כסף הקשיח שנצברו? נעלם. הנושים על הגב בכל יום. המשטרה לדפוק על הדלת שלך. משפחתו נאבק נקודת השבירה. l עשית שום דבר רע, אבל החיים של אזור שותף עסקי יש במהופך על לפני שנים. הוא הפך לקורבן של מה עכשיו פשע הצמיחה המהירה ביותר בעולם. גניבת זהות.

לפי ועדת הסחר הפדראלית, מאז 1999 יותר מ-27 מיליון אנשים בארה ב לבדה.UU. הפך נפגעי מגיפת זה, יותר מ-10 מיליון בשנה שעברה. האריס אינטראקטיב, חברת מחקר שוק, דוחות בשנים 2002-2003, כ 19.178 אנשים ביום היה הקורבן. להיות גנב את הזהות שלך בהיבטים רבים. השותף שלי, הגנב השיגה גישה אל מספר תעודת זהות וכתובת אז ביקשו הלוואות בשם שלך. שטרות היה יעד, אני מניח כי נושים ובאכיפת החוק אחראי? a l ומשפחתה חש את ההשפעה מלא. גניבת זהות יכולים לגרום נזק, אפילו להרוס את חייו של אדם. לא רק התמהמה מנסה לשחזר את הזהות שלו, אלא גם של הוצאות out-of-pocket.

האוצר של ארצות הברית ג'ון שלג, מזכיר שנקרא גניבת זהות "האיום הגדול ביותר לצרכנים, הרבה יותר חתרני, המזיק שלנו לרווחתם הלאומית של מה רבים מאמינים". האינטרנט לא טוב יותר עם שלה גישה בלתי מוגבלת כמעט מידע, אך הרבה של גניבת זהות מגיע אפילו מן העולם במצב לא מקוון. לחץ כאן דובי אמיתי ומצא עוד . מגיעים בו בוא המטרה נשאר זהה. לקבל מידע personnal ולגנוב מה שייך לך ארוכה ככל האפשר. במקרים רבים, זה יכול להוביל הגשת הקורבן פשיטת רגל או משהו גרוע יותר. כפי שדווח על ידי העיתון אורלנדו Sentinel, אדם אשר זהותו נגנב בילו לאחרונה 54 ימים בכלא, לפני רשויות הבין את טעותו. עם זאת, גם אם הגנב נתפס בסופו של דבר, קורבנות לעתים קרובות מדי לדעת החלק הגרוע ביותר הוא עדיין קדימה. השחזור של הזהות שלהם. לזוג שלי, המשמעות היא אינסופית בקרבות עם לשכות אשראי זהה אשר בעבר נתנו לו ציונים טובים. הם הרסו לזכותו אף-על-פי כמעט כל הלילה כי לא הכל הוא אמר לו כי הוא שוחזר. סוכנויות סירב לנקות את התיק שלו, במקום זאת, החלו לשתף מידע שלהם עם אחרים. שיעורי הריבית של המשכנתא שלהם גדל כמו הקצף. a l לשלם יותר עבור כל דבר, אבל אני עדיין להצטמצם. עם כל זה אירעה הנטל ופחד ממנו לא יודע אם ישוב לשחזר את הזהות שלהם. שש שנים מאוחר יותר, הוא סוף סוף עשה את זה. הוא החל לעבוד עם חברה לשחזר את האשראי שלך בתוך 90 יום. שיעור הריבית של המשכנתא שלך נפל וחזר לשלם מחיר מלא עבור כל דבר, כמו כולנו. כפי לווייתי, אנו עלולים להיות קורבנות. סן אנטוניו, טקסס, KENS 5 טלוויזיה תחנת דיבר עם גבר הורשע גניבת זהות הוא הזהיר: "לא לקחת מאליו מה יש לך, כי אף אחד לא יכול לקחת אני מתכוון הצמד של אצבע." אני מכיר. טפסים של גניבת זהות הפכו את זה עבירה של הפרעה למשבר ברחבי העולם. דריל קמפבל היא טכניקה מיני מנכ של קמפבל, שיווק, LLC winthemarket.com באתר האינטרנט שלו, אתרים והגשתי מאמרים בכתבי-עת כדי לסייע לקוראים לצמוח ולהגן על העסק שלך משיווק באינטרנט. להרשות לעצמנו את המותרות של שכירת אנשי מקצוע אשר ייתן לך הגנה 24 / 7, השחזור של זהות מלא שירותים משפטיים? בתקווה גנבי לענות כי לא. שזה מפריע להם על-ידי הולך עכשיו.