מנספילד, MA (Marketwire 16 / 12/09) – טכנולוגיות IneoQuest, inc., ספקית גלובלית של מתקדם פתרונות אבטחת איכות ושירותים עבור וידאו דיגיטלי, היום הודיעה ההרחבה של sua משפחה Tm Geminus מוצרים כולל Geminus G10 באמצע, כבל וספקי תקשורת מציע שיטה מדרגי ניטור וניתוח של וידאו תנועה עד 5gb ברשת של 10 ג'יגה-בתים. עם פלטפורמה הבסיס ללא מאמץ וללא שדרוג רשיון חומרה נוספת, Geminus G10 באמצע היא דרך חסכונית עבור ספקי להוסיף כיסוי של רשת ניטור באופן מיידי תוך הרחבת פס-רחב כדי לענות על הביקוש יותר שירותי מנוי ולהישאר תחרותית. כתוצאה הוידאו על פי דרישה, ערוצים בחדות גבוהה ושירותים מתקדמים אחרים אשר מגבירות את זרימת התנועה ודורשים יותר בתעשייה פס רחב, פונה יותר ויותר רשתות 10 Gb. משפחת Geminus היא הקבוצה הראשונה והמתקדם ביותר של כלים לפיקוח, ניתוח ובדיקה של וידאו דיגיטלי מ- 1 Gb 10 ג'יגה-סיביות. משפחת Geminus עוצב עם סגנון כיסוי ארון תקשורת הר, השוהים מערכות אחד או שניים, מבטיח קלות התקנה, עומד בדרישות המחמירות של NEBS, ביצוע התקנות קבע אידיאלי עבור כל אחת המעבדות, מערכות של הקבלה או יישום הקודם/הבא בכותרת העליונה, גרעין או מרכז הרשת. IneoQuest מספק שנחצב Geminus G10 בסיס פלטפורמות, מקסימום G10 Geminus מסוגלים לפקח ולנתח תעבורה של 3 ג'יגה-בתים ו- 10 Gb ברשת של 10 חיבור Gb. IneoQuest Geminus G10 באמצע שפותחה לענות על הצורך של הלקוח של מוצר טווח בינוני Geminus שניתן להרחבה גם לצמיחה. התמיכה של 5 Gb תעבורה, Geminus G10 באמצע המציעה ניטור וניתוח זורם בו זמנית ומתמשכת של PI וידאו בשידור חי, עד 1.

500 בזמן אמת ועד 96. פריטים 000 התחבורה MPEG (Pid), עם ניתוח מעמיק של חבילת MPEG זרם עבור ניטור, פתרון בעיות ובדיקה מרחוק. משתמשים פידן להתחיל על המודל הבסיס (3 ג'יגה-בתים) ועדכון פלטפורמות Geminus G10 אחרות, כולל Geminus G10 באמצע, מבוסס על דרישותיהם עבור פס רחב באמצעות מפתח רשיון פשוט, מיד הוספת כיסוי נוסף תעבורת רשת. Geminus G10 באמצע, כמו פלטפורמות Geminus, מספק מדידות של אינדקס מדיה שידור (MDI RFC #4445) של פטנט IneoQuest בזמן אמת, בו זמנית כל IP וידאו תזרים מעשית permitiedo מומלץ למדוד את התעבורה MPEG זרם הווידאו באיכות בקלות, לרבות וריאציה בפרק ההשהיה בין מנות נתונים שהתקבלו ברמת הרשת. באמצע G10 של Geminus הוא גם תואם עם מערכת ניהול יישומי תוכנה IneoQuest, incluyendoa iVMS (TM) ניהול מערכת IQMediAnalyzer Tm Pro של IneoQuest אנדה.

Geminus G10 באמצע באמצעות מערכת iVMS IneoQuest מאפשרת לספקי להציג ולנתח את בריאותם של הרשת כולה של הפצת וידאו בזמן אמת, פתרון מהיר של בעיות איכות וידאו לפני שהם משפיעים על מנויים. כדי לספק ערך נוסף, IneoQuest מציע קידום תמחור עבור Geminus G10 באמצע לקוחות הנוכחית וקיימים היום עד 31 / 01 / 10. לקוחות קיימים של Geminus G10 הבסיס (וידאו תעבורה של פס רחב ניטור 3 Gb) ניתן לרכוש רשיון מעודכן ל- Geminus G10 באמצע במחיר מופחת באופן משמעותי. עבור לקוחות חדשים, Geminus G10 באמצע מוצעת במחיר של בסיס G10 Geminus, אימון 5 Gb של פיקוח על מחיר של 3 ג'יגה -בתים. התוספת של רוחב הפס והופך גמיש העלאות זרימת התנועה דאגה ספקים המציעים שירותי טכנולוגיה כגון וידאו בערוצים דרישה בחדות גבוהה. למעשה, אנו רואים ספקים נוספים בפיתוח לרשתות שלהם כדי לתמוך 10 ג'יגה-בתים או להגדיל עומסים ברשתות שלהם של 10 ג'יגה-סיביות היום ואת הצורך לפקח יותר של 3Gbs שווה לתעבורה, אמר הריסון קלווין, סמנכ ל השיווק של ו פיתוח עסקי IneoQuest. ספקי זקוק לכלים של ניטור וניתוח מדרגי להציע ערך גבוה כולל יכולות מתקדמות במחיר סביר עבור זרימה לכל ג'יגה בייט. כמו שלנו הפלטפורמות Geminus G10, Geminus באמצע G10 עולה עם דרישות שלנו רשת הלקוח ומאפשר להם מתמקדת במתן שירותים יוצאי דופן למנויים שלה. אודות טכנולוגיות IneoQuest המזוהים באחד הצמיחה המהירה ביותר בצפון אמריקה חברות על-ידי Deloitte LLP עבור השלישי השנה ברציפות פרסים במספר פרסים לחדשנות שלה של מוצרים, יש מורשת עשירה לפיתוח פתרונות המדידה הראשונה, בדיקה של קטעי וידאו לשידור של רשתות של וידאו מדור קודם, כמו גם הצעות מ ואנגארד כטכנולוגיה וידאו דיגיטלי ממותג (SDV)ה-IPTV (טלוויזיה פרוטוקול אינטרנט) ווידאו לפי דרישה (VOD). החברה מקנה ללקוחותיה עיצוב, פיתוח, יישום וניהול של רשתות של וידאו דיגיטלי עם שילובים בלעדי של חומרה, תוכנה ושירותים. IneoQuest מציע את יצרני ציוד ספקי של כבל, שידור, מדידות לווין ותקשורת ורעיונות עם חזון עתידי כדי להבטיח את איכות השירות ואיכות של החוויה, כולל שלוש רמות של שידור של זמינות גבוהה וידאו של תוכניות, אינדקס מדיה שידור (MDI) פטנט טכנולוגיות אחרות פטנט. כדי להציע פתרונות מותאמים אישית מלאה לקוחותיו, IneoQuest משתמש רשת השותפים העיקריים, אשר כולל סיסקו מערכות בע מ, Microsoft (r) ותקשורת Spirent (R). IneoQuest שבסיסה במנספילד, מסצ'וסטס, יש פעולות מכירות באזורים של צפון אמריקה, אירופה, אסיה ואמריקה הלטינית. מידע נוסף זמין ב- IneoQuest. com