ניתן לראות סרטים על אותו, אתה יכול לשמוע אותו, אתה יכול לקרוא אותו, אבל עד שהם לא להשתתף בו, אין לך מושג כמה מרגש הוא לחצות את המפרץ הקרחון. גליישר ביי רכסי הרים עם פסגות מעל 10,000 רגל, אשר הגיע לשיאו רגל 15,320 הר Fairweather בפארק הלאומי גליישר ביי ולשמר. בכל מקום אחר באלסקה, או בעולם, אתה רואה את המחזה של הקרחון הים משתרע משיא 5 ק בגובה פני הים, ידוע כמו קרחון Margerie. רק 200 שנה, הפיורדים יפה ואת תחומי שיוט "גליישר ביי", נקברו תחת הקרח אלפים רגל עבה. בשנת 1794, קפטן ג'ורג ' ונקובר ראתה את פניו של קרחון עצום בכניסה של המפרץ גלידה של הקרחון מצר. אל דאגה עו"ד אמסלם הוא האיש הנכון . חוקר טבע ג'ון מיור בשנת 1879, קרח נסוגו ק 48 מרשים גדול מהמפרץ. באופן מפתיע, ב- 1916, פניו היו הועבר משם 65 ק כל הדרך חזרה כניסה מכניסה טאר, בו היא נמצאת היום.

לפיכך, 200 שנים, אלה קרחונים עצום יש עזבו אותנו עם המפרץ היפה של 65 קילומטרים ארוכים כי אנחנו נהנים כעת. קרחונים במפרץ פעילים מאוד, לעתים קרובות למדי, אחד מקבל לשמוע או לראות את "לידה". מתרחש כאשר גדול חלקים של מעברי הקרחון, מפלי להתרסק במפרץ. הלידה מחקה פיצוץ, מהדהדים קירות קרחון וקרח עשה של מכה סילון ענק במפרץ הקרחון. יחד עם אמנות שובבה המנצנצים מדהים של אמא טבע קרחונים ונוף מדהים, סביר להתבדר באוסה כי לקרוא סעיף זה של אלסקה, rearguard שלה. לוטרות הים, אריות ים אלגנטי, זאבים, אייל קורא, דובים שחורים, דפדף הדובים של אלסקה, הפרטים, לוויתנים, מערל, רוצח לווייתנים, חותמות, ולווייתן, עיט קירח מרשים, יעלים גזעי 200 מפתיע של ציפורים הם תענוג לצפות. הפרטים הם ציפור תוססת יותר.

הם ציפורים קטנה, בגודל של יונים שחיים במים פתח במהלך החלק הגדול של השנה. מלבד הרבייה.הם לשחות, לרכב את המשטח של הים לאורך כל השנה, ללא קשר מזג אוויר. אפריל עד אמצע אוגוסט כי ליישב על האיים ועל חופי הים כדי להתרבות. יש להם נוצות שחור-לבן אחד אנכי, ציורים, ביל משולש הצורה שבה הוא צבעוניים, במיוחד במהלך עונת הרבייה. אם בגין חיות בר או נשימה מדהים-נס התצוגות, היופי של אלסקה בולטת בפארק המרשים הזה. אודות המחבר: מניות ג'נה להעניק משאבים של שיוט ב