כמו גניבת זהות הופך להיות תכופים יותר, הצורך ניטור קבוע של בדו ח האשראי שלך הוא קל מאוד לראות ולהבין. שתי הכותרות גדול הצבע חדשות כדי קשר הדוק איך שלו ח אשראי גניבת זהות. ראשית, אנו שומעים הבעיות של נקודת הבחירה, חברה מעורבת אחסון והפצה של מידע אשראי. ככל הנראה, כמה פושעים ליצור חברה מזויפים והשתמש בו כדי להשיג מידע רגיש אשראי. לאחר מכן, באותו זמן הם השתמשו בו כדי לגנוב את זהותו של אנשים כ 750. מספר זה יגדל ככל הנראה, מאז למעלה מ- 500,000 אנשים ברחבי הארץ יש לשים בסיכון. שנית, מגיע סיפורו של קלטות חסרים במחשב המכיל רשומות של כרטיסי אשראי למחזיקי בנק של אמריקה יותר מ- 1.2 מיליון. רוב החשבונות שייך עובדי הממשל הפדרלי.

זו מיקמה את מחזיקי חשבונות בסיכון מוגבר הסיכון של גניבת זהות. שתי החברות שוקדים ליידע אנשים החשיפה שלך. ממש רע כל הבעיות היא כי אלה דליפות, הפסדים שהתרחשו לפני חודשים. אלה שתי החברות לא דיווח מהיר מאוד של אנשים המושפעים. היה יכול ליצור הרבה יותר מדי נזק עד שהוא היה התראה העונש. בעוד הכותרות יכולים לשנות, הצורך לעיין בדו ח האשראי שלך אינם עושים זאת. זה יכול להיות זהיר מאוד. אתה יכול להרוס את המסמכים שלך, כרטיס אשראי פיננסי ובקשות אחרות שתקבל בדואר.

אתה יכול להיות זהיר מאוד על איך והיכן להציג את המידע הפיננסי שלך. למרבה הצער, כפי שמוצג על-ידי הסיפורים הללו, לא ייתכן מספיק. גניבת זהות משפיע כמעט 10 מיליון קורבנות בשנה. זה היה אומדן העלות של הצרכנים והעסקים של יותר מ- 50 מיליון דולר בשנה. הוא בקלות בין הקטגוריות פשע הצומחות של צווארון לבן. אתה צריך לעשות הכל על מנת להילחם נגד גניבת הזהות שלך. חוק חדש לשים על הספרים על ידי הקונגרס כדי לסייע הפסדים לחימה. היא מאפשרת לך, הצרכן יכול לבקש דוח אשראי של חברות אשראי פעם בשנה. חייב לא היסס לנצל אותה. עם זאת, החוק יש פונקציה של פריסה, אשר אינו מאפשר גישה מלאה של כל האמריקנים עד 1 בספטמבר השנה הנוכחית (2005). אמנם זה צעד בכיוון הנכון, באופן טיפוסי כי הממשלה עדיין משאיר האוכלוסייה החשופה. עליך לגשת האשראי שלך לעתים קרובות הרבה יותר מאשר פעם דוח השנה. אם גניבת זהות מתרחש רק לאחר קבלת דוחות אשראי חינם, כמות עצומה של נזק זה יכול להיעשות עד באפשרותך לסקור את דוח אשראי חינם כי מגיע. ועדת הסחר הפדראלית שירטוט רשימה של שאלות ותשובות על החוק החדש ועל ההשפעה על האשראי שלה, את הסיכון של דוח גניבת זהות. הם יכולים להיות מועיל הקביעה של זכויותיהם לפי החוק הגיוני לצפות בדוחות שלהם במרווחים קבועים, בהתאם לתדר זה, על בסיס חודשי. זה אולי נראה קצת יותר מדי בשבילך, אבל להפוך את מי גנב את הזהות שלהם ללא כל בעיות לוקח את חייו שוב. הם יגידו לך שזה שווה את המאמץ. בואו נודה בזה, אף אחד לא אכפת ככל שאתה היסטוריית האשראי שלך, את הנזק אשר עלול להוביל לגניבת זהות בחייו. (c) 2005 דוד וילדינג וילדינג דוד יש בעשר השנים האחרונות עבד עם קבוצות ויחידים כדי לפטור את חייהם של החוב. בקרו באתר שלהם עבור יותר רעיונות, כלים ואסטרטגיות להיפטר החוב שלך.