ניתן לחשוב כי נושאים אלה הם מאוד מעניין, אבל מה שאתה באמת צריך זה נוסחת הקסם כי כרגע אתה צצים כל מה שאתה צריך כדי לכפות את הצרכים הבסיסיים והחומרים אם זה קרה לך אז אולי להתחיל להיות מאושרת. שום דבר רחוק יותר מן האמת! כולנו יודעים אנשים משוחררים מבחינה כלכלית, רחוק ממה יכול מאושר. רבים מהם, הם הנקודה הרחוקה ביותר לחיות חיים מאושרים, מרוצה. אם ההצלחה שלך בכל תחום של החיים שלך, לא מלווים על ידי מבנה מוצק נוצר על ידי העקרונות המתאימים, חייך, מאבד באופן בלתי נמנע, הגיוני. אתה אחד מאותם אנשים רבים כי הם נעים בצורה מטורפת ללא כיוון מדויק, חושב כי היציאה הבאה יהיה המפתח.

ללא ספק, אנחנו צריכים סדר בחיינו, אנחנו צריכים סדרי עדיפויות, נחלו שלנו בכל התחומים. שום דבר לא עוזר לנו להצליח בעסקים, אם אנחנו לבד או להשיג את ההצלחה באחד היבטים שלנו משלמים מחירים גבוהים גם במקומות אחרים. האושר הגדול ביותר עבור אותנו ואת הסביבה שלנו היא לתת לחיים שלנו, אומר כמו רחב, עמוק ככל האפשר בכל עת. תארו לעצמכם חיים שבהם אתה משלם שירות עם כל עקרונות היסוד האלה בשבילך. תארו לעצמכם עבודה מאפשרת לך לפתח את עצמך כפרט, כדי לשלב את כל זה בשבילך היא חיונית. החדשות הטובות הן שיש משהו שאתה יכול לעשות, זה מתאים באופן מושלם עם הערכים הגבוהים שלך. החדשות אחרים, אבל זה.

לא כדאי לך כל כך הרבה, כי מה שאתה יכול לעשות כדי לקבל את העבודה המושלמת שלך, אמורה להתחיל עכשיו. מאיפה שאתה נמצא, עם מה שיש לך עכשיו. אם אתה רוצה עתיד בשפע רב יותר, להתחיל על ידי בניית מתנה טובה יותר. אתה חושב כי ניתן לעשות במקום, עובדים אשר אתה כעת כדי לשפר אותו. איך אתה יכול לשפר את השירות, תשומת לב, איכות? איך יכול להועיל יותר וטוב יותר לאלה עם מי אתה להחליף? לראות אם אתה יכול לעשות את זה אם זה לא אפשרי, זוכר את זה הצעד הראשון לקבל את כל העושר של עבודתך, לא עוזב לעשות מה אפשר לעשות בשבילך, אבל לזכור היום, וזה הכיוון העתידי בו אתה רוצה להגיע. אם אחד הצעדים הראשונים שלך הוא לאהוב באופן עמוק ולא בכנות מה תעשה עכשיו, תוכלו לקבל ללא ספק את מה שאתה אוהב.