גולשים יש תמיד התייחס בחופי מרוקו כמקום אגדי, כמעט קסום, שבו גלישה. אך בשנים האחרונות, אלה חופי אותו קיבלו רב כישרונות מקומיים, והתחלנו גולשים מ ברחבי העולם ליהנות שלהם גלים מרשים. רבים המפורסם גולשים, כמו שון Candell, Lowrie טרנר, אלן סטוקס, מאורות Taj אפר ג'וש, בקרב רבים אחרים, יש לבוא מרוקו ליהנות ולחוות שלה תנאים מעולים לגלישה. הגלים יושמה במרוקו עבור כמעט כל עוד היא יושמה במקומות אחרים על פני כדור הארץ. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רמי לוי. גלישה במרוקו שהופעלו על-ידי קבוצה של גולשים האמריקאי, אוסטרלי, בשנות ה-70, אשר היו מוקסם האקזוטי ואת הקסם של המדינה. אולם, בתקופה האחרונה, ספורט הגלישה כבר בהדרגה צובר תאוצה במרוקו, שבו הופיעו ארגונים רבים כדי לחנך את האוכלוסייה המקומית על פוטנציאל תיירותי שלה. מספר בתי ספר לגלישה, תחרויות בינלאומיות יש כבר מאורגן כדי לקדם גלישה במרוקו, מדינה אשר נהנה כמה מן הטובים ביותר באתרי היכן גלישה, הכל באותו האזור. המקומות הטובים ביותר עבור גלישה במרוקו, חלקם סביב אגאדיר, עיר בדרום-מזרח מרוקו לחופי האוקיינוס האטלנטי.

כפר דייגים קטן Taghazoute, כ- 20 ק מ מצפון אגאדיר, אולי כבר המטה של גולש מרוקאי במשך שנים וחופים נפלאים, גלי מרהיב למשוך מספר גדל והולך של גולשים ומבקרים באזור זה. גדר Taghozoute ניתן למצוא את נקודת עיגון המפורסם או נקודת עיגון, אולי המקום לגלישה הידוע יותר באזור, או אפילו על-פני הארץ. תוכלו ליהנות מגוון שלם של גלים שונים לא רק נקודת עיגון, אשר קרויה ג'ימי הנדריקס ב-1967 בשל עוגנים אשר נותרו במקום בעבר, אך גם תעלומות (תעלומות), כלב שלבים (מדרגות של כלב), מקור (המקור) ונקודת הרוצח (פונטה הרוצח), אשר לוקח את שמו ופינגוויני או רוצח לווייתנים כי לעיתים קרובות ניתן לראות הליכה קצרה מן העצה. אבל יש אתרים אחרים מצוינת לגלוש לאורך חוף האוקיינוס האטלנטי מרוקאי. ניתן לגלוש על החופים החוליים הארוכים של oualidia, דאר Bouazza, Taghazout (dnde הוא חוף שקט ונעים Bannana), אגאדיר, סידי Ifni, החוף El Haouzia ב- Azemmour (ליד El Jadida), החוף של Bouznica (בין רבאט וקזבלנקה), Kenitra ו- Essaouira.

העיר האחרונים, יעד תיירותי משולב אשר מציעה אין ספור אטרקציות – ביניהם היא מדינה מרתקת שלה, של מורשת העולמי אונסק ו, בתחרויות בינלאומיות רבות מתרחשים. Bouzid סידי, גם כשלושה ק מ מדרום העיר El ג'דידה, הוא מקום מצוין עבור גלישה, נקודת פריצה ברמה בינלאומית. הגלים הם בין החלק העליון 10 בעולם, בזכות אופיו רגיל, מהיר ורב עוצמה. מקום נהדר, ידוע במרוקו כל עבור כל הגולשים של המעגל מרוקאי, הוא Bousselham מולאי, עיירה קטנה של דייגים ליד Kenitra. Bousselman מולאי מציע חמש נקודות שונות לתרגל גלישה: את הוואי, Foum את Marja או הפה של לה לגונה, el Oued, ליד הנקודה Oued, ואת סוד הסוד ספוט או מקום, הקרויה כך משום שנשמר Moullay Bousselman גולשים קנאי בגאווה את הסוד על מצבו. מים אך, כמו במדינות מתפתחות, הוא משאב חיוני, לא יסולא בפז. בנוסף, כמו במדינות רבות אחרות באפריקה, גם היא משאב נדיר. במרוקו בפרט, עם יותר מ- 3,200 קילומטרים של קו החוף האטלנטי והים -תיכוני, יש תלות ענק של מים, תחזוקה וטיפול נאות. המגוון שלה וצומח, היציבות של הכלכלה שלה בפיתוח אבל עדיין טעון שיפור, והכי חשוב, בריאות ורווחה של אנשיה תלויים שהנוכחות שלו ניקוי, אספקה רק ההגנה שלו. הרבה ארגונים, עבודה עוצמתי למניעת השלכת פסולת תעשיה לתוך הים, על ידי השימור האוקיינוס, מקורות מים מתוקים ונגד שיתוף שוויונית של התפלגות עם חוסר אספקת מים. אך כל נסיבות אלו, אשר כבר גרמו משבר המתמשכת שמכוונת לתוצאות חמורות מאוד בטווח הארוך, עדיין מתרחשים ללא הרף, למרות שהם יכולים להימנע אם אנו מתוודעים אותם לבצע קמפיין או לפעול עליהם. Arecordemos כי ללא מים אין הוא לא לגלוש! אז לבוא מרוקו וליהנות אחד הטובים ומקומות מאתגר ביותר שבו גלישה בעולם. האקלים שלה מספק זמן מצויין לגלוש כל השנה, עם מים כ-16 או 18 מעלות כמעט לאורך כל השנה. בנוסף, מרוקו ומציע אינספור אטרקציות יתרונות: סיפור מרתק, העתיקה; מטבח עשיר, יפיפייה; לינה מגוונות יותר ובמחיר סביר; עיר מפורסם שלה נדיבות אירוח ו, כמובן שביר אבל מים יפה, שכנים בעלי ערך. את חווית הגולש מרוקאי שלך יהיה אפילו טוב יותר אם תבחר את המתאים ביותר לצרכיך. רוב riads, הם מסייעים להם לארגן את הגלישה מחפש תחבורה וציוד, כך אתה יכול לגלות את הגלים הטובים ביותר במרוקו. דוד גונזלס-החברה הוא סופר, עיתונאי, מחנך ו מתרגם וחי במספר מדינות באירופה, צפון אמריקה, אפריקה. דוד כיום מתגוררת במרקש, בו הוא עובד, בין היתר, בתחום התיירות עם חברות כפי שהוא. Espace-מרוק. com ו- riad2000. com