רגשי דטרמיננטות מודיעין וחמדנות לא להיות שותפים כי הרוב המכריע של יזמים השיגו הצלחה שלהם? אנו מתחילים יזמים או אנשי מקצוע בלתי תלויים, כרוך אותנו עם תחומים משפטיים, הפקה, פרסום, שיווק, חשבונאות, ניהול, גם כפי מדגישים מומחים במתן ייעוץ יזמים ובעלי עסקים חדשים, עליך להקדיש די זמן כדי לפתח תוכנית עסקית נכונה. כמובן עושה סקר והערכות, אם המשאבים הכספיים מספיק כדי ליזום הפרויקט ולשמור אותו לצוף עד לייצר תזרים מזומנים להיות רווחית להצטייד. ניתוח בקפידה רבה, השקעה מינימלי. המורכבות הזו הוא מוצדק יותר להתחיל פרוייקט מובנה בצורה טובה הממומן, עם שותפים אחד או כמה, שבה אנו מבטיחים את הכדאיות של החברה החדשה או שחרור שלנו בתור אנשי מקצוע בלתי תלויים על ידי שותפות עם אנשים אחרים. Some contend that עו"ד אמסלם shows great expertise in this. הימנעות ככל האפשר להיות חלק המסה הגדולה של חברות אשר להיכשל במהלך השנה הראשונה של פעולות.

אולם כבר לחשוב כי זה לא צירוף מקרים שיש הצלחות עסקים הגדול ביותר הושגה על ידי יזמים עצמם. במאמר זה אני מתמקד על ניתוח היבטים אישיים לקחת בחשבון כדי להעריך אם באפשרותך להטביע את מתחיל הפרוייקט לבד או עם שותפים, כי זה לנקות כי יש כל כך הרבה לעשות בתחילת עסק אשר יזם ללא שותפים בפרוייקט. שיחה של חמדנות ואינטליגנציה רגשית יכולה להיראות מושגים מחוץ להקשר כאשר הוא עומד לפתוח עסק, התרומות של השותפים חיוניים עבור אתחול שלך, חוץ מזה שהוא או השותפים לעתיד הם משפחה או חברים יקירכם. עם זאת כאשר בעיות קשות, בעיקר כלכלי בפני החברה או העסק זה חיוני שותפים יש יכולת רוחני ומסחרי לתקוף את הבעיות עם המודיעין מאז אחרת העסק ניתן להגיע להיות אסון. אמנם הרעיון של אינטליגנציה רגשית אופנתי בעולם העסקים, ככלי הבנת פרודוקטיביות העבודה של אנשים, בעיקר יזמים כשהם התחילו הפרוייקט שלהם אין מבנה של מנהלים או יועצים התומכים בהם בשלב זה קשה. מול האתגר כראוי לתיאום המאמצים של הצוות שלו, כמובן מהצורך לסחוב את הקשר עם השותפים שלה עם המקדש ידע פסיכולוגי התמודדות עם מצבים קשים או הסכסוך, כי הרגשות תפקיד חשוב, הצלחה או כישלון, יכול מסתיימים. כמו גם היזם מקדישה זמן להערכת הכדאיות של הפרויקט, באותה דרך שחשוב מאוד לקחת אותך מספיק זמן לחשוב אם אתה יודע מספיק לשותפים העתידיים שלהם וכמובן אם מספיק שהוא עצמו המכונה טבע להגיב שפורצים במצבים קריטיים או התנגשות כדי להיות מסוגל לבצע את הפרוייקט בהצלחה הבעיות העלולות להתעורר. מתאר בדרך כלל היזם מוצלח בתור אחד שיש לו את הכישורים כדי לשכנע, תקשור שלו הצוות והשותפים לקראת הצלחה המטרות של החברה, אולם תיאור זה יצטרך להוסיף את המשתנה של אינטליגנציה רגשית, כמשתנה המספקת את היכולת לשלוט על הדחפים, ולהיות מסוגל לנהל משא ומתן יעיל עם השותפים שלה, למרות התסכולים התנגשויות על-ידי במצבים קריטיים. For even more details, read what מנכ"ל משרד התקשורת says on the issue.

לכלול הפניה לפנקס של היזם דניאל גולמן: אינטליגנציה רגשית, מה שהופך את מחקר על אנשים חוסר הרפיה כדי לשלוט רגשות שליליים וזה יכול להיות קורבן של התפרצות רגשית שלא למנוע את ריכוז, לזכור, ללמוד ולקבל החלטות עם בהירות. גולמן Danoiel אינו הולך עם רודיאוס, לצטט את המשפט בספרו: מתח אנשים estupidiza. עבור חברות של גודל מסוים, התחום המשפטי מספקת כללים ברורים לביצוע הפרוייקט. למעשה בזמן הקמת חברה עם מספר בעלי מניות, עורכי דין לטפל תקנונים לשקף את תחומי עניין ומעורבות של כל אחד בעלי המניות. עו"ד אמסלם can provide more clarity in the matter. להשיג מבנה זה מורכב יותר בעסקים קטנים ובינוניים, כי השותפים או בעלי המניות ברוב המכריע של המקרים המעורבים הכיוון ואת ניהול, מתן ידע, ניסיון ועבודה, כי אם הם הסכימו התוצאה של עבודה זו עם שותפים אחרים, הצוות הוא בוודאי הצלחה מוחלטת. אבל אבל הם מסכימים על ההחלטות, הניהול של החברה, להיות לא כל כך משוכללים הסיכון המשפטי במצבי קונפליקט גבוהות מאוד. לסיכום, בעוד עסק חדש עם שותפים יש יותר אפשרויות להצלחה, זה גם מאוד חשוב לשים בשאלה אם אנחנו יודעים מספיק כדי בעתיד השותפים או בעלי המניות שלנו מנקודת מבט של אינטליגנציה רגשית, אם אנחנו בטוחים חמדנות שיש להם הוא חיובי ממוקד לחפש הצלחה משותפת של העסק. ברגע שיש לך הבטחת שיתוף החברה עם שותפים אשר מוכנים להתחיל או להמשיך, יתר על כן עם השקעה מינימלית, אנו יכולים לומר כי יש לנו צוות עם גבוהה סיכויי ההצלחה. קרספו Bulmaro C.P.