קידום אתרים במנועי חיפוש מקצועי ביסודו מבוסס על 3 עקרונות בסיסיים: בחירת מילות מפתח השלב הראשון הוא בחירת מילות המפתח הראשי עבור האתר שיש למטב. . הנה, תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם מבחר טוב של כי כל הסגירות העוקבות אופטימיזציה מבוסס על מילות מפתח אלה לעבוד. הבאות צריכה להילקח בחשבון כאן: * תדירות של חיפושים באמצעות כלים שונים (כגון פתיחה) יכול לשמש כדי לקבוע את מספר חיפושים של תנאים ספציפיים. * מילת שילובים בעיקר לתנאים מספר נכנסו יחד תוצאת החיפוש מהתחלה על פי רצונות משלו כדי להגביל.

* איותים שונים של Keywörter יחיד, רבים, עם ריווח מילים ובלי, ועוד. חשוב כאן גם ראשוני כדי לקבוע כיצד מנועי החיפוש מגיבים כניסות שונות אלה. * קיימת תחרות יותר את התחרות, בדרך כלל כולל גם את ההוצאות גבוהה הדירוג הוא גבוה יותר להיות מסוגל להגיע. * הכוונה של המשתמש בעת הזנת מילים, הניסיון הוכיח אותו משתמש אם אתה מזין מונחי חיפוש מרובות כדי לקנות מוצרים כמו כאשר אחד בלבד. * מוגבל ל קומץ של es Keywörter שיש לבחור רק קומץ של מילות מפתח ושילובים מילת מפתח עבור דף אינטרנט לאפשר מיקוד על באמת. קידום אתרים אופטימיזציה OnPage השיטות השונות כוללים אופטימיזציה OnPage של קוד המקור של אתר למנועי חיפוש.

אחרי מילות המפתח שנבחרו מתוך האתר ניתן להתאים בהתאם. בעיקרו של דבר, המשימה היא להראות כי המילים האלה באתר רלוונטיות בעיקר שבמנוע החיפוש נמצא כאן. זו מובטחת באמצעות מופע בהתאמה גבוהה בתוך הטקסטים באתר. כדי לשמור על מילת מפתח זו צריך להתייחס יחס גבוה ככל האפשר בדרך כלל על מקור רזה (שימוש Div ו- CSS). בנוסף, מילות המפתח בכל התחומים של האתר צריך להתרחש (כותרות, רשימות, בעוד מודגש,). חשוב לזכור כי יימצא מעין פשרה בין קריא מוכן עבור חיפוש טקסט. מילת המפתח מלית (חזרה של מילות מפתח כדי oftes) יש להימנע בכל מקרה, מאז זה יכולות להיות השלכות שליליות. בנוסף הטקסטים אינם גלויים לעין המשתמש צריך גם את המטה-תגים (וגם ובמיוחד את תגי כותרת ותיאור) שיש למטב. סוף סוף יש לנקוט גם על טוב פנימי קישור, כלומר העמודים החשובים ביותר חייב להיות מקושר ישירות מעמוד הבית. אחרים ניתן שלהשתמש כמה קישורים בעמודים שונים באתר. OffPage אופטימיזציה לייעל את כל פעולות שניתן לבצע מעצם טבעם לא ישירות באתר כוללות את OffPage. הנקודה החשובה ביותר, הגדלת הפופולריות קישור (קישור בניין) פה אחד, אך גם אינדקס את כל האתר במנועי החיפוש הוא אזור חשוב של חלק כאן. לפופולריות גבוהה קישור חשוב מכמה סיבות: * מנוע החיפוש מיקום הפופולריות הקישור עבור הערכה האתר לקחת בחשבון רוב מנועי החיפוש (וגם ובמיוחד גוגל). גבוה יותר הקישור הפופולריות הוא גם שמיקום בהתאמה טוב בתוצאות החיפוש יותר סביר. * יותר מבקרים על-ידי קישור לאתרים אחרים היא כדי לקבל מבקרים יכולים ישירות משם, להעלות את המודעות של אתר אינטרנט משלה. * גוגל PageRank ב- Google פועל בהתאם למספר ואיכות של קישורים ב- PageRank כביכול אשר מוצג עבור כל אתר בסרגל הכלים של גוגל. PageRank גבוה יותר, יותר אינטרנט אתרים אחרים יהיה מוכן לקשר אותך. להלן תמצאו מידע מפורט יותר אודות ה-PageRank. מידע נוסף על הנושא של שיווק באינטרנט