זו שיטה כי, על-ידי הצבת בצד הפנימי של הרחם של התקן פלסטיק עם מתכות (נחושת למשל), שינוי של מיקרו-אקלים תוך רחמי שעושה דרך מצוינת הפריה, השרשה של הביצית המופרית מתרחשת.נקודה נגד זה, אם אין לך תקין היגיינה יכול בהתגלמותו וזה מאוד כואב כאשר אתה צריך להסיר. ההתקן התוך-רחמי מונע זרע הוא אחד עם ביצה. זה הופך לבלתי החדירה של זרע לתוך הביצית, ושינוי הציפוי הפנימי של רקמת הרחם. יתרונות תוך רחמי (תוך רחמי) של התקן תוך רחמי * יעילה מאוד במניעת הריון, מאז אתה תמיד מוגן מכל הריון ואין שום דבר נוסף שצריך לזכור; לדוגמה, אין לך לקחת את הגלולה בכל. . נכון יקר * התקן תוך רחמי ניתן להסיר על ידי רופא בכל עת.

. הפעלתו לרוץ מיד הסיכון של תופעות לוואי הוא נמוך. * אמהות השתמש התקן תוך רחמי יכול בבטחה הנקה (הנקה). * אתה או בן זוגך מרגיש את זה. החסרונות של ההתקן התוך-רחמי לך התכווצויות, כאבי גב במהלך שעות כאשר הם מניחים את התקן תוך רחמי ברחם. יש נשים, דימום במשך מספר שבועות לאחר הוספת אותם את ההתקן התוך-רחמי ואת תקופות כבדות לאחר מכן.

לעתים נדירות הרחם יכול לפגוע כאשר התקן תוך רחמי ממוקם בתוך סי. סוג של ההתקן התוך-רחמי זה היה בשימוש לפני, אשר זמינה כבר לא היו תופעות לוואי חמורות; דלקת האגן כולל פוריות (בעיה להיכנס להריון) לאחר הסרתו. בעיות אלה הם נדירים מאוד עם ההתקן התוך-רחמי חדש. ההתקן התוך-רחמי לא להגן עליו מפני איידס או כל למחלות המועברות במגע מיני אחרות. למעשה, זיהומים אלה יכולים להיות חמורים יותר אצל נשים יש התקן תוך רחמי. בנוסף, בין גדול יותר ממספר האנשים שאיתם אתה עושים סקס גדול יותר את הסיכון של רכישת זיהום, אם יש לך התקן תוך רחמי. ההתקן התוך-רחמי הוא טוב יותר עבור נשים שיש להם שותף למין אחד בלבד בטווח הארוך. בנוסף, אין להשתמש בהתקנים אם את בהריון, אם אתה אלרגי נחושת, או אם יש לך דימום חריג או סרטן של צוואר הרחם (רחם), או הרחם. כמה זמן את ההתקן התוך-רחמי משמש? זה תלוי על איזה סוג אתה צריך- ההתקן התוך-רחמי הנפוצות ביותר בשימוש מכוסה נחושת, יכול לשבת בתוך גופך עד 10 שנים. השני מכיל הורמון הנקרא פרוגסטרון. זה צריך להיות מוחלף בכל שנה. רופא יכול להסיר שתי הכיתות בכל עת אם אתה מחליט להיכנס להריון, או אם אתה לא רוצה להשתמש בו יותר. טיפול לאחר זה להציב את ההתקן התוך-רחמי אתה יודע לשחות, פעילות גופנית, באמצעות טמפונים, ברגע שאתה רוצה סקס. בתאריך של כל תקופת המחזור החודשי יש לבדוק כי המחרוזת היא בתוך הנרתיק על ידי החדרת אצבע נקייה לתוך הנרתיק שלך. תתקשרי לרופא שלך אם אתה לא יכול להרגיש את החבל או אם מה שאתה מרגיש הוא ההתקן התוך-רחמי. כל זה יכול להיות כי ההתקן התוך-רחמי הוא לא במקום הנכון. תתקשרי לרופא שלך אם דילגתם תקופה או אם אתה מבחין כל זרימה או ריח חריג מגיע לנרתיק. המשך לבדוק השנתי קופצים על בסיס קבוע.