1. המכונית כהים Windows מגן פנים המכונית מפני דהייה. הגורם העיקרי של העור נמוגה, עור, עץ חלקי התא הוא האור האולטרה סגול. גוון הסרט מודבק על זכוכית, החיתוך עד 98% של קרינת UV, זה מפחית את סלון שחיקה, מגן לוח כלי וחלקים פנימיים אחרים מפני התחממות יתר וצריבה צבעים זה מונע הזדקנות מוקדמת וללבוש בסלון שלך . לא. 2. גוון משפר את הבטיחות של מנהלי התקנים ושל הנוסעים.

צד ומאחור חלונות של מכוניות מודרניות עשויות זכוכית מחוסמת. במקרה של תאונה או נזק של הפרסומות זכוכית למאות שארפ קטן שבבים. במכונית מוצל במקרה של תאונה ניזוק זכוכית נשמר גוון הסרט, אשר אינו מאפשר לו להיות מפוזרים לחתיכות בתוך הרכב, אשר בהחלט משפרת את אבטחת שלך הרכב. בנוסף, zatonirovannye זכוכית מפחית מאמץ בעיניים הנגרמת על ידי השמש, שלג או הקדמיים של המכוניות הנוסעות, זה גורם המכונה יותר נוחה, מהנה ובטוחה. 3.

צבועה מקדם נוחות וחיסכון. מקצועי קרומים ומראות לשקף עד 60% של חום השמש, זה מפחית את העלות של מיזוג אוויר בקיץ, וכתוצאה מכך, צריכת דלק, בחורף עקב בידוד המאפיינים של זכוכית מגדלת על הרכב החימום הפנימי דורש הרבה פחות אנרגיה. 4. גוון משפר את המראה ואת האינדיבידואליות של אוטומטית. זה בלתי אפשרי שלא מסכים כי באופן מקצועי zatonirovannyj המכונית נראית הרבה יותר מסוגנן, יקר ולא בצורה יעילה יותר ממכונית עם עדשות קונבנציונלי. 5. לעניות דעתי אלמוג כהן יכול לקבוע . הכהים אוטומטי מספק פרטיות. המכונית כהים, שמירה על סקירה טובה מבפנים יוצר האפקט של ניראות בכיוון אחד, שאינו מאפשר לך לראות מחוץ לסלון. הגנה מפני מעצבן זרים יספק לכם נוחות ושקט נפשי.