. וזה קורה מסיבה אחת פשוטה – האיש המיוסר על ידי פחד. הוא אינו מאמין שהוא יכול לעשות הכל בעצמי. בלי שום עזרה. למעשה, מי אתה עשוי לעבוד, מה היית עושה – אתה יכול להתחיל את העסק שלך בתחום זה.

לא מאמינים לי? בוא נראה אם ​​זה באמת. נניח אתה עובד בסטודיו מנהל האתר אינטרנט ועיצוב. זוהי הפונקציה העיקרית שלך – כדי ליצור אתרי אינטרנט. בוא נגיד המשכורת שלך היא 2,000 $ לחודש. משמעות הדבר היא לחברה אתה עובד, רווח, אתה צריך לעשות את העבודה לפחות 4,000 $ לחודש. חלק מההכנסות שאתה מביא לנו, יוצאת מנהלי תחזוקה, על מסים, פרסום רכב, הוצאות אחרות. לעניות דעתי שדה בריר יכול לקבוע . כן, תהיו ערוכים במקום העבודה, במקרה הטוב, רק 30%.

זה אושר על ידי מחקרים מיוחדים. לפיכך, עובד 30% יכולתה, אתה יוצר הכנסה של 4,000 $. עכשיו דמיינו כי יש לך דגש על עבודה ב 100%. זה אומר שאתה תיצור הכנסות של כמעט 14,000 דולר! מרשים? כעת דמיינו שאתם עובדים על עצמם להפיץ% 300. לחשב את כמות הרווחים הפוטנציאליים שלהם. זהו עיקרון של חישובים מקסימלית בשלב הראשוני כל עסק מבוסס. היוצר של העסק הוא ערוכים בשלב מוקדם של 300-400%, ובסופו של דבר הופך את מכונת הכסף שלו לעבוד באופן עקבי, וגם לאחר מכן שנים בשמחה לקצור את פירות העבודה שלהם. עכשיו תשאל את עצמך את השאלה – מה אתם מעדיפים לעבוד כל החיים שלי 30% שביכולתה כדי המעסיקים ליצור עבודה משלו או שגשוג 2-3 שנים של אינטנסיביות לעבוד כדי ליצור עסק משלך ליהנות מהחיים שאתה אוהב? כן, להתחיל את העסק שלך הוא לא קל, אבל זה שווה את זה. אחרי הכל, עם עזרה של העסק שלו, אתה לא רק להיות איש עשיר ומצליח, אבל לחיות שלהם, ולא של מישהו אחר בחיים.