הנול האנכי קבוע, בשימוש מרכזי ייצור קטין, הוא מודל כפרי. זה מסגרת אנכית בתוך איזה חתיכים נתמך בקצוות של שני מוטות עגולים ומקבילי אשר נקראים enjullos. חוטי בכריכה נקבעים בין אלה enjullos שני. רקמות תמיד להתחיל בתחתית. במהלך העבודה, העובד יושב על לוח המודעות הנשענת על סורגי פיגומים שני שנתפסו על הפסים האנכיים של יפה מאוד. על-פי התקדמות אניע, בקרש משמש מקום יהיה מוגבה באותו הזמן.

זה שטיח. סוג זה של נול הוא לעתים קרובות משמש השטיח אורכו אינו עולה על זה של יפה מאוד, כלומר שלושה מטרים. הכלים המשמשים עבור ביצוע של שטיח הן פשוטות ומעטות. הסכין משמשת כדי לחתוך את גדילי הקשר; לפעמים הוא מצויד קרס המגישה לקשור (בעיקר ב תבריז). המסרק עשוי מתכת שונים אשר מסתיים מופרדים כדי ליצור את השיניים. הוא משמש כדי להדק את חוטי העלילה נגד השורה של קשרים. מספריים.

שטוח אופי ומגישים מוארך, כדי לסקור את תולדות שטיח פרסי השטיח גדילי שתחילתה לפני 2,500 שנה. הפרסים היו החלוצים בייצור שטיחים בין תרבויות עתיקות, השגת רמה גבוהה של שלמות בזכות מאות שנים של יצירתיות. מיומנות הכנת השטיח שלימדו אותי, מדידת הזמן כמו ירושה בין אבות לבנים, אשר גם פיתח יכולת זו, יכול להעביר את זה, באותו זמן, לצאצאים שלהם כעל סוג של סוד משפחתי. ללמוד את ההיסטוריה של שטיחים פרסיים combiene הנתיב של התרבות של אחד של התפתחות תרבויות הגדולים. בהתחלה, המרבדים היו פריט מתוך הכרח, זאת בשל העובדה כי הם שימשו מכסה של קרקע כמו גם לגבי ערכים, להיות הסוף להשתמש בהגנה על הנוודים של מזג האוויר הקר. אם ברצונך לדעת פרטים נוספים לעיל.