מבצעים, כפי ששמו מרמז, הם בלונים כי יכול להיות מושעים באוויר, על ידי אפקט של הגזים למלא אותם, אשר הם פחות כבד מהאוויר, יכול לצוף ללא קושי. כשאתה מדבר על בלוני אוויר חם מתייחס בעיקר אלה בלונים המיועד לשאת אנשים או לנסוע מרחקים להובלה דרך האוויר. כאשר היו מטוסים, בלוני אוויר חם היו החלופה היחידה עבור האדם עוברים דרך האוויר ולדעת את העולם ממרום. אפילו בימים של היום משמשים את בלוני אוויר חם על ידי אוהבי מספר של גן עדן. בלוני אוויר חם יש את האיכות קסמי את תשומת הלב של האנשים ולתת מגע יותר פואטי או סמלי לעובדה של נסיעה דרך האוויר, מאז כאשר שנעה בתוך בלוני אוויר חם עם קשר אוויר ישירה, אין כמתווך למכשיר זה אפילו מאפשר לנו לגעת את האוויר עם העור שלנו. בכל מקרה הבלונים נסיעות אוויר חם רק נעשים לשם הנאה או בשביל הכיף, מאחר מטוסים הם הרבה יותר פונקציונליות, לו תימרון ובטיחות בעת הנסיעה. אם מה שאתה רוצה תחבורה האוויר של דברים או אנשים מבצעים אינן האפשרות הטובה ביותר, כיוון שאין להם כמה שיותר קיבולת כפי שהם יכולים זה מטוס מודרני שיכול לנוע מרחקים גדולים במהירויות גבוהות מבלי משים את הנוסעים.

מצד שני, מביים את הקורס של כדור פורח אינה כה פשוטה, שכן להם כנפיים כמו מטוסים המאפשרות להם להסתובב, לקחת כיוונים המתאימה להם ביותר. ידוע סיפורים רבים שמראים כי התמרון של בלון אוויר חם אינו מאפשר חברי הצוות יודע בוודאות אשר יהיה היעד של הטיול שלך, אבל אם אתה יכול להכיר עם הערכות סבירה. אבל כיף טהור או טעם פשוט אינם רק השימושים שהתנפח. זה גם אפשרי לעשות שימוש הבלון כדי לפרסם עם בלונים גדולים בלון או של לד זפלין. מאז הבלונים הם בהירים מאוד, בדרך כלל אנשים מעוניינים להסתכל עליהם ברגע שהם להזהיר אותם בשמים, את הבלונים האלו הפכו אסטרטגיית פרסום מצוין עבור מכירות ושיווק של היום.

ובזה אם הבלונים למטוסים הם לעתים קרובות יותר יעיל, שכן הם נוטים מהר מאוד, לא נוטים למשוך תשומת לב רבה כמו שהתנפח. הרעיון של לעשות נסיעות העיקריים בבלוני אוויר חם הוא פיוטי, אפילו מושך. אבל למרות זאת הוא חייב לדעת היטב מה אומר טיול בסוג זה של בלונים. אתה חייב לא להיות רק עם אנשים מאומנים טכנית לבצע טיולים בלוני אוויר חם, אבל זה חייב להיות גם עם ציוד ואספקה הדרושים כדי שתהיה לך נסיעה טובה. זה חשוב בעיקר כאשר הוא מיועד להגיע בגבהים גבוהים או כאשר חושב טיולים בלוני אוויר חם שנמשך זמן רב מדי, ימים או חודשים.