יש אנשים שמאמינים כי פלוני, Zutano, וכך לא היה קיים אי פעם. לעומת זאת, אני חושב שכן בגלל שאינו רוצה להיות מוכר הסתתרו מאחורי שמות נפוצים שלושה ללא ציון שמות המשפחה שלהם. את שלושתם אנונימי, אם הם היו שלושה בני אדם אמיתי, כנראה הספרדים לפי האיות של השמות שלהם. ואת שלהם איזכור במילון של השפה הספרדית. אם במקום זאת, היו רק שלושה כינויים בשפה כדי לא להזכיר לאנשים השלישי חסר חשיבות, מספר שלו יחרוג להם אלפים על אלפים בכל קהילה ועם כל הזמן. אתה לא יכול להגיד אם הם היו קשורים או זהים נטוי Cayo, Tizio ו- Sempronio האורב, למרות שהם היו לא סביר קשורים האנגלו אלמוני המפורסם, אשר לא נראה היו משתפי פעולה כי זה הזכיר ללא החברה, אלא אם כן אפשר לטעון כי היו פחות מפתאים ב היספנים בעולם הזה הצרפתים, כל כך גאה שלה רציונליזם תרבותית שלא קיבלו שיש שלושה אנונימיים, אבל רק אחד, גם בשם בלי שם משפחה, כאלה, אשר לא ניתן לייחס זה אתה אחרים תכונות שזה שום דבר. המחקר האקדמי שלי מאפשרים לי להסיק, מתייחס רק הספרדים, כמה תכונות ביוגרפי של שמותיהם.

הם לא היו מלכים, אצילים, ראשי הכנסייה מאז כל עבודה היסטורית מזכיר להם, בנוסף לא יופיעו כל כרונולוגיה. לכאורה הוא asemejarían ב שלה ליצור של מעשה או דיבור, על ידי זה דיוס אותם הרבייה והם ביחד. מתוך אותם שלושה, אז כנראה היה ידוע יותר או חשוב יותר. מאת פתאום הוא CITES יותר הן. השם שלו משמש לבד ללא ליווי השוואות פופולרי: זה בחור, הוא אומר, אף הוא Mengano, גם אם זה Zutano.

התהליך הזה הוא יחוזק כי הוא מבין השלושה היחיד מודה מהווה השלמה ייחודי, כפי שאתה יכול לראות הכינוי פלוני. בכל פעם אני כל אלה שמות בראש שלי לדמיין תכונות והתנהגויות, משהו התנגדו בתוך לי לדמיין אותם אנשים רציניים. אין סיבה justificatoria, ולא על פי אינטואיציה פשוטה, לא יכולים להניח שהם היו דמויות נאור, כי בשביל זה הם היו בספרד נעלם לפעמים abates, את לשוני, אסטרולוגים, אנשים רבים אחרים בדרגה מיוחס. מי יכול לדמיין כל כך בלבוש הפקידות בלבוש של סגול בחיים, אז עם המצנפת המכוכבים ההומניסט או אסטרולוג, Zutano עם הצלב ואת החרב של maestre של קלטראווה? בלתי אפשרי. אף אחד מבין השלושה היה הנודע. שירה אחרת אם היה להם כבר ייוולד במדינות שלנו, בגלל זה הייתי מניח להם הנשיאים, סגנים או ראשי ערים מבלי להפר שמץ של דמיון חושב מייסדי השושלת Trinitarian, ללכת אחד כלומר במאה מה, היו שלושה שוטים תמימים של אנשים, של אלה למופת זה קיים בכל מקום, אבל זה לא היה אחרים שאיפות שלהיות בצע טיפשים. הוא גם לא חלפו להם לפי דעתי הרעיון של להיות ראש העיר של הכפר, כפי שהוא כיום התיק. אז תארו לעצמכם איזה חזיר תרבית, שימושים זבל, המזוקן, בטן בולטת, אשר לא השתמש סכו ם למאכל ושימש בשביל כזה צריך ידיים, בלי כל ידיעה כי המלך כוכב הוא השמש, הרבה פחות כי האותיות מסווגים תנועות ועיצורים. Mengano זה מניח מילר, מאובקים של קמח, נחה כאשר יכול בין שקים של דגנים, מדיטציה על הדרך של נמרצת מאה גרם לכל ק ג, עם מוח צפוף של אמונות תפלות, פתגמים בירושה, בתור אחד זה אומר יותר הוא שווה להיות בעל עין אחת כזאת עיוורת. Zutano, בתור צד שלישי, זה לא היתה אפשרות להתאים מודיעין לשעבר, ואין לי שום אפשרות אחרת זה מניח כמו איכר שהחוכמה שלהם צומצם לדעת כי גברים עשויים להיות קירח או שעיר. במדינה באמריקה הלטינית קצת כי אני משחרר צורך להתחמק ממני סיבוכים, נכשל שלוש קלאסיקות למופת לזלזל השכן, עד כדי כך המציאו רבע, Perengano, לא פחות משמעותיים מאשר קודמיהם. אם ניקח בחשבון את הרצון של אנשים ממדינה זו בכך שהוא אינו מאפשר המצוינות של האחרים, זה conjeturable עם גידול האוכלוסייה של האוכלוסייה ניתן להוסיף בהתאם יותר בסופו של דבר, לוותר בכל כל תרבות, שייקרא בסופו של דבר Martingano, Fernandiano או Lopengano, כל עוד הם מסתיימים בשנה. אני מציע לקרוא להם "המהולל חשיבות", מצב שאינו להבהיר את שמות המשפחה שלהם או לציין היכן הם גרים, שתהליכי שמירת לעצמנו את הזכות למות במיטה, בסיוע הכהונה ואחרי לאחר שכתב את הברית הולוגרף.