מה קורה במהלך אסתמה? אנשים עם אסתמה יש פרקים חריפה כאשר צינוריות האוויר בריאות שלך להיות קרוב יותר, יותר קשה לנשום. זאת בשל עלייה הרגישות של ריאות, מעברי האוויר. בריאות, מעברי האוויר להגיב ואורחים לגורמים מפעילים מסוימים, אשר להיות מודלק, להיות חסום. הנשימה הופכת קשה יותר, וייתכן שהוא כואב. אולי יש שיעול.

אולי יש צליל והעוזרות או שורק, האופייניים של אסטמה. מתנשם בכבדות מתרחשת בשל הסיבות הבאות: השרירים המקיפים את הקטעים אוויר הם הצטמצמו ומעברים הציפוי הפנימי של האוויר מתנפח והקשת כלפי החלק הפנימי. הממברנות רירית המעברים אוויר מפרישות ריר יותר מהרגיל. הליחה יכולים ליצור פקקים לאחר מכן לחסום את מעבר האוויר. האוויר עובר דרך צינור האוויר הצטמצמו, בהפקת שריקות.

! אזהרההתקפה אווירית! אסטמה היא מחלה חמורה. בכל שנה, כחמשת אלפים אמריקאים מתים מאסטמה ולקבל חדרי המיון כמעט 2 מיליון אנשים בשאלות הקשורות למחלה זו. 2. אסטמה היא מחלה בלתי צפויה. תסמיני האסתמה יכולה נראה מתון או אפילו נעדרים, אבל ניתן להסלים, להחריף בכל עת. 3. גם אם אתה מרגיש ככה, המחלה יכולה להזיק. אתה לא יכול להרגיש את זה, אבל הדלקת של דרכי הנשימה (נפיחות וגירוי) תמיד נוכח, אפילו כאשר אין לך סימפטומים. בהעדר טיפול, הדלקת יכולה לגרום נזק לריאות ולפגוע תפקודי ריאה. משבר צעדים לנקוט תלויה מידת אסטמה. הם יכולים ללכת מלהשתמש למצוקת לצורך אשפוז, מדגיש גררו מיידית. אם זה לא לפעול כהלכה, הסיכונים החולה, אפילו מתים דום נשימה. אמנם זה לא נפוץ לסוג זה של מוות, יש מספר. שנת 2001, ארגון הבריאות העולמי דיווחה, כי על כל מקרי המוות 250, עידן מאת אסטמה. אסטמה לעשות ולא לעשות מאז אסטמה אינה מחלה שאפשר לרפא, אבל מעדיף הוא נשלט, חשוב להימנע כל הגורמים אשר יוכל להפעיל את זה. ואז רשום כמה דברים שניתן לעשות, מה יש להימנע בעונות אבקה ועובש שיופיעו בו לעתים קרובות כמו בחורף ובאביב: * לשמור את החלונות שלך סגור בלילה כדי למנוע אבקה או עובש הכניסה לבית. * להקטין את פעילויות בשעות הבוקר המוקדמות כי האבקה נפלטת בדרך כלל בין 5 ל- 10 בבוקר * לשמור את חלונות המכונית שלך סגור בעת נסיעה * לא יחתוך את העשב, או מקום ליד לאחרונה מכסח דשא * לא נטאטא את המגרפה עלים. לקבלת מידע נוסף הביקור במידע אותו אנו מספקים הינו מידע כללי בטבע; זכור כי מידע זה לבד לא יכול להחליף את שירותי הבריאות או אדם, שייתכן שיהיה עליך. אנחנו רק מספקים שירות מידע הפניה, נא עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש בריאות משלך.