לפעמים מוסתרים בקפידה על ידי הלקוח. אבל במוקדם או במאוחר, כל הבעיות לעין. לענייננו, דובי אמיתי הוא הכתובת בשבילך. יש לנו ידע רב בתחום זה הם מוכנים לחלוק את החוויה שלה עם לקוחות ושותפים. היוזם העיקרי של הפרויקט הוא הלקוח, אבל לפעמים אנחנו לא חושדים כי איכות השירות תלויה במידה רבה את ההתנהגות שלה. הבעיה העיקרית היא כי למעשה לעבוד על הפרויקט מתחיל עוד לפני שנוצר בסופו של דבר את כל המטרות והיעדים. המבוא של כמה מערכות המידע (IS) בחברת הלקוח, שינויים בעבודה, אשר כרוכים שינויים במבנה ההנהלה, הוספה או צמצום יחידות של פונקציות. בעיה זו יכולה להיות לעקוף ידי הסדרת מראש מודלים עסקיים – תהליכי הלקוח.

התוצאה צריכה להיות ממוקדת אופטימיזציה של פונקציות, במקום להתאים את ה-IP [3] לפתח את עסקי אופטימלי -. תהליכים בוחנת את המושג של מינימום של עבודה כדי להשיג תוצאות מרביות: כדי לקבוע את יחידות המבנה והפונקציות שלהם, פיתוח וניהול של קריטריונים, נהלים ותיאור עץ ושירותים. [2] חשוב לא לפספס את התהליכים בדוקות, המהווים את הקניין הרוחני העיקרי לחברות יתרון תחרותי. עם זאת, כדאי להימנע מטעויות נפוצות בדוגמנות עסקים – תהליכים – חוסר מקבלי ההחלטות – בהדמיה החלטות בלתי סבירה – מתן מידע חלקי – היעדר כוח אדם מיומן. בעיה נוספת, טיוח ההשפעה על איכות הפרויקט, ייתכן כי חסיד אינו חברת לחלוטין, אחת מחברות הבת שלה.

במקרה זה ההחלטה תהיה על פי ההיררכיה של חטיבות. התוצאה יחידה סמוכים – אחרים. כתוצאה מכך, את האינטראקציה של יחידות עשוי להיות בלתי אפשרי בגלל הפער בין האמצעים הטכניים בנאלי. [3] לכן בחברות בינלאומיות ביותר יש תפקיד מנהל מערכות המידע (CIO-סמנכ"ל מידע) – זהו מנהל העליונה האחראית על יישום נכון של האסטרטגיה העסקית באמצעות ארגון יעיל של מערכות מידע. זה צריך להיות העיקרי בפרויקטים כל מהלקוח. [3] שביעות רצון הלקוחות הדירוג של ה-IP – הבחירה של החברה – אינטגרטור ואת סוג ה-IP. תפקיד Parasitic במתן פרויקט איכות "מערכת של שוחד", אשר משמש לעתים קרובות כל כך ביישום של פרויקטים. סטטיסטיקה מראה כי במקרה זה, רוב הפרויקטים הם נכשלו. קבלה במקרה הזה להיות פחות נוקשה, בדרך כלל זה נובע מהעובדה שהאדם מקבל את החזרה טרם קיבל את הכסף והוא רוצה לסיים הפרויקט כמה שיותר מהר ולקבל את חלקם. במערכת כזו סבל האמן הלקוח, כי הראשון שאנחנו צריכים לשלם כסף נוסף עבור שוחד, השני – הם לא תמיד באיכות גבוהה שירות עבור המוצר קבלה נאמן של הפרויקט. [4] המבוא של ה-IP אינה כרוכה הפחתה של עלות העבודה, וכן נחשב להגדיל את יכולת הניהול של החברה ואת הזדמנויות להתרחבות עסקית. עקרונות אלה הם כמעט תמיד תרעומת בקרב גרם עובדים רגילים. סביר כי צוות להתרגל המערכת הנוכחית ואת המעבר מורכב מבחינה פסיכולוגית, כמו גם הדרישות של כמות גדולה בהרבה של מידע. [1] להתגבר על המחסום הזה אפשרי עם על ידי קבלת החלטות מפורשות של הראש. לסיכום, אנו רואים את הגורמים העיקריים ליישום מוצלח של המערכת: 1. סקר ראשוני עסקי הדוגמנות לאחר מכן יש צורך – תהליכים. עבודה זו בוצעה בעזרת יועצים. 2. עניין אישי של אחד האנשים הראשונים הארגון של תוצאות היישום. העובד תחת לחץ במהלך המעבר לעבודה את הטכנולוגיה החדשה. בלי רצון חזק ניהול פרויקטים כוח לא יכול להיות מוצלח. 3. גיבוש ויישור עם בכירים מטרות הלקוח של הארגון לבין מטרות. השתתפות של מנהלים ביישום המערכת הוא הכרחי. 4. קלות יצר המערכת, אשר יכול להיות טוב במובנים רבים, אבל הוא לא נוח למשתמש. זה ניתן לפתור על ידי חינוך משתמשים. 5. מוטיבציה. מן הראוי להבהיר לצוות כי המערכת החדשה מספקת שפע של היתרונות בעבודה. בשלב של בדיקות יש צורך להרגיל אנשים למערכת באותו זמן כדי לזהות כשלים וחוסר הנוחות במבצע, עם תיקון מאוחר יותר. 6. דרוש מנהל הפרויקט מוסמך שיכול לשאת ולתת לוח זמנים מפורט של עבודה, בעיות כספיות ותחומי האחריות של הצדדים. 7. משימה טכני בעל מבנה טוב, כי זה רק עוזר האמן להוכיח כי העבודה נעשית. תנאי הפניה צריך מחקר לערב את הלקוח בשלב הראשוני צריך לשקף מה צריך לקרות בשלב הסופי. בעיות שעלולות להתעורר, בכך לקוח במועד חתימת מבחינת התייחסות מאוד שטחית להבין את גודל הפרויקט אפשרי "מלכודות" ועם השלמת, או פשוט מסרבים לחתום על מעשה שלב של ביצוע העבודה. חשוב להסביר ללקוח כי כל העבודה בוצעה ומתוחזק בהתאם תנאי הפניה ועשה את מה שהובטח. [3] לסיכום אני רוצה להזכיר את אחד מעקרונות היסוד של מאמר זה מציע כי איכות ביצוע הפרויקט מבוסס לא רק על חומרה ותוכנה, אבל ומשאבי אנוש.