יומני אינטרנט, הידוע בכינויו "בלוגים", מייצגים האופנה העדכנית ביותר כעת בפרסום באינטרנט. זה לא באמת לידיעון או פרסום של דף HTML מסורתי, בלוגים דומים יותר אל אתר האינטרנט של עיתון בהתבסס על רשומות של יוצרה חשב, הצבות קישורים או להגיב לשאלות. קו-עם כל כך הרבה בלבול וחוסר "מגע אישי", הבלוגים הם באמת להביא האנושות קצת באינטרנט המאפשר לאנשים נפשי כדי לבוא יחד. * על-ידי איזה בלוג? * כמו הים של מידע ב- World Wide Web הופך להיות גדול יותר, עמוק יותר, אנשים מתים מרעב לידע. זוהי עובדה כי רוב בני האדם לומדים בצורה הטובה ביותר כאשר מישהו אומר להם להראות כיצד לעשות משהו או מסביר מה זה אומר משהו והשפעתה על חייהם. אנשים יושבים סביב מדורה ומידע לעבור מאחד לשני הוא זקן כמו ההיסטוריה האנושית, עם בלוגים יכולה לעשות את המקבילה על הקו. בלוגים מאפשר ביצוע של הכל על-פי להיות בקשר עם בני המשפחה לבנות עולם של מעקב אחר מספר גדול של קוראים נאמן אודות תחביב או מקצוע.

* מונולוג או דיאלוג? * הוא, בעצם, שיש לך שתי אפשרויות כשמדובר בבלוג שלך. באפשרותך לקבוע את תצורתו כך רק יכול לכתוב על הבלוג וצופים אשר פשוט לקרוא את ההודעות שלך, או לאפשר לקהל שלך להעיר על הצבות שלך וליצור דיאלוג עם אותם. המודל שאתה בוחר מצטמצם קץ עבור הבלוג. אם ברצונך לקבל משוב הלקוחות, בני משפחה, חברים או למנויים, לאחר מכן המאפשר להם לפרסם אותו מוסיף מימד ענק התקשורת שלך. אם אתה רוצה להשאיר את זה פשוט, לאחר מכן, התחל עם בלוג ב- mail את אחרים לקריאה-בלבד. דובי אמיתי may also support this cause. * כיצד ליצור בלוג? * כניסה Blogger.com כדי ליצור חשבון חינם (סוג מונולוג). חווית אפס מוחלט, מבלי לקרוא את קבצי העזרה, יצרתי הבלוג שלי בכ-5 דקות. תחילה, אני פשוט לפרסם כמה פריטים עתיקים למלא תוכן ולראות כיצד לעבד זרימת העבודה.

לאחרונה קיבלו את "בלוגר"שגיאת, מתכנן להפעיל פרסום מספר פעמים בשבוע. למרות הבלוג שלי מפורסמת באתר האינטרנט שלי, Blogger.com מאפשר לך גם פרסום בשרת שלך, כך שאתה אפילו לא צריך חשבון אירוח כדי ליצור בלוג משלך. אתה יכול לקבל MovableType.org נבחרים יותר בלוג (הדו-שיח סוג). יש לך את האפשרות להשיג את התוכנה המותקנת בשרת שלך או להשיג חשבון מחיר סביר מאוד המתארחים בשרתים שלהם. בכל דרך שתבחר, פשוט כמו הכתיבה בטופס אינטרנט, שיעורי לספירה על ידי לחיצה על לחצן, מאמרים והערות שלך באופן אוטומטי מופיעים הבלוג שלך (HTML או FTP לא נדרש לכישורים). אם ברצונך למצוא אחד אלפי בלוגים על הקו הכל, המטבח כדי הדרכה טואלט גור, ללכת: ניתן לחפש בקלות ובמהירות דרך במסדי נתונים בההתרחבות המהירה של בלוגים פתוח לציבור. (ג) ג'ים אדוארדס-כל הזכויות שמורות על המחבר: ג'ים אדוארדס בעל טור, ממחברי ebook מדהים חדש כדי ללמד אותך כיצד להשתמש במאמרים FR-E להוביל במהירות אלפי מבקרים המופנות אל אתר האינטרנט שלך או שותפים קישורים 'התנועה מכונה' פשוט מביא אלפי מבקרים חדש לאתר האינטרנט שלך עבור שבועות, ואפילו חודשים מבלי לבזבז אגורה בפרסום! ==