חצי האי איסטריה ממוקם ב ים האדריאטי הצפוני, בין מפרץ טריאסטה מפרץ קוורנר. החלק הגדול ביותר של איסטריה היא אחת של קרואטיה, אזור קטן ב- Muggia איטליה, חלק מן הצפון אל סלובניה. הנוף של חצי האי הוא משהו קשיח בצפון, עם רכסים. באמצע איסטריה שוכנת על גבעות, מדרום הנופל רבים רובו שטוח. מרבית האוכלוסייה מתגוררת באזורי החוף. החוף, נשמע כמו הפיורדים למשוך פנימה עד בחלקו הפנימי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של צחי מלאך .

איסטריה ביים כמעט-2400 שעות של שמש, החורף מתון, הקיץ חם. ישנם אזורי גידול רבים במרכז חצי האי. העיר Motovun שם הוא הנוכחות של היא. מאז המאה ה-19, תיירים לבוא איסטריה ליהנות חופים יפהפיים, המבנים הפנים ואת הנוף מגוונים. בקצה הדרומי, כף Kamenjak היא שמורת טבע, כמו גם פארק הטבע Brijuni ליד פולה, חבית אתר הנופש של איי 14. בפולה, מחזור ומסתיימת היורו אופניים 9 מתחיל בפולין על הים הבלטי, עובר דרך בחמש מדינות. אתרי הנופש החשובים ביותר של חוף ים ב איסטריה הן פולה, Rovini, Poreč, Umag Izola. העיר Rovini נחשבת לתיירים, מאחר עקב המיקום פרוצה נקודות עניין של חצי האי, החופים של האיים אינם מהר כדי להגיע.

יש מסעדות רבות לאורך הטיילת שעל קו־המים, העיר היא ללא רכב. איסטריה הגישה היא מגרמניה, יפה עם המכונית. שלושה נמלי תעופה בינלאומיים מוגשות ב המתוזמן, לשכור שירות. חצי האי מציע לינה, בכל מחיר הקטגוריות באתר של בתי נופש על הלינה היקרים, כגון וילות. כלבו לנופש פעיל, כגון מים ספורט נלהבים, המטיילים או רוכבי אופניים, למצוא הצעות רבות. איסטריה מתאים למשפחות. קורנליה אחראי קראוזה (ב) istrien-virtuell.de