רגע לפני אני עומד בעסק של טיהור מים, אלה יש proliferated במקסיקו, אשר טיפול שפכים קטנים שיש להם כיסוי המקומי, כמעט 1 עד 2 מושבות. ובכן, קודם לכן התכוונתי purificadora אחר נמצא כמו האחרון 5 רחובות זו לבקר לפני. המגיעים הדבר הראשון שקיבלתי היא גברת יפה עם חיוך גדול על הפנים שלו, מנופף חביב, ואחריו, לוקח carboys שלנו ומקבל בקפידה לרחוץ אותם, לחטא אותם ולמלא אותם, כל זה עם תקנים היגיינה קפדנית ביותר. כדאי לך לעיין אצל ישראל כץ כדי לקבל עוד מידע. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מנכ"ל משרד התקשורת. שואלים אותנו בסוף העבודה שלו, הפעם הראשונה הם באים? , אני ואשתי הסכים לענות כן. היא מאוד בנימוס להודיע לנו על התהליך של טיהור ובטחון שיש לנו לשתות מים שלך. רק לפני שאנחנו פורשים אומר לנו "אני מאוד מרוצה כי נבקר, אני מקווה מים אוהב את זה, כאן אנו מקווים אותם". כדי retiarme אמרתי וואו, אם כך התייחס כל העובדים ללקוחות שלהם זה, בכל מדינה אחרת שבה לעשות זאת יהיה הטוב ביותר בעולם.

וידעתי כי הגברת הזאת היה הבעלים, כי ראיתי אישור של מעבדה של אישה שם, asumi מי האישה הזאת היה בארה ב היה השתתפות. ללכת הביתה שתהיתי האם כלומר מה הופך בעל עסק להשתתף 100% לקוחות ולא עובד יותר ברוב הפעמים מתחת התקן של איכות הטיפול בהבעלים? מה popped לתוך הראש שלי היה הבאות: הבעלים של החברה, הוא בעל "ברור", הוא עובד כדי להיות עסק רווחי, ניתן לומר כי השקעה זה עובד רק רואה את העסק על פי הבעלים עבודה יותר. הבעלים לכשל של העסק, לא רק איבדו את מקור הכנסה אם לא גם ההשקעה שהפכו אותו. עובד רק איבדו את מקור הכנסה, מחפש אחר. מה אם העובד לעבודה, צריכה להשקיע סכום כסף?, בהתאם לסוג העבודה שהוא, פוטנציאל ההכנסות גדול ופיתוח, השקעה גדולה יותר מאשר להפוך את העובד.

זה עובד, הראשון לחשוב היטב מושגת אם זוהי המשימה שאתה רוצה להיות במשחק השני ב- 100% על-ידי הסיכון לאבד את ההשקעה הראשונית. ו מה אם כי ההשקעה הראשונית הופך פעולות בתוך 2 או 3 שנים בפוסט? לך להשיג את זה כי העובדים מרגישים יותר מזוהה מחויבת עבודתם? ייתכן אולי רעיון זה כדי לשפר את האינדקס של תחלופת עובדים? לתת אמון בעלי עסקים, להשקיע ההכשרה של העובדים שלהם? מפעלים ההרה תחרותי יותר? אני חושב שהרעיון הוא טוב אנחנו צריכים ללמוד אותו יותר לעומק, אני מאמין כי משהו טוב מגיחים רעיון זה. בקרו באתר שלי כדי להשאיר לי את ההערות שלך ולספר לי מה אתה חושב. הרבה רוח ואנחנו עדיין מחובר…