הגירסה העדכנית ביותר של פלאש, פלאש MX, יש שם הצופן הבאים להורדה: \"\". בעיתון כתוב ש הרמטכ"ל הוא זה שבקיא בנושא. אם אתה רואה בכל דף אינטרנט עם פלאש ניתן להבחין כי ישנם מספרים אחרים בקוד HTML לאחר ' גירסה ='; eso יכול לקבוע איזו גירסה של פלאש היה פעיל כאשר אובייקט זה יצא לאור. לענייננו, שר התחבורה הוא הכתובת בשבילך. . זה תמיד רצוי לבדוק עם הגרסה האחרונה זמין, ניתן לעשות זאת בדף של מקרומדיה. יש גם שתי תוויות עזר: ו. ב- FLASH, אלה הנם משמעותיים ביותר. בוא נראה למה: נועד לציין את הקובץ SWF שיוצג אמר \"איכות\" יש קובץ זה.

הערכים האפשריים הם נמוך (באחה calidad, carga ráoida), בינוני (ממוצע) או גבוה (אלטה calidad) זמן טעינה מהיר יותר) הוא אופציונלי והוא מאפשר לך לשים פלאש צבע רקע מגדיר כיצד למלא התוכן של הפלאש שהממדים שהוגדרו על-ידי רוחב וגובה. הערכים האפשריים הם ברירת המחדל (que deja \"en בלנקו\" el espacio בחוץ דה לאס dimensiones הכותונת פלאש), הלא-border(que amplia el FLASH hasta que una de las dimensiones sea igual a las definidas por width y height) או exactfit (מה שהופך את גודל פלאש הורה רוחב וגובה). הפרמטר זה נדרש רק אם הפלאש הוא מכניס מימד שונה הטיפים המקורי: גורם פלאש כדי לא יפעל. . זה כי הפלאש היא להפעיל רק פעם אחת.

זה תווית תאימות עבור אלה פעמים שבו יכולתי NETSCAPE. עכשיו זה אינו יכול לשמש, אך מספר העורכים של עמודים לכלול אותה, אז נדבר על תווית זו גם. יש לו את הפרמטרים הבאים: src עבור המקור של איכות פלאש עבור רוחב וגובה עבור pluginspage 'איכות' אמצעים לציין היכן להוריד תמיכה עבור פלאש אם הדפדפן אינו זה. הערך הוא העדיף \"\" סוג כדי לציין את סוג התוכן. הערך חייב להיות \"יישום/x-shockwave-פלאש\" סולם כדי לציין כיצד יש לשנות גודל של הפלאש כאשר לגודלו המקורי אינו תואם את צבע רקע הרוחב והגובה שהוגדרו כדי לציין צבע רקע. עדכון: הגירסה העדכנית ביותר של פלאש זמין.