ערב הצטרפותה של רוסיה לארגון הסחר העולמי, נציגים של כמעט כל הענפים מתמודדים עם בעיית ההתאמה של ייצור תקנים זרים. עמידה בסטנדרטים מקובלים בעולם על הצורך לשמור על התחרותיות בשוק הבינלאומי. למרבה המזל, את האינטרס של הקהילה הרוסית לבעיה זו הוא גבוה. לא רק הנציגים הגדול ביותר של מגזרים שונים (כגון – מתכות, נפט וגז, תעופה, ריתוך), אבל חברות קטנות מודאגים ועמידתם בסטנדרטים בינלאומיים. אחת האינדיקציות עובדה זו היא ביקוש גדול תקן ASME של האגודה האמריקנית מהנדסי מכונות בין חברות רוסיות. לפיכך, ניתוח של שאילתות Yandex מראה כי הסטנדרטים הפופולריים ביותר הם ASME ב 31g, ASME PVHO, סדרה של תקן ASME B31.

זה בעיקר סטנדרטים גלגול צינור בניית צינורות. תקני ASME רלוונטיות עבור יצרנים ברחבי העולם וניתן להשתמש בענפים כגון מכוניות, פטרוכימיה, חשמל, טכנולוגיית שליטה של איכות. החברה היחידה כיום באספקת סטנדרטים אלה באופן רשמי, הוא Normdoks החברה, אשר מציעה שירותי חיפוש ומתן ASME הסטנדרטים במדינות רוסיה, חבר העמים. סטנדרטים מסירה לא שלם בלי מגוון רחב של שירותים נלווים. ביניהם: • תרגום של תקני ASME כחברה אמריקאית במקור, הטקסט של תקן ASME מגיע בשפת המקור, כלומר, באנגלית. לכן, חברות רוסיות מתמודדים עם הבעיה של תרגום תקני לרוסית. תרגום תקני, כמו מגוון רחב של תרגום טכני, הוא אחד הקשים ביותר.

מ איכות תרגום של סטנדרטים תלוי ייצור, תפעול, אמינות, בטיחות של עובדים וצרכנים. עד כה כל חברות תרגום מסוגלים בצורה נכונה מבחינה טכנית לתקן להתמודד עם משימה זו. החברה Normdoks, בעל ניסיון עשיר בתרגום טכני, מספק סטנדרטים תרגום. • עדכון תקנים של חברי ASME סטנדרטים מעוניין השינויים עדכון, לבטל את הופעתה של סטנדרטים חדשים. אז אתה תמיד יכול להישאר השינויים הודיע ​​על תקנים ושימוש בסטנדרטים הנוכחיים של ASME, החברה מציעה שירותים Normdoks לעדכון (עדכון) סטנדרטים. בנוסף סטנדרטים המסירה, החברה גם מספקת ספרות שונים ASME: ASME עת, ספרים ASME, ואת הקודים השונים (כולל Boiler & כלי קוד לחץ – Boiler וקודים של כלי לחץ). בתוך לבסוף, אנו מוסיפים כי באופן כללי, מתוך ציות הרוסי עם סטנדרטים בינלאומיים תלויה לא רק על מצב התעשייה המקומית, אלא גם את הכלכלה כולה.