עכשיו זה קשה לדמיין עסק יעיל, אשר אין ייצוג באינטרנט. בהזדמנות זו יש ביל גייטס בטוח ציטוט: "אם העסק שלך הוא לא מקוון, אתה לא צריך עסקים, "מי לא מסכים עם – מסרב שוק רווח עצום, כי משתמשים רגילים רבים באינטרנט יותר ויותר מעדיפים ללכת לאתר אינטרנט האהוב כדי לבצע רכישות. כל כך יותר דברים כגון כסף או באינטרנט ארנק Yandex הפכו לדבר שבשגרה. הסטטיסטיקה אומרת על זהה – סחר גדל שנה אחר שנה ובמשך זמן רב עבר בארצנו מעל 1 מיליארד דולר. בשנה. זה הקל בצמיחת מבול של משתמשי אינטרנט ולהגדיל את אמון שירותי אינטרנט ומסחר באינטרנט בכלל. חנות מקוונת יעילה יש מספר יתרונות בהשוואה לחנויות פיזי: 1) הוא עובד יום ולילה, ללא הפסקות ימי חופש.

2) העלויות של שלו עלויות התחזוקה הן הרבה יותר קטנות את החנות "פיזי". 3) שלישית, ההשקעה הראשונית בעסק האינטרנט הוא הרבה יותר נמוך. 4) אל היזהר איסוף מגוון רחב של ניירות ורישיונות. כיצד, אם כן, יש חנות מקוונת טובה? הראשונה מסחר אלקטרוני צריכים להיות פרודוקטיביים, פונקציונלי ונוח. בנוסף, חנות מקוונת לעולם לא יהיה יעיל אלא אם כן הוא הציבור. לפיכך, כל לפי הסדר. ביצועים.

הבעלים המבקרים יהיו בעיות אם השרת בשלב זה לא פרודוקטיבי מספיק. תארו לעצמכם סופרמרקט ענק 10 קומות עם צרה אחת הכניסה. זה בערך באותו מצב, אירוח צריך להיות אמין, ולכן רוב הפתרונות חינם הם בדרך כלל לא מתאים. נקודת המכירה יש ליצור בכל מקרה הסיכוי, כמו שאתה חולם על אלפי מבקרים ייחודיים ליום! בהתאמה, הבחירה של אירוח צריך לגשת באופן אחראי. פונקציונליות ושימושיות. קובע כמה פונקציונליות שימושי עבור הלקוחות בחנות. יש עוד היבט – שימושיות. אלה הם שני מושגים קשורים, אך לא סותרים. המצב האידיאלי, כאשר הם להתקיים בלי חשבון אחד עם השני. אם כבר מדברים על קצה המזלג, החנות צריך את כל השירותים הנדרשים עבור המבקרים פונקציות – מוצרים לסנן, עגלת קניות, תיאורים מפורטים, להשוות מוצרים, טוב, וכו ' באותו זמן זה לא אמור להיות קשה ומבלבלת. פונקציונליות ושימושיות הם לעתים קרובות גורם מכריע הבחירה של הלקוח בחנות "שלו". זה משהו שיכול לתת החנות המקוונת שלך מספר עצום של לקוחות נאמנים, או להיפך לשלוח אותם למתחרים. נוכחות. עם זאת, גם החזק ביותר פונקציונלי ונוח לשימוש החנות המקוונת לא תעבוד ביעילות אם לקוחותיה לא להשתתף. לכן, המנוע, אשר יצרה את החנות צריך להיות מותאם כפי עבור מנועי החיפוש, כי פשוט לחפש לא תבצע כמה מבקרים. בנוסף, חנות מקוונת צריכה להיות נוחה לקידום ואופטימיזציה בכלל. כך, באמצעות היטב הקימה חנות מקוונת, אתה יכול לקבל רווחים טובים בעלות נמוכה. אנחנו לא חוזרים לנושא הזה מעל דפי הבלוג "איך לעשות כסף באינטרנט".