לאחרונה, המושג "אשראי" היה זר לעם שלנו. בברית המועצות המדינה בנק הלוואות למרות מהאוכלוסייה, אבל הם לא בביקוש. מה לומר על זה מופיע במערב המושג "חיים על אשראי." עם זאת, ידועים גיבורי "אירוניה של הגורל, או ליהנות Bath שלך!" קומדיה היא מושג לא יכול להיות מובן במלואו. באחת הסצינות, הדמויות בסרט מתלוננים על משכורות קטן, אבל את האפשרות לקבל דירות בבניין חדש עבורם הוא לא משהו מציאותי. אבל רק מאוחר יותר, "נועז 90", המושג הזה הוליד פחד, בוז, ויש להם מעט קנאה. פחד – כי זה לא היה ברור איך אפשר לדבר על חמור הרכישות באשראי לחוסר יציבות כאלה בחיים לשעבר של העם שלנו.

בזיון – כי "אשראי חיי" לא היה אפשרות אחרת בתור "חוב חיים." אבל העובדה לפעמים קונה בהקפה יכול להיות רווחי מאוד, הולידה קנאה. אל דאגה רמי לוי הוא האיש הנכון . היכולת להשתמש האשראי מצביע על יציבות וביטחון בעתיד. זה מה שהיה חסר באותה תקופה. בשנים האחרונות אוקראינה יצרה תנאים נוחים הלוואות באשראי בכלל הצרכן בפרט. הגידול המהיר של ההון במגזר הבנקאי גרמו לבעיה של לינה. אחד התחומים המבטיחים של הבנקים, כאשר הם נאלץ לחפש יישומים חדשים יחסית של ההון, הוא ההלוואות. יחסי הנובע בין המלווה לבין הלווה מבוססים על אינטרסים כלכליים ההדדית זה לזה. ייצוג שונה היחסים האשראי, המלווה את הלווה הוא רודף כל המטרה שלו.

עבור המלווה להלוואה, וכתוצאה מכך רווח. לדברי NBU, על 1 מרס 2008 רישיון פעולות בנקאיות היה 176 בנקים. לדברי אנליסטים, מספר מוגזם של הבנקים באוקראינה. בנוסף בנקים בשוק זה פועלות 769 איגודי אשראי. עכשיו, לאור הנתונים האלה, רק לנסות לאסוף מידע מלא בנושאים רלוונטיים (בפרט שבנק אחד לעתים קרובות כמה הצעות עבור שירות כלשהו)! אבל אז שוב אתה צריך לנתח ולהשוות את הנתונים הללו כי מסכים, זה לא קל. נסו לקבל ייעוץ מהבנק כל אחד, אשר סביר להניח כי יש להגיע באופן אישי, לספור את הזמן שלך ולהעריך מה עוד אתם רוצים לבקר גם את שאר ביותר בנקים גדולים. זאת למרות העובדה מועסק 9-00 עד 18-00, יש רק יום שבת, אך לא כל הבנקים זה עובד! הוסף כי יותר לא תמיד פרסום נאות, אשר כפי המטרה העיקרית שלה כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים הבנק, ולא לעזור לו להבין שהוא באמת מקבל על שירות זה הבנקאית. מתברר כי ללא סיוע מקצועי יהיה קשה להבין. אתה יכול בהחלט מבלים את זמנם על לימוד וניתוח של הצעות כדי לנסות להיכנס לכל ההיבטים וניואנסים, וכו ' אבל אם אתה לא מומחה בבנקאות אין לי ניסיון עם הבנקים, אתה לא סביר להצליח. לכן אנו מעריכים שלנו צוות עם רקורד מרשים של בנקאות בעמדות מפתח. ערעור למתווכים אשראי הופכת לפופולרית יותר. אחרי הכל, ברוקר משכנתאות רווח היא לספק ללקוחות את המרב יתרון להציע. שירותים מקצועיים ומיומנים של הברוקר, האשראי הוא המפתח להצלחה של הלקוח. עם זאת, הפיתוח של ברוקרים אשראי באוקראינה, יש כמה בעיות. מקובל להניח כי שירותי ברוקר משכנתאות הם בעיקר ללווים בעייתיים או מי עצלן מכדי לבזבז זמן באיסוף מידע. במוחם של לווים שלנו עדיין יושב פסיכולוגי גרידא שלילי ביחס לכל סוג של גישור. לערער את התמונה ואת מה שנקרא "מתווכים שחורים". פתח את מודעות בעיתון ותראו הצעות מסוג "אתה בכל מקום הכחיש אשראי? 100% להבטיח קבלת הדרוש כמות! ". במקרה זה אתה לא חסין מפני הונאה. הדרך להשיג אשראי במצב הזה מוביל לעתים קרובות באמצעות עובדים חסרי מצפון של הונאה לבנק עם מסמכים, וכו ' אני חושב שאין טעם לדבר על האפשרות לנצח מוניטין מוכתם האשראי שלהם. עבור הבנק, יש לה גם השלכות שליליות. לכן, הבנקים גישה זהירה מאוד לנושא של שיתוף פעולה עם הברוקר ההלוואה. רק בנסיבות יוצאות דופן להגדיר מערכת יחסים חוזית בין המתווך לבין הלוואה בנקאית. הנוכחות של ברוקר הסכמים עם בנקים למשכנתאות (לא בהכרח אחד!) הוא קריטריון חשוב בבחירת המתווך אשראי. "ההתמקדות ברוקרים הלבן" על מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח וליצור מוניטין ללא דופי. הם עובדים לפי הכללים של השוק. לעתים קרובות, המידע על לווים עם הברוקר כמה אשראי מועבר דרך חברים, מכרים, וזה חשוב כדי לספק את הלקוח עם תמיכה מקסימלית להזמין אותו לעשות את התנאים הטובים ביותר. שיתוף פעולה עם סוג זה של ברוקרים ובנקים תועלת. באופן כללי, הבנק אינו חשוב מכך, בא איש לעצמו או הביא הברוקר שלו. חשוב למשוך לקוחות חדשים טוב. סוכן משכנתאות מרוויח עמלה של הבנק. זה בדרך כלל בין 0.5% לבין 1%, בהתאם לסכום העסקה. ישנם מספר קטן של אשראי ברוקרים, אשר ניתן על ידי חתימה על חוזים רווחיים עם הבנקים שיש בסיס לקוחות גדול מוניטין טוב, להרשות לעצמה לספק שירותים בחינם ללקוחות מבלי לבקש מהם תגמולים חומריים. תכנית זו העבודה היא הרווחית ביותר עבור הלקוח וכתוצאה מכך עובדה זו, נוטה להשתמש יותר ויותר תכופים של רוב הברוקרים האשראי הגדולות.