים ניתוח אף ניתוח רציני ביותר. בשלב זה, ללא קשר למיקום שלהם, אשר כנראה מתבקש לתרום דם, אולי דוגם של שתן, להשלמת ממתינים ההליכים. לאחר מכן אתה ולא, באלונקה מחכה הרדמה. הרופא שלך לבקר לפני הרדמה מנהלת להפגת הפחדים, בקצרה לדון הניתוח לביצוע, אשר חש בנוח על השתלשלות האירועים אשר יוצג. לפני הניתוח, הרופא שלך לקח לך "לפני" תמונות של צורת האף נראה לפני הניתוח. כיצד זוויות רבים כפי שנדרש לשלב על בסיס העבודה שביצעו את התוצאה המבוקשת. בנוסף, סימולציות מחשב "המוצר המוגמר," הפך אותה הפנים מוכן, הם "באותו עמוד" לגבי בדיוק את התוצאה שאתה מצפה. הרופא ישתמש תמונות אלה כדי לתזמן את רצף האירועים הניתוח כדי להנחות את האמנות שלו ביצירת שלו "מראה חדש" כמיטב יכולתם. לאחר צעדים אלה נלקחים, אתה מוכן להתחיל ניתוח. זמן קצר לאחר מכן, עליך להיות בעל האף והפנים שהרצוי. מספק מידע מקיף על הכנת ושחזור של ניתוח אף, כמו גם את העלויות, מנתחים ונהלים, כולל סקירה ניתוח אף. מידע ניתוח אף היא אחותה של אתר