מושגים ועקרונות בסיסיים של המדע חופשיים של המצאות הרוח האנושית. אלברט איינשטיין באחד חולשות גדולות של חברות רבות מעט תשומת לב היקף והשלכות שנוצר על-ידי זיהוי עם הבכיר של שיפור מתמיד, היבט חייב להיות לא decuidado בזמן הנוכחי, במיוחד לאור המציאות של תרחישים הנוכחי, שבו לנצח את החברות אשר זוהו באופן מלא עם איכות סה כ הצעות שיפור מתמשך. אתה יודע, שיפור מתמשך פילוסופיה שעובר מעבר בכל תחומי החיים, לא רק את רמת הארגון, בשל עצמה, לגברים יש צורך להתפתח לכיוון לקראתו. בסיס פילוסופי זה עושה שיפור מתמיד להיות תרבות כדי להיות טוב יותר כי הוא מעבר כלכלי, במובן זה הוא כמעט בעיה אתית מתערבב עם התיאוריות ותיק של מאסלו. כמו כן, כי אמר לביצוע תהליך זה של שיפור מתמיד הן במחלקה נחוש כמו החברה כולה, צריך לקחת בחשבון כי תהליך צריך להיות: כלכלי, כלומר, צריך לדרוש בפחות מאמץ מאשר תועלת מביא; שכיחויות, לאפשר שיפור שיהפכו לפתוח אפשרויות לשיפורים רצופים וכדי להבטיח ניצול מלא של-רמה חדשה של ביצועים מושגת. דרך רצופה לשיפור מושגת כדי להיות יעיל יותר, תחרותי בשוק שאליו שייך לארגון, יתר על כן ארגונים צריכים לנתח התהליכים בשימוש, באופן כזה אם יש חיסרון כלשהו שניתן משופרת או לתקן; בעקבות היישום של שיטה זו הוא יכול לארגונים לצמוח בתוך השוק, להפוך למנהיגים שמבינים על-ידי שיפור עם tinuo להיות? פנה בכתב ל (1CC 994) סאליבן, א. מגדיר אותו, מאמץ ליישם שיפורים בכל תחום לארגון מה מועבר ללקוחות. אדוארדו דמינג (1996), מנקודת המבט של מחבר זה, ניהול איכות כולל דורש תהליך קבוע, שתיקרא שיפור מתמשך, שבו השלמות מושגת לעולם, אך תמיד מחפש.

ג'יימס הרינגטון כדי לשפר את תהליך, משמעו לשנות אותו כדי שיהיה יעיל יותר, יעילה וישימה, מה לשנות וכיצד לשנות תלויה בגישה מסוימת של היזם ואת התהליך. Kabboul פאדי מגדיר שיפור מתמשך כמו מנגנון ההמרה קיימא ונגישה, שבה החברות של מדינות מתפתחות את הפער הטכנולוגי שנותרו ביחס העולם המפותח שולשיפור מתמיד הוא תהליך אשר מתאר היטב מה הוא המהות של איכות, משקף את מה חברות צריך לעשות אם הם רוצים להיות תחרותיים לאורך זמן. בנוסף, אנו נזכרים כי שיפור מתמשך הוא דוגמה של תחרותיות ואיכות סה כ, במקום אחד בלבד ההיסטורית של עקרונות ניהול מדעי, הרחבה שהוקמה על ידי פרדריק טיילור, אשר קובע כי כל שיטת עבודה סביר להבטיח את הזמנתכם. דורשת ניהול איכות כוללני תהליך קבוע, שתיקרא שיפור מתמשך, תחרותיות, שבו השלמות מושגת לעולם, אך תמיד מחפש. שיפור מתמשך הוא תהליך אשר מתאר היטב מה הוא המהות של איכות, משקף את מה חברות צריך לעשות אם הם רוצים להיות תחרותיים לאורך זמן. יתרונות וחסרונות של יתרונות שיפור מתמשך 1.a כדי כדי כדי מאמץ מרוכז אזורים ארגונית, הליכים ספציפיים. 2.a כדי כדי להשיג שיפורים לטווח קצר, תוצאות נראות לעין 3.a כדי כדי כדי אם יש הפחתה של מוצרים פגומים, מביא כתוצאה מכך הפחתה בעלויות כתוצאה אחת צריכה נמוכה יותר של חומרי גלם. 4.a כדי כדי כדי להגביר את הפרודוקטיביות ואת מנחה את הארגון לקראת התחרותיות, אשר היא בעלת חשיבות חיונית לארגונים הנוכחי.

5.a עד כדי לתרום ההסתגלות של תהליכים ההתקדמות הטכנולוגית. 6.a עד כדי למחוק תהליכים חוזרים. חסרונות 1.a כדי כדי כדי כדי כאשר שיפור מרוכזים באזור ספציפי של הארגון, הוא איבד את המבט של התלות ההדדית בין מה שקיים בין כל בני החברה. 2.a כדי כדי כדי דורשת שינוי ברחבי הארגון, מאחר ההשתתפות של כל חברי הארגון, בכל הרמות הכרחי להצלחה. 3.a כדי כדי כדי נתון למנהלים בארגונים קטנים ובינוניים הם מאוד שמרנית, שיפור מתמשך נעשה תהליך ארוך מאוד. 4.a עד כדי צריך לבצע השקעות. בהחלט נמצא לידו va המציינת ארטורו Clery, כי כאשר אומר, שיפור מתמשך דרך מושגת להיות פרודוקטיבי יותר, תחרותי בשוק שאליו שייך לארגון, יתר על כן ארגונים חייבים לנתח תהליכים בשימוש, באופן כזה כי אם יש בעיה ניתן לשפר או לתקן; as result of היישום של טכניקה זו עשויה לאפשר לארגונים לצמוח בתוך השוק ומעלה להפוך למנהיגים. החשיבות של טכניקת ניהול זה טמון שתורמים עם שלה יכול יישום לשפר חולשות ולחזק את נקודות החוזק של הארגון. בדיוק, היא מושגת באמצעות שיפור מתמשך, להיות פרודוקטיבי יותר, תחרותי בשוק שאליו שייך לארגון, יתר על כן ארגונים צריכים לנתח התהליכים בשימוש, באופן כזה אם יש חיסרון כלשהו שניתן משופרת או לתקן; בעקבות היישום של טכניקה זו שייתכן כי ארגונים לגדול בתוך השוק, ואף עשוי להפוך למנהיגים. *. – הרשות שונה בדפי אינטרנט. – הערות של atedra תהליכים, ניהול איכות, יעילות, UC AC כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM), UC, באוניברסיטת צ'ילה, לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור לחינוך, חוקר תקשורת של בוגר של פרצופים UC. רכז תכנית של לתארים מתקדמים איכות ויעילות, פרצופים, UC יועץ ניהולי – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC