אם אתה לא בוטח, שאת? לא מתקשרת, לא לפתוח, לא שתקשר את עצמך, באפשרותך ליצור יציבה ולעשות יחסי עמוק, לא חברים אמיתיים. הקרן מסייעת הגומלין. חוסר אמון שנעלת אתה; מלח את הסיום הזה באמצעות המפתח של אמון. אם אתה לא רוצה לגרום לך חולה לא חיים תמיד אמרגד @. עליזה יש המתנה של הסביבה מאושר איפה הוא גר. הומור טוב חוסך לנו הידיים של הרופא, הפתגם הידוע.

הצחוק שלך הוא מקור של תרפיה ובריאות. הומור טוב, שמחה, סיפוק, למנוחה רגועה, לעזור לך להבריא, לתת לך זמן החיים. שבוע 2 nd בפברואר 2010 הסיבה לכך? הוא אמר כי בהזדמנות אחת סנדלר צנוע נראה באחת הכיתות של אוניברסיטה יוקרתית. אחד התלמידים שאל מה היה שם, ואם הבין לטינית. סנדלר השיב:-לא אכפת לי ללמוד את השפה, אבל אהבתי לראות את הדיונים. התלמיד סקרן חקרו אותו שוב:-אם אתה לא מבין הלטינית אולי לא יודע מי צודק, כי השיעורים ניתנים בשפה זו.

האיש פשוט קרא:-כמובן שאני יודעת מי מנצח או מפסיד. כשאני רואה שזה כעס? יש לו סיבה. אנחנו מקבלים שיעור זה וזוכר אותו כדי להימנע כעס; לכן, בעשותו כן, יביא תבוסה. החזרה: שלווה עוזר לנו לחשוב טוב יותר; מי שמכיר את הדיאלוג נשאר רגוע. 3 rd השבוע של פברואר 2010. תודה לך. תודה לך מילה נהדרת שבהם אנו משתמשים כדי לבטא הכרת תודה; אבל לפעמים את המילה הזו לא יכול לבטא את הכל. הלב, עמוק בתוך, התחושה הכי יפה וישר חשבתי כשזה מגיע… תודה אומר שיש לך זמן כדי. להראות לי שאני חשובה לך. תודה אומר אני והבהרת היום, לעתים, הודות לך. כל יום הוא מיוחד. תודה אומר את משמחת אותי. אני אשמח. הרגשת אותו לומר שאתה מעריך. תודה לך פירושו כי לא היית צריך לעשות את זה. אבל אני אסיר תודה שעשית. תודה אומר שעשית משהו מיוחד שלא אני אשכח. השבוע 4 בפברואר 2010 נודע בגיל הרך רוב מה שאתה באמת צריך לדעת על איך לחיות, מה לעשות, איך להיות, היסודי למדתי ב… (גן – גן ילדים – גן). אלה הדברים שלמדתי: לשתף את הדברים שלך. לשחק נקי, השמנה. לא פוגע באנשים הוא חזר כדי לשים דברים שבו מצאת אותם. לנקות את השטח. אל תיקח דברים שלא שייכים לך. מתנצלים כשהם כבר פגעת במישהו. רחץ הידיים לפני אכילה. משוך את השרשרת בשירותים (שירותים). פירות טריים, חלב, לעשות טוב לבריאות שלך. לחיות חיים מאוזנים: ללמוד משהו, משהו את הרעיון, מצייר, מצייר, שר, רוקד, מנגן ואני עובד כל יום קצת. לנוח קמעה. כאשר אתה עוזב את הרחוב, היזהרו התנועה, יקח אתכם היד ואת השרידים יחד עם החברים לכיתה. לא להתפעל דברים. אומר את מילות הקסם: תודה, בבקשה, שלום, הרשאה, סליחה, לחינם. .