לפני כמה ימים קיבלתי את הסיפור הזה בדואר, לא יודעת, המחבר, האמת היא כי זה בא לי בו הקמיצה לטיפול מוטיב בארגונים של היום, אומר כך: ספירה, נסיכה יפהפייה מחפש בת זוג. אריסטוקרטים, רבותיי, רבותיי עשירים היו מגיעים מכל מקום להציע את המתנות הנפלאות שלהם.תכשיטים, ארץ, צבאות וכתרים מורכב המתנות לזכות יציר כפיו המיוחד.בין המועמדים הייתה פשוטה צעיר שהיה יותר עושר יותר אוהב והתמדה. מתי הגיע הזמן לדבר, הוא אמר:-נסיכה, אני אהבתי אותך כל חיי. . אני איש עני, יש לי אוצר לתת לך, אני מציע קורבני כהוכחה האהבה שלי.אני אהיה מאה ימים יושב תחת החלון שלך, אין יותר אוכל ממה גשם ו יותר בגדים שנושאים שקיעות. sa היא הנדוניה שלי… הנסיכה, ריגש את המחווה הזאת של האהבה, החליטה לקבל.

אתה תקבל את ההזדמנות שלך: אם עוברים את המבחן, לי desposarás. לכן בילה את השעות ו ימים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את פרופ ליאור רוקח. המחזר התיישבה, ומתמשך רוחות, שלג, וכלה בהקפאת בלילות. שבלי להניד עפעף של, עם העיניים נעוצות במרפסת של אהובתו, הואסאל אמיץ המשיך איתנה במאמציה, בלי פולטר לרגע. מפעם לפעם השמאל וילון חלון אמיתי מראה דרך הצורה ודק של הנסיכה, שאישר, עם מחווה אצילית, חיוך, הטבח. הכל היה הולך מצויין אפילו קצת אופטימיות החלו לתכנן את החגיגות. המגיעים ביום תשעים ותשע, תושבי האזור עזבו כדי להנפיש את המלך הבא. הכל היה ההילולה, ושמחה עד לפתע, כאשר חסר שעה לפגוש את המועד האחרון, לפני המבט נדהם של העוזרים ומבוכה לאינפנטה, הצעיר קם, בלי לתת שום הסבר, התרחק לאט המקום.

כמה שבועות לאחר מכן, נדד לאורך הכביש הבודד, ילד של האזור הגיעו אליו וביקשתי ממנו-אפס:-Ÿque מה קרה לך? . היית צעד אחד להשגת המטרה. ÿPor מה איבדת את ההזדמנות הזו? ÿPor מה אתה withheldest? חרדתי העמוקה, כמה דמעות מוסווה היטב, ענה בקול נמוך: לא נשמר לי יום של סבל… אפילו לא שעה… . אפילו לא לרגע… לכן, לא היה ראוי המאמצים שלי או את אהבתי. הקש ביותר אחרים כדי לקבל מה שאנחנו רוצים נראה שזה הכביש האידיאלי הוא אולי הטוב ביותר שיש לקחת בחשבון רצועה, משחרר את החבל… לאחר מכן, ÿPara מושך הרבה חבל?…