נשימה טריים הולך יד ביד עם גוף בריא, דמות חיובית. הפה והשיניים הן חלק אישי במיוחד של התמונה שלנו – הדבר הראשון אדם ייתכן שתבחין הן השיניים החיוך של אדם אחר. הפה והשיניים גם הם המחסומים הראשון כאשר אנו צורכים מזון. חלקיקי מזון רבים יכולים לקבל לשמור על השיניים, ישנם מזונות מסוימים שמגיעים באופן טבעי עם ריח חזק! חשוב גם לזכור כי האף, הגרון והפה מחוברים. פירוש הדבר הוא צריך בסמטאות הללו גם להתרחק לקדם נשימה טריים.

מערכת העיכול היא גם גורם מפתח — כי אנזימי העיכול צריך להיווצר ברמות בריא כך הנשמה היא נעים ורענן. הדרך הטבעית היגיינת הפה הוא אחד החלקים החשובים ביותר של תחזוקת הגוף, טיפול אוראלי יומי הוא חשוב. השיניים יש מוברש פעמיים ביום (בבוקר ובערב) ואחרי כל ארוחה הראשי. עישון ואלכוהול צריך להיות מוגבל ו יש להימנע מסוכרים מזוקקים. חשוב לבקר את רופא השיניים שלך פעמיים בשנה.

בצל, שום, מסוימים בשרים ודגים, יכול להיות ריח חזק במיוחד, לכן יש להימנע ממנה. קפה ותה אשמים גם בשל החומציות, כך מנסים להגביל את הצריכה של משקאות אלה, לבחור תה צמחים במקום זאת. לאכול שפע של ירקות ופירות, כדי להיות בטוח לקבל את הסכום הדרוש ויטמין B, ויטמין C, אבץ. מערכת מים נקיים עם סילון מים – כך לשתות 8 כוסות מים ביום (כולל תה צמחים). אותם. שקול ניסח במיוחד באמצעות 100%. שימוש קבוע יעזור לתמיכה נקי, בריא השיניים, החניכיים והנשימה טריים – הדרך הטבעית. בנענע שמן נחקרה עבור הפוטנציאל שלה לתמוך בריאות האדם באופן כללי. ** הקורנית מכיל תימול, מרכיב בשימוש הרבה שטיפות פה. הוא כולל תחקיר עבור יכולתה לתמוך את הפה ואת היגיינת הפה. ** באופן מסורתי, החכם יש היסטוריה ארוכה של שימוש בחלל buccal שטיפה או גרגור, בעיקר באירופה. * תרחיף הפך מפורסם יכולתם לתמוך הבריאות הכללית. מחקר קליני תומך את האפקטיביות של אכינצאה כמו טוניק המערכת החיסונית נהדר.