מפעילי תחבורה ציבורית שכבר משתמשים סקרים הנוסעים לא ייתכן מעריכים את יתרונות רבים סקרים שיכולים לתרום. לא רק הם המחקרים על שיטה יעילה של מחקר שוק יהיה לזהות אזורים אי-שביעות-רצונו של הנוסעים, מושלמים גם מדידת ההשפעות של שיפורים יכול, באותו זמן, כדי לעזור לקדם יוזמות חדשות עבור לקוחות להשתמש בשירות. הקמת נקודת התחלה מתחייב שכל תכנית תרגול ניהול השינוי הוא תמיד טובה להקים תוכנית בסיסית לפני ביצוע שינויים כלשהם. מחקר זה של הבסיס יכול לשחק ארבעה תפקידים, יהיה:? האם לאפשר את הכיוון הנכון של ההשקעה? האם לאפשר את מידת ההשפעה של השינוי? יכול לעזור המורל של מי להחיל את השינוי? להבטיח ערכות נושא חדשות נשמרות נפרד על פי התוכנית המקורית תקציב עבור השקעות שם הם תחומים רבים של כל מערכת תחבורה ציבורית שיכולים לגרום חוסר שביעות הרצון של כל הנוסעים צריך להיות במעקב כדי להבטיח כי השירות הניתן מתאים ועולה ככל האפשר, על המטרות של רמת ביצועים. בעיות העשויות לעניין הנוסעים הם: סוג של קיבולת קלט, צפיפות יתר איכות ועיצוב של הרכב ניקוי מתקנים ב תחנות ומתקני מסוף לנוסעים עם משאבים מוגבלים בדרך כלל מגבלות ותקציבים ומחירים דייקנות פירושו כי ההשקעה חייב להיות מתוכנן בקפידה, גם ממוקד על בטיחות ובטחון.

סקרים של הנוסעים מאשר האופרטורים כדי לזהות את האזורים המעניינים ביותר ללקוחות שלהם. דרך הניתוח של המשוב מהנוסעים של המפעיל יוכלו להבטיח כי תוכניות השקעה והשבחה שלו בהתאם החששות ואת הדרישות של הנוסעים. יכול להיות מסווגים את ערכות הנושא עדיפות גבוה ונמוך, כמו גם תוכניות בטווח הקצר והארוך. כמה השקעות הבירה, כגון הבנייה של מסופים חדשים, רצועות של הנחיתה, אשר להנפיק חדש או שיפור של תנועה באוויר או רכבת אותות הבקרה יכול לקחת שנים בפרקטיקה. עם זאת, הסקר הראשוני סביר גם לזהות אזורים מסוימים של פרופיל גבוה כי ניתן ליישם באופן כמעט מיידי, בעלות יחסית נמוכה. שינויים מידה הקימו תוכנית מקיפה של המחקר הראשוני מטרות לפעולה של סקרים תקופתיים הם משני סוגים. אחת המטרות תהיה אחריות כי שינויים ויוזמות החלים היה יעיל לטיפול בבעיות של הנוסעים.

המטרה השנייה היא קדם לחשוף את יוזמות אשר יושמו, גם ליידע ו לחנך את הנוסעים של שיפורים מתמשכים ותוכניות עתידיות. הנוסעים תמיד להיות חיובי יותר אם ניתן לראות כי השיפורים שנעשו, קיבל יותר מ בעיות המשק אם הם יודעים בעיות אלה המטופלים. שמור שינויים ביישום מוסרי הם לעתים קרובות באפשרותך לפתח מנטליות המצור. השינוי יכול לקחת זמן כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף עבור הנוסעים לראות שיפור מסוים. על-ידי פיקוח על התצוגה של הנוסעים או המידה של תוצאות עם מחקרים קודמים תכנית שינוי מוצלח צריך לראות ערכות הנושא של הנוסעים שינוי לאורך זמן, כמה בעיות שלא היו עוד בעיות התעוררו. הנוסעים יהיה מספיק זמן כדי להעריך את ההתקדמות, אשר לעתים קרובות לעבוד על פרוייקט עבור שינוי להיות demoralized עם קבוע קריטיים של מה היא לעתים קרובות סירוב על-ידי הציבור. חשוב צוות שינוי יישום ניתן לראות בבירור את ההשפעות של המאמצים שלהם. זיהוי חדשים וישנים כל בעיות לטווח ארוך של ניהול שינוי תכנית עשוי להשתנות במשך הזמן. האירועים יכולים לקרות כדי לעשות מה היה חשוב, כבר לא חשוב, מה לא הייתה בעיה, בעיה. הסקר של הפניה יבטיח החששות של הנוסעים מתועדים באופן כרונולוגי. הנוסעים הם עצמם בקבוצה האבולוציה, כל שנה של סידורי נסיעה, שינויי אופנה, לפתח אורח חיים, יחד עם הטכנולוגיה. סקרים תקופתיים תאפשר שינוי בעמדות של הנוסעים כדי להיות במעקב. להפוך אותו בקלות סקרים באינטרנט סקרים מקוונים יכולים להגיע חתך רחב של יחידים. הם מהיר עיצוב ליישם ולספק מידע בתבנית מוכנה לניתוח מעמיק. עלות נמוכה והגמישות של סקרים מקוונים מאפשר הן מתייחסות רכבים מכוון קבוצות ספציפיות והדאגות מסוים. סקרים באינטרנט מספקים את האופרטורים עם נתוני מחקר שוק משמעותי, כמו גם פלטפורמה במטרה לקדם הכרזה על מחויבותה שביעות הרצון של יחידים. לטובת הנוסעים על-ידי ערוץ יעיל כדי להעלות את הבעיות כבר דרך סקרים תקופתיים שמתחילים להעריך כי החברה להשקיע, לשיפור השירות באופן רציף.להלן קישורים לסקר הנוסעים deEncuestas דוגמאות של דוגמה הנוסעים טיסה: דוגמה של סקר נוסעים עבור אופרטור של נוסעי הרכבת יום מרטין דוגמה סקר של נהג אוטובוס הוא מנהל של סקר גלקסי בע מ אתר אינטרנט אשר מאפשר לכל אדם ליצור, לעצב ולפרסם סקרים באינטרנט.