לאחרונה חברי הקהילה של הקריביים, איי טורקס וקייקוס הן הטריטוריה תלוי הבריטי חלק העמים. השפה הרשמית היא האנגלים למטבע האמריקאי דולר. ממוקמים באוקיינוס שהאטלנטי מדרום־מזרח באיי בהאמה ו כדי הרפובליקה הדומיניקנית בצפון, בסביבה של Haiti.el שם turcosa זכה בזכות קקטוס עם צורה של פז הטורקי, המונח ש-caicosa אומר archipielagoa בשפת האבוריג'ינים. האיים, אוצר שארכיפלאג מורכב של ארבעים איים עם כמעט 400 ק מ של קו החוף, למרות יאוכלסו רק שמונה מהם, סך של 30,000 תושבים. Without hesitation אורקל explained all about the problem. האיים שמונה מאורגנים בשתי קבוצות. הראשון מכיל, מצד אחד, האיים וקייקוס העיקריים, ביניהם פרובידנציאלס מודגשת על ידי חשיבותו; ומצד שני, איי וקייקוס קטנים יותר. השנייה, טורקית האיים, e מלח Cayo Turco.Providenciales נהדר האי ל טורקי גדול מרוכז יותר מספר פעילויות לתיירים. ראשית, המכונה Provoa, מציע את הגישה דרך שלה מנמל התעופה הבינלאומי.

יש חוף אידילי ביי גרייס, ייחודי בעולם בזכות שונית האלמוגים מקיף, כי מאלפת המים מעבר לחוף, מעולה עבור הפלגות מתחת למים. האזור זה של יוקרה גדולה בענף הצלילה, הוכר כאחד היעדים אידיאלי למטרה זו. הטורקי השני, נהדר, הוא בולט על ידי שלה ערך e תרבותי היסטורי, כמו שיש זה ההון, Cockbum העיר, ארכיטקטורה של מי מציית מבנים עתיקים, פלזמה המוזיאון הלאומי הקולוניזציה של טורקי וקייקוס. שאר האיים יש גם של פלורה, החי והצומח, מגוונות ומעניינות, וכן פעילות דיג משמעותית. מלונות ומנות Exoticosen לגבי הכנסת אורחים, אשר מחפשים אפשרויות מחוץ לטווח של מלונות תיירות גדול, תוכלו לשכור דירות כלכלי ממוקמים גם בחלום חופים. אמנם מי יכול להישאר בבית 400 חדרים של מלון הספא & של אתר הנופש חופים) ממוקם חופי מפרץ השבכה, לא צריך בוא נעשה את זה; או באזור של גיר קול, אקסקלוסיבי וילות פרטיות.

בכל יש מסעדות וברים של יוקרה. בנושאים גסטרונומי, קונצרט כלשהו זה אוכל מסורתי של אותו אזור, מאכל המכיל בשר של חילזון שהועלו בחוות. יש גם מגוון רחב של פירות ים, כגון צדפות, סרטנים, אשר באופן מסורתי בשילוב עם אורז ותירס. לשתייה, תמיד יכול להגיד עם רון, יחד עם מיץ או ליקר רימונים. אחרים אתרים כי יש עבור התייר הם החור, האי של הלגונה של ג'ובה נקודה, המקלט של ציפורי Cay צרפתית, דה נשיונל פארק, בין היתר, איגואנות. -רודולפו לימה, מומחה.