מי רוצה להירגע ולמצוא לעצמה, להתייחס חג קמפינג. זה, אין צורך להשקיע זמן ארבעה שבועות. A סיור עם האופניים ואת האוהל מספיק לסוף שבוע או שני ימים במהלך השבוע הטבע, עם הטבע. עליך יש כמה דברים חשובים כגון תנור או גריל של clothesline סוגריים מרובעים, כמו גם שק שינה חמים טוב. וגם לוחות, גביע, סכו ם לפחות שתי כוסות.

מי מתעורר למעלה בבוקר ב Vogelgezwitzscher באוהל ולאחר מכן, אגם או נהר מתיחת תחת טקס הבוקר שלו, יש התחלה טובה היום. בהתאם החברה הנאה מביא לך את ארוחת הבוקר את קיוסק או את המאפייה, חיבר לפני האוהל שלו וליהנות השמש העולה. כלול תמיד קפה חם טוב. אתה מוכן היום, דברים לעשות. מיהו הנסיעה באופניים, עליך לארוז את האוהל שלו, וכך לבצע בדרך לחקור את הסביבה ואת הטבע. אחת יום מלא הופעות חדש ו- a תמיד נמצא מקום למחנה. רק כאשר ממקם את החיים, הוא מהר מאוד ניתן הדכאונות, להחליף חוויות ולסגור גם של חברים.

קמפינג מביא לך קטע מן כל מסחרי, מכיוון שהוא רוב הזמן לא רדיו, טלוויזיה, סדנאות על עצמם. קורסים מאובזר מציעים נוחות גבוהה מאוד, עם זאת, דן מה יכול לשמש גם במהלך השנה. אז, קמפינג הוא סוג מסוים של חופש אישי והעשרה זמן מהירים. הוא באופן אוטומטי מתאים את עצמו לקצב של הטבע, חי, עם אותה. חוויה אשר לכולם לא רק פעם אחת בחייו.