מאמרים ועצות שמופיע באתר זה מיועדים לסייע לגשת את ההצעות של כרטיס אשראי שמתאים לסגנון החיים שלך. כדי לספק לך מידע בסיסי, אנו בטוחים כי תוכל לזהות בקלות את אשר הם כרטיסי אשראי הטוב ביותר עבורך. יש ממש אלפי הצעות מקוונות מבצע להחליט אילו קלפים מוחלים על צרכיך קשה מאוד. המקום הטוב ביותר להתחיל כאשר קונה הכל עבור כרטיסי אשראי היא לדעת ניקוד האשראי שלך זכאי כעת דוח חינם מדי שנה 3 ב- 1 יש תמונה שלמה של איך בנק אשראי כשלא. כיצד להציג בדו ח האשראי שלך יקבע מאשר איכות עבורך כרטיסי אשראי.? דיווח מעולה של קרדיטים הזכאות: אם אתה מבין מורשה מעטים הצליחו לקבל כרטיסי האשראי שלהם, הלוואות אחרות בצורה אחראית הבנק יתגמל אותך עם יתרונות נוספים כגון כנקודות כרטיס טיסה או כרטיסי אשראי בריבית נמוכה. ישנם הצעות רבות של הקלף יתגמל את מנהגיהם של נהלים כספיים עם שכר נמוך או לא שנתיות, כמה נקודות גמול גדול, כמו גם שיעורי המבוא של אפר של 0%, במחירים נמוכים עניין בקורס. בדרך כלל, התקופה ללא תשלום של ריבית 6 חודשים, אך במקרים מסוימים יוענק לך למשך שנה שלמה. מאז האשראי שלך היא התקופה ללא ריבית במיקום נהדר, שלא הם אולי לעניין אותך כפי שהוא כנראה סוג שמשלם את האיזון של כרטיס האשראי שלך באופן מלא בכל חודש.

אם זה המקרה שאתה צריך לעשות את ההשוואה של כרטיסי אשראי על סמך את התגמולים והטבות נוספים המוצעים על ידי הבנק אם אתה משלם את האיזון באפריל מלא 0% אכן אין ערך עבורך. דוחות אשראי טוב להיות זכאי: טווח אשראי טוב הוא שבו רוב האנשים עם מצבם הכלכלי האישי. אתה עדיין זכאי עבור טווח של כרטיס המציע מספר יתרונות כגון חברת תעופה גדולה או תגמולים של גז. גם זכאי עבור בקשות אשראי בעלות שיעור היכרות אטרקטיבי, עם כמה כרטיסי אשראי שאתה יכול לקבל את אפר 0% במשך כמה חודשים עם זאת שיעור בקורס יהיה מעט גבוה יותר מאשר מה אתה יכול לקבל עם אשראי מצוין. לפני בחירת יישומים עבור סקירה על-ידי עצמך כרטיס אשראי, הם צריכים להיות כנים עם שלך הרגלי ותשלום ההוצאות של חשבוניות כדי להפוך את הבחירה הטובה ביותר. אם ידוע לך כי סביר להניח כי הם נושאים של סיבוב היתרה של כרטיס אשראי, עליך לבחור את כרטיס מבוסס על הקורס באפריל.

בעל כרטיס אשראי בריבית נמוכה היא הרבה יותר חשוב מאשר לחפש תוכנית תגמולים כגון ריבית כנראה לפצות פרסי. עלות אחרת יש צורך לקחת בחשבון הוא תשלום שנתי. במספר בנקים ינסה למשוך אותו יבקש כרטיס המציע תגמולים ומחירים רוב נמוך אך הם יחויב תשלום שנתי של המבצר. אשראי עני / יריד דיווח יש ממש: אם האשראי שלך נמצא במצב גרוע, אני ממליץ מתרחק כרטיסי אשראי לחלוטין. סביר להניח שאתה צריך ללמוד כיצד לנהל את ההוצאות שלהם תחילה וטוב לחשוב על אסטרטגיות כדי לחזור אל המסלול. הדבר האחרון כי העתיד הפיננסי האישי שלך שאתה צריך כרטיס אשראי אחר. ביצוע כל כך חוקי צריך כרטיס ויזה או מאסטרכארד אני ממליץ רק כרטיסי אשראי. מדוע? שוב, שלהם והכספים ומינהל של הכסף עבור ביותר בו ניתן לסיים את מטרת אחרת במצב גרוע יותר מאשר הם כבר בעוד דבר שאתה צריך לעשות הוא לבקש אשראי דוח מקוון חינם כדי לסקור את הפריטים שדווחו על-ידי משרדים. הדרך לקבל דוח אשראי חינם שלך היא לשאול את חברת אשר דחתה את האשראי כדי להציג את הדוח בו אתה משתמש. מדובר זכותך כדי לראות מידע זה. קיימת אפשרות כי יכול להיות התצוגה של מידע לא מדויק. שים לב כי יש 3 סוכנויות (Experian, Equifax ו- TransUnion) אשראי דיווח מידע עשויים להשתנות Office Office עבור סדרה של סיבות, ביניהן בטעות אנוש. McDougall קולין הוא העורך של אתר אינטרנט ייעודי כדי לעזור לצרכנים לבחור