אם אנחנו מאמינים במה שאנחנו אומרים את החיפוש מכונות: ללא ספק, אין יותר קל מזה. 1000 יורו ליום, להתחיל להרוויח כסף בתוך שלושים הדקות, הזדמנות עסקית, עבודה מהבית… . כולנו יודעים את הדפים שהם מבטיחים לנו כל הדברים האלה, בעוד אנחנו נאבקים עם הקשיים של חיי היומיום: בוס קצת גמישות כשמדובר להגדיל את השכר, משכנתא, ביל של הבת של האורטופד… כולנו לחלום את החלום של החיים בקלות רבה יותר, עם פחות עבודה, קצת יותר יוקרתי. אז מסבירים כי אלפי אנשים כל יום לקחת את כרטיס האשראי ולשלם 27, 45 ו- 97 עבור דוח זה נסביר כיצד נהפוך להיות מיליונר בלילה בבוקר בלי להזיז אצבע. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל ישראל כץ. ואז היה לנו את האכזבה. גם: הון באינטרנט באמת יכול להיות? .

כן, אין ספק. אבל כמו כל בעבודה בעולם האמיתי, עסק באינטרנט, מה שלא יהיה, זה דורש מאמץ, עבודה ומסירות. רוב שעות שאנחנו עושים, כך ייטב התוצאות יהיו. בכל זאת, האינטרנט מציע הזדמנויות מצוינות עבור יזמים שרוצים ללמוד. עוד כמה דגמים עסקים הנמצאים באינטרנט אינם דורשים השקעה כבדה, אז זו הדרך פתוחה לאנשים בלי כספים רבים. זה אם: תוך פחות כסף, אנחנו יכולים להשקיע יותר גדול צריך להיות המאמץ נעשה כדי לקזז את החיסרון הזה.

בקרוב: אינטרנט מודלים עסקיים הם? הראשונה היא אולי הבולטת: בחנות הוירטואלית. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אוני' בן גוריון. היתרונות של סוג זה של עסקים הם עלויות ראשונית נמוכה (חנות וירטואלית יכולה לעלות רק 15 חודש) ואת החופש של לוח הזמנים. אם אין לך זמן להכין את הפקודות שלך בבוקר, באפשרותך לעשות זאת בשעה עשר בערב, כאשר אתה לרחוץ כלים לארוחת ערב. החסרונות של חנות וירטואלית הם תחרות ענק על האינטרנט ועל הבעיה של לקוחות אשר מושכים, קרי, תנועה. בעיה זו חולקת עם כל דגמים אחרים של העסק ברשת האינטרנט. מודל עסקי אינטרנט אחר הוא דף המכיל תוכן מעניין קצת הכנסה זה בא מתוך פרסום: כולנו יודעים את גוגל אדסנס קטן מודעות וכרזות בדפי נבקר. יש לך הכנסות משמעותי בדרך זו אפשרית רק אם אתה עמוד יש מבקרים רבים בכל יום או עם עמודים רבים, אבל ליצור רפרטואר של עמודים רבים. זו עבודה חשובה. כדי לכסות את עלות אירוח הוא אפשרות טובה מאוד. סוג של פרסום משהו שונה הם המוצרים שותפים. הבעלים של הדף עושה תעמולה עבור כל מוצר של ספק חיצוני, במקום לשלם סכום למכירה כל זה נוצר בעקבות הפרסום. בדרך זו ניתן להפיק הכנסה מעניינת, אבל רק אם המחבר אינו מאבד את אמינותו, מהלל כל מוצר לעשות עוד כמה יורו. קיימות רשתות של מוצרים שותפים (למרות בספרדית נדירים עדיין) זה עושה את זה קל יותר למצוא תוכניות שותפים. דגם זה עדיין לא מצליח באירופה הם דפי כי הם גובים סכום עבור גישה. הם יכולים להיות פלטפורמות מקצועי מתמחה או דפים כי הם מפורסמים מידע בעל ערך רב, בנושאים של האוצר לדוגמה. דפים אלה יש פוטנציאל גבוה להיות רווחית, אבל כדי להצליח התוכן חייב בעלי איכות גבוהה מאוד כדי למשוך לקוחות. כל אחד מאלה מודלים, ישנן צורות שונות, טפסים מעורבים שקשה לסווג גם פותחו. מה הם אנשים להיות מיליונר באינטרנט? האנשים שכותבים ספרים אלקטרוניים שקנינו כדי ללמוד את הסודות שלו (ואני לא נחשוף גם 27 ולא על-פי 97 יורו). אלו האנשים שמפתחים את תוכניות שותפים, MLM שלנו אנו שואפים. . זה האנשים באמת ליצור משהו חדש… אז אם אנחנו גם רוצים להיות חברים במועדון של העשירים של האינטרנט, יש דרך אחרת: יהיה לנו ליצור את המוצרים שלנו וללמוד באינטרנט שיווק טכניקות מן ההתחלה. החדשות הטובות הן כי המידע שאנחנו צריכים הוא בקליק אחד!.