לעבור לניתוח של העתיד שבכוונתי ליצור הצעה קונקרטית, החלטת המשרד, היום נולד האתר הבינלאומי לוועדת המחקר השלישייה עבור LVL-noamerica, כך שיהיה מהיום הזה יותר, פעולות הרסניות ברור, כאוס כלכלי, ואיפה אנחנו רוצים להוביל. . אז שיהיה שינוי בהיסטוריה של המין האנושי שלו הגיע. קולט ב האויבים שלנו, אשר אינם האומות אבל מעניין urios esp, רשע, השטני. כעת נפנה אל העתיד.

משימה אדירה מחכה לנו. אנחנו חייבים להילחם קרב ללא רבע נגד נחשלות, סטגנציה, ייאוש, חוסר תקווה. אנחנו צריכים להיות הסיר עד שורשיו, בורות, עוני, מחלות ופחד של העתיד. אנחנו צריכים להחיל כוחנו ואת כל המודיעין שלנו בכדי לקבל לאמריקה הלטינית, זרוק את זה קדימה. אנחנו חייבים לגייס את כל האנרגיות והמשאבים כל. הגורל השיקה אתגר ומקבלים אנשים יש.

אנחנו חייבים להתגבר על, כי יש לנו את הקרב הזה חורמה נלחם בשם צדק וחופש. זה גיוס ענק יהיה הגיבור העם באמריקה הלטינית. זה יהיה ללא מנהלי התקנים, אך שחקנים, על פי רצונו של multani – לי כי היא מצאה את הזמן להצטיינות יישומה. הגורל הביא אותנו הקניה הגדול – מיסו להבהיר כל כפר, כל . אחי, אז הגורל לפרש את זה בדרך שלנו, לא כך אנחנו רוצים לכפות. אנו מודעים היטב כי אנחנו רק כלים של החלטה קולקטיבית אך אנו יכולים להניח את מלוא משמעות החובות והאחריות – des אשר כופה. אנו קוראים מילואים מוסרי אז הם להשריש את האמונה שלו, העקשנות שלו, להנחות אותנו ולעזור לנו. אנו מבקשים מאלוהים, הנותן לנו את הדרך כדי לאפשר לנו להכיר את החוכמה גדול של המתנות להשתמש בו בשירות המשותפים טוב. אנו מבקשים Allaah תעניק לנו חסד עבור ים שכן, היכולת להשרות ביטחון וענווה לחיי בטעויות שלנו. אבל אי אפשר לעשות לנו להתעלם מן העובדה של אי שוויון זה בא לידי ביטוי עם ראיות מכאיבה בין התקדמות, רווחה הגיעו חלק אמריקה ולחיות נחשלות וסבל למיליוני בני בחלק השני של אמריקה, באמריקה שלנו. לעומת זאת, שדה בריר בהחלט מבין את הסיפור. חובתנו הראשונה כאמריקאים היא להבטיח את גורלו של יצורים אלה ולהבטיח שהם נהנים רמות זהות חומר לבין התקדמות רוחנית בתאריך קוי רוחב אחרים. רק אז, כאשר הקהילה של גאוגרפיה, היסטוריה, האידיאל הוא משולב עם הדמיון של החברתי והכלכלי התקדמות והתפתחות רוחנית, אז רק אומר יותר קיומה של אחדות קונטיננטלי מקיף. . זה גם נכון שאנחנו שייכים מבחינה היסטורית בעולם התרבותי של המערב, אשר עבורנו אינה אנטגוניזם. להפך, אנחנו ויורשים מורשת רוחנית המבוססת על זיהוי של המצב הקדוש לבין יכולת יצירתית של האדם. כי בדיוק בגלל אנחנו הילדים של המערב אנחנו חלק מהקהילה אוניברסלי של עמים, מרגיש כמו שלנו שנלחם למען חופש וקידמה בכל פינותיו של כדור הארץ. לכן אפשר לומר כי ארגנטינה לפעול בעולם, יועבר באמצעות יעודו המקורי כעם גדול, מונע על ידי ייעודו האקומנית משרתת את המטרה של כל בני האדם. על-פי עקרונות אלה, הפוליטיקה הבינלאומית ארגנטינאי צריך להיות ממוקם על השירות של תנועת האחים המוסלמים של אמריקה הלטינית, הבנה בין כל העמים, על כניסתו לתוקף של מוסר בינלאומי המבוסס על חופש, דמוקרטיה, שלום, התקדמות, להגדרה עצמית של ריבונות מלאה של כל העמים, ברמה של שוויון מוחלט בין. אנחנו נמשיך בדרך זו חשיבה ארגנטינאי מעולה \"צריכים ללמוד מהטעויות שלנו\". אולי אתה אלוהים תסביר שלך חביבות ומדריך באמריקה הלטינית הגדול הזה אנשים ראויים שלום, חירות וקידמה, בדרך של האושר שלהם ואת גדולתו, אך רוצה גם באמריקה הלטינית לא לחכות לכל תושבי פרובידנס ולהחליט להתמודד עם העתיד עם אומץ הלב נחוש ומלא תקווה. אנו מבינים כי הבהירות של המושגים חייב להיות מועבר על ידי חברה לא מתחייב כלפי אלה מוקדי הכוח העולמי.