החברה, עם המטה במדריד, חשפה שלה ספורט הימורים עבור אשר יהיה מהדורת 32 והכולל האגדי דקר ראלי, אשר יתקיים בארצות דרום אמריקה צ'ילה וארגנטינה בפעם השנייה ברציפות. הטייסים Marc Coma, ג'ורדי Viladoms יהיה ללבוש את הצבעים ירוק של AMV עם איזו תקווה כדי להיות מסוגל להשיג הצלחות הגדול. במדבריות דרום אמריקאי תהיו עדים המאבק המתמיד של טנדם עם תשוקה לניצחון. Allard פרנק, קבוצת יו ר של AMV, שתמשיך באותה מתכונת של החברה, שביקש לנוער רוכב חדש Jordi Viladoms, מי המהדורה האחרונה של העצרת הראה כבר את הפוטנציאל הגדול, אבטחה, כוח של טייס ייעודיים כמו במקרה של Marc Coma. עם תנועה זו, AMV ממשיכה לפתח השורה של חסות מבוסס על התמיכה לקראת מעריכים המרבי של עולם המנוע ספרדי. Marc Coma (טייס-AMV): עם AMV שמאחד אותנו יחסים מיוחדים מאוד, אשר אפילו מתעצמת עם חלוף השנים.

אני מאוד שמח יש, שוב, עם היקרים שתומכים בו, שנה אחרי שנה, מ- AMV לי מוצגים. אני נילחם כדי להיות מסוגל ליצור הצלחה תמיכה מעולה כי אני מקבל. המהדורה הבאה של הדקר לא יהיה קל, אני אומר לך בעזרת עבודת צוות של ג'ורדי Viladoms המאחד אותנו ידידות טובה מאוד חשוב. טייס גדול ונחישות שלו יהיה בסיסי כדי לקבל תוצאה טובה. ג'ורדי Viladoms (טייס AMV): אני מאוד שמחה להיות חלק AMV החדש של הפרוייקט.

כשלעצמי, אני endeavour להגדלת ניתן להניף את הצבעים ירוק של AMV ביותר. הלכנו ארגנטינה בנחישות רבה, בתקווה להיות מסוגל להשיג תוצאות טובות מאוד. אני רוצה להודות יש כבר הופקד AMV צוות פעם נוספת, במיוחד אותי. תודתה יוכל להגיד בעזרת כל-כך יקר.