להלן חלק ה: זריז יותר בקבלת החלטות. מאפשר לך לקבל החלטות עם זריזות יותר מאשר אם אתה גר של homeownership. אם הדיור מפסיק כזה או עוד עונה על הצרכים שניתן לשנות הרבה יותר בקלות, מאז בכל פעם הניכור של דיור dilates יותר זמן בתוך. כמו כן, העברה יכולה להיות פשוטה יותר ויקרים פחות מאז יכול השכרה מרוהטים בתים מימון סבירים יותר. -כדי לגשת לדיור להשכרה לא נדרש יש חיסכון גדול או סכומים ניכרים הראשונית של כסף. במקרה של רכישה נדרש להתמודד עם ערך. השכרה רק דורש ההפקדה של בונד (אשר בדרך כלל מתאימים השכרה של חודש אחד) ו, לפעמים, ניהול הוצאות, מכל אחריות בכל מקרה קטן יותר וזול יותר מאלה הדרושים כדי להחיל עבור משכנתא. בנוסף החוב שחזור כאשר הוא קץ לחוזה.

-השכרת אינם נושאים חיובים המשתמעת כן הרכישה מוביל כגון הוצאות לפתיחת משכנתא לרשום דיור, לשלם בכתבי הקודש, מע מ ומסים אחרים. ניידות גדול יותר. השכרה לא מעוגן עיר ספציפית ומקדם ניידות הלייבור. הוא מקל שינויי מגורים מסיבות מקצועיות. כלומר השכרת לא לסגור את הדלת משרות חדשות הנובעות בערים אחרות.

התאמה מיטבית לצרכים. גישה דיור בשכירות מאפשרת להתאים לצרכי דיור מחזור החיים. השכרת מאפשר להתאים דיור לצרכים חדשים מאז שהיא יכולה להשתנות מגורים הרבה יותר בקלות. הנוער רוצה בתים, ממוקמים במרכזי הערים. עם הגעתו של בתי ילדים מכללות הקרוב ביותר והגדול שטחים ירוקים הם המועדף. לבסוף, פרישה מוצא בתים קטנים יותר באזורים שקטים. מיקום טוב של בתי המגורים. רוב רובם של הבתים להשכרה ממוקמים במרכז של הערים. צחי מלאך בהחלט מביע דעה מלומדת. מרכז החיים בערים יש יתרונות רבים. מצד אחד, הם נהנים תקשורת טובה בזכות רשתות תחבורה. מצד שני, לאפשר גישה קלה ושטחי המסחר ובמהירות מבלי לקחת את המכונית. פשוט יותר מאמצים. -את ההליכים הם הרבה יותר פשוט אם תחליט לרכוש בית. ראשית, לא טרח לבקש ולאחר משא ומתן על משכנתא. שנית, נמנע הולך הרישום אין צורך לשכור את שירותי נוטריון לטפל כותב הדיור. בנוסף, כל כך לא יהיה לא לשלם עצמם בית קניית מס: מע מ, מתועדים בפעולות חוקיות, או שזה יהיה מינורי במקרה של רכישה של דיור. -לא מפריע לגייס את השירותים של הבית (מים, גז וחשמל). כאשר שוכרים בית כל השירותים הבסיסיים נצמדות, רק צריך להתמודד עם האופציונלית. -תחזוקה של דיור, הוא פועל בדרך כלל בגלל הבעלים. השוכר חייב להתמודד עם העלויות של אספקה. עם זאת, מקבילה אל הבעלים נפגשים כל עלויות התחזוקה של הדיור ובניית היכן חיפוש. -יש את היתרון של בעל לא להשתתף בפגישות של הקהילה של הבעלים. זוהי פעילות המתאימה בעל הבית. סיכון נמוך יותר. לחיות בבית על מאפיין כרוכה בהתמודדות עם סיכון פיננסי גבוה יותר מאשר אם אתה גר בשכירות. עלייה בריבית או ירידה חדה דיור מחירים יכול להוביל destabilization של כלכלת הבית אשר אינו מתרחש כאשר חיים השכרת. . מי יכול להגיש סיוע זה? מקבלי סיוע: דרישות:-דיירים צעירים רצוי שאינם ישנים יותר 35 שנים. -שנתי בפרנסת המשפחה אינו עולה על 2.5 פעמים מחוון ציבורית הכנסה של אפקטים מרובים. (הכנסה אלה להפנות של כל דיירי הבית, קיים או לא, קשר משפחתי בין השניים). -הכנסה שנתית אשר חייב לספק: בין מינימום של 2% ועד למקסימום של 9% של המחיר המרבי עבור דיור מוגן עבור ליסינג הכנסה בסיסית. -משטח חשיב דיור מרבי: 90 ² שימושי. -מצגת של רשיון חכירה עבור הויזה. האם זה סכום הוא זכה ולמשך כמה זמן? הקלד עזרה ותכונות: המדינה סובסידיה כדי להקל את התשלום הדיירים הכנסה השכרת:-שנתי הסכום המקסימלי: 40% מההכנסה השנתית, לא לחרוג 2.880 – משך הזמן המרבי: 24 חודשים, אם הנסיבות שגרמו שהוליד את ההכרה הראשונית של הזכות לסייע נמשכות. -אין אפשרות לקבל בחזרה עזר זה עד אחרי 5 שנים. איזה מנהל ציבורי מוכר, שעסק עזר זה? עיבוד:-קהילות אוטונומיות ערים אוטונומיות של סאוטה ו מלייה עשו הכרה בזכות לקבל עזרה זו. בגבולות המרבי המצוין, יישובים וערים אוטונומי לקבוע קריטריונים אובייקטיביים לבחירה של הדיירים, ויסות, כוונון אותם בהתאם לצרכים ספציפיים של השטחים שלהם. איזה גוף מינהלי צריך לשאול אותם? היישום של זה עליך לעבור אל האיבר המוסמכת דיור בקהילה האוטונומית או ערים אוטונומיות של סאוטה ו מלייה וסיוע יעובדו לפי הנוהל אשר נוצרת בכל אחד מהם.