הגדרת מיקום – מה זה וזה? מנועי חיפוש הם הקבלה הרגיל ביותר של משתמשים חדשים לאתר, המתאים כדי כמעט חמישים אחוזים מכלל המספר הכולל של מבקרים חדש. על פי דיווחים שונים 90% של שייטים נפוץ במנועי החיפוש כדי למצוא את מה שהם מבקשים. עם זאת מה ההגדרה של מיקום? מציין מיקום במנועי חיפוש להתבטא בין התוצאות בעשרת הראשונה מציעים מנועי חיפוש וספריות. כפי שהם משקפים מחקרים רבים, מלחים נראים לעתים נדירות מעבר העמוד השלישי של תוצאות. מנועי החיפוש Selectionof שבו מופיעים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משה אביגדור קעניג. סך של מנועי החיפוש הקיימים באינטרנט (יותר מ 3,000), רק 4% מהם מייצר את שמונים וחמישה אחוזים מכלל כל התעבורה.

אלה, בהתאם לשוק מתמקדת באינטרנט כדי לקדם, בלתי נמנע למצב את עצמה במנועי החיפוש אזוריות: הארגנטינאים, היספנים, וכו '… ו נושאיות. מבחר של מילות מפתח. כאשר נווטים המשמש את החיפוש מנועי למנוע שימוש במילות מפתח כלליות מאוד. לכן, לא מומלץ להקים את קריטריוני החיפוש כלליים מאוד עבור מיקום במנועי חיפוש.

הבחירה של מילות מפתח הוא ממוסגר על ידי ההרכב של סוכנים 2: לקחת בחשבון את קריטריוני החיפוש יותר בשימוש על-ידי נווטים עבור פעילות נתונה, עונתיות למקסימום לתוכן של אתר האינטרנט שאנו רוצים לקדם. מבחר של הדרך של הפניה. יש 2 דרכים למיקום במנועי החיפוש: דרך חיפוש אלגוריתמיות (טבעי או אורגני) או המפרסמים. הגדרת מיקום על-ידי חיפוש אלגוריתמיות. עבור מיקום על-ידי חיפוש אלגוריתמיות הכרחי לשנות את אתר האינטרנט מכיוון לפי הטכנולוגיה חלה; מבנה קבצים; של metatags עמודים שונים; עיצוב, מצגת ומבחר של התוכן שלהם; וכד' מנועי החיפוש יפעל טוב יותר או גרוע יותר למקום כזה דפי אינטרנט. למטב את הדפים פירושו מעשה על כל הפרמטרים האלה כך הם שכיוונו את מנועי החיפוש. מצד שני, יש לעבוד את הפופולריות של האתר, גורם מנועי החיפוש נוטים להעריך יותר ויותר. הפופולריות זה מוגדר בהתאם למספר ואיכות של (הפופולריות) של אתרי האינטרנט קישור אינטרנט. הגדרת מיקום על-ידי המפרסמים. ניתן למקם לאורך נתיב זה שחייבים לשכור את הקמפיין עם אחד או יותר של הספקים לנהל קישורים ממומנים הגדולות פורטלים, מנועי חיפוש. היא דוגמנית פרסומות באילו התשלום רק עבור ביקורים שנשלחו לאתר האינטרנט, ולא על-ידי מספר פעמים או מקום שבו מופיעה הפרסומת. כדי להפעיל את הקמפיין שעליך לבחור משויכת של מילות מפתח; להפוך את המודעות עבור כל קבוצה של מילות מפתח; לפקח, לייעל ולשפר מודעות, מילות מפתח וכו ' על בסיס מתמשך. {כל עבודה מיקום זה הוא איטי ומדויק, עם זאת, מצאתי תוכנה SEO מעולה לגמרי ספרדית ביצוע קל מיקום בחיפוש מנועי ואת זה יש את כל הכלים הדרושים, הוא Axandra IBusinessPromoter: ללמוד הגדרה טובה יותר של מיקום (כל העבודות האלה עם כלי מצוין של iBusinessPromoter: לקרוא כאן הגדרה טובה יותר של מיקום)