ראשית, כל שינוי במחירים חייבת להיות מאושרת על ידי מכתב מהיצרן עם רציונל ברור מהסיבות לעלייה שלה מחיר, מחירים גבוהים יותר מ -4% של רשתות גדולות בדרך כלל לא נחשב, ואם זה מקובל, אז ב 2 שלבים; שנית, שינוי הוא צריך קרובה להודיע ​​על רשת 14-30 ימים להכין לחתום על המחירון החדש, אשר ייכנס לתוקף רק לאחר שהוא חתם על שני הצדדים (עד לנקודה זו, תוכל לספק מוצר את המחירים הישנים, כמו במקרה אם הרשת תהיה עלייה במחיר הסחורות תוך התייחסות) מופרכת שלו שלישית, שינוי מחירונים, בעצם, מותר לא יותר מ 1 כל 1-3 חודשים (כלומר, אם אתה רק אושר המחירון החדש, אחרי 2 ימים שאתה ניגש מוצר אחר, ואז לעשות שינוי במחיר של מוצר זה אתה לא יכול מוקדם יותר לאחר חודשים 1-3 והוא יצטרך לספק מוצרים לרשת במחירים הישנים, שיגרם הפסד מהותי, ו במקרה של סירוב לספק תיפול לעונש בשל אי אספקת המוצר המזחלת). יוצאת דופן היא חברת אספקת "skoroport" לעבוד איתם בנויה על תרחיש שונה! מדיניות תמחור יצרן, יש להגדיר בקפידה ומוסכם. במקרה הזה אני חושב ש דובי אמיתי צודק במה בהוא אומר. יצרן ינהל את השיווק הכוללת מדיניות תמחור כשעובדים עם רשתות בכל שוק. אם הצעת המחיר יהיה שונה ממחיר מינימום בשוק שלך האזור, ומיד לאחר מכן על ידי רשתות קנסות של עד 100,000 רובל. עבור כל הפרה של ההסכם מחיר לספק את המחיר הנמוך ביותר האפשרי על השוק ועל נסיגה של המוצר מן הטווח שלו. לכן, אתה תישא הפסדים כספיים ניכרים מן הקנסות ששילמה את דמי הכניסה והשיווק, ולפיכך קיבל רווח, שלא לדבר על המוניטין נגועה.

לפיכך, תשלום בכניסה גדול אגרה, חתימה על חוזה עם עיכוב גדול בתשלום, על ידי אימוץ בונוס חודשי בסך של 5-7% על ידי שנרשמת להשתתף בפעילויות קידום מכירות שונים לאורך השנה (ממוצע של 5% -7% ממחיר המשתתפים מבצעים לשלם סכומים גוש בחלק שיווק במקרה של 200 עד 2000 $), בהנחה של החזרת מוצרים שלא נמכרו ברשת, לשלם עבור עבודתו של merchandisers שלהם או רשתות מעורב וכו ' החברה לא בעל "גמישות" משמעותי יכול להגיע למצב כלכלי קשה, כאשר העבודה שלה בשוק כדי לספק את המוצרים האלה ברמה הראשונה של הרשת, יכול להיות פשוט לא חסכוני. עונשין. בכל רשתות מהחנויות יש מספר שונה של עונשים ביחס לספקים. הדבר בולט במיוחד רשתות כאלה, כמו Mosmart, יבשת השביעית, Avoska וכו ' הם יכולים להיות כמות משמעותית מאוד להשפיע באופן משמעותי את הרווחיות של העבודה שלך עם רשת זו. לפעמים הם 2-3 עמודים של חוזה אספקת טקסט, ואם הם להחיל מחדש למשך חודש או במהלך על מוצר זה מבצעים שונים הם הוכפלו. לא "לשחק עם אש", לא מנסה לחתום על הסכם טקסט לרשת על התנאים הבסיסיים הרשומים שם, לזכור – לפעמים לא קורא מילה או צירוף מילים, שמאל לך תשומת לב ראויה, יכול לעלות לך הרבה כסף ואת התוצאה הפסדים כספיים ניכרים.

הנה רק כמה מן העונשים ליישם ברשתות של ספקים: במקרה של מסירה קצרה של מוצרים לרשת – עד 50% מהעלות של קצר מסירת טובין או 500-1000 מ"ק עבור כל הפרה, משלוחים הם ברמה גבוהה יותר של עד 500 מ"ק של חוסר הערכה במסמכים הדרושים, כמפורט שגוי במחיר החשבונית (כל המחירים הם שאושר ונחתם בילטרלי והן לידי ביטוי במחירון) – עד 500 $ או עד 25% מהמחיר, לא את המחיר הנמוך ביותר עבור הסחורה מועברת – עד 2000 דולר ונסיגה של מוצרים בטווח, אספקת סחורות הנותרים חיי המדף הוא פחות מ 70% עד 50% מהמחיר, אספקת סחורות הברקוד טועה, אספקה ​​של מוצרים במונחים של מסדרון זמני או בלתי מזוהים בשל העדר אישור של הסדר משלוח על ידי הספק לפחות 4 שעות – 48 שעות משלוח הטובין ללא משטחים, ארוז כמו שצריך, משטחים מסומנים, הפרת palletizing, היעדר תחבורה מספר מוצר מסמך קוד ההזמנה, קוד הספק של הטובין באינטרנט, הפרטים המלאים של הצדדים, וכו ' לא על פי מוצרי השקעה בתחבורה או גלי, לא שולמו תוך התקופה שנקבעה בונוסים וכלי שיווק, סירוב לבצע את השירותים שיווק: סירוב יצוא מוצרי לחזור בזמן, המוצר החלופי אינו הזמן בה את הפגמים שזוהו סמוי ועוד. בהתבסס על האמור לעיל, כל העבודה של החברה שלך צריך להיות מוסדר לחלוטין ומובנית בצורה כזאת כדי למזער את כל העלויות, לספק אחסנה ולוגיסטיקה הובלה ברורה, יש שירותים פיננסיים ומשפטיים טוב, ברור שנקבעו כל התהליכים העסקיים (כפי שנעשה כאן). את כל טווח, אשר אתה מציע לספק את רשת חייב להיות במלאי בכמות מספקת ובזמן של מבצעים ועוד. העיקרון של גישות הרשתות עקרונות וחוקים של הלוגיסטיקה – את המוצרים הרצויים, האיכות הנדרשים, בכמות את המיקום הנכון, בדיוק בזמן. עקרונות היסוד אשר צריכים להנחות את החברה עבודה או המעוניינים לעבוד עם רשתות מהחנויות הגדולות, צריך להיות בנוי חברה לוגיסטית עם תהליכים עסקיים ברורים, ירידה משמעותית בעלויות הייצור ליחידה. זו הסיבה לעבוד עם הרובד הראשון רשתות וחנויות גדולות אפילו, אבל חופשי עומד, שונה באופן משמעותי ומחייב מבנה מתאים עבור כל חברה, כי הוא מוכן לפתור את הבעיות הנ"ל. לא יכול לארגן ולעבוד עם רשתות מהחנויות הגדולות לא נפתרות כל השאלות לעיל. היעדר פתרון קונסטרוקטיבי אחד מהם, בין אם לוגיסטי או פיננסי, שיווק או היבט מדיניות תמחור יכול להוביל את החברה שלך לא רק סיום כפוי של החוזה עם הרשת, אובדן אחוז ניכר של המחזור והרווח, כמו גם המוניטין בשוק הקמעונאי, אבל הכי חשוב על כספי ניכר ההפסדים של החברה. ההחלטה של ​​אחד או שניים בלבד בעיות, לא את השאלות כולו מורכב המכונה לא תקבלו את התוצאה הרצויה. זכור דבר אחד, כל בעיה לא פתורה יעלה לך הרבה יותר יקר יחסים עם קמעונאים קמעונאים גדולים, שלם ומקיף יותר לפתרונה. אל תלך בעקבות רשתות על חשבון עצמם, לא לצמצם אותם כדי להתאים את הרווחיות שלהם, מכריח את עצמו לפינה, שבה לא יהיה הפלט. לזכור להפחית את הרווחיות שלה הוא קל, להעלות לעיתים קרובות קשה ובלתי אפשרי לפעמים. לכן, צעד מוטעה יכול לגרום לך לקרוס כמה פעמים הזין כל מילה החלטתו. תן קמעונאי קמעונאי אתה מרגיש שותף חזק להמשיך את האינטרסים שלהם בצורה ברורה לעמוד בהתחייבויותיה. תאמין לי זה תמיד עניין של כבוד ורשתות לא יכול לטפל בך בגסות כראוי. מאמר שהוכן על ידי המאמנים – מטרופוליטן המכון להכשרת הזכויות שמורות תדפיס.