הוא הגדול ביותר של מקסיקו, הלב מקסיקני והקריביים האי נפש; גן עדן אמיתי לחובבי הטבע ואת החגים סביבה של שלום ושלווה. יש 70,000 תושבים אשר מציעות תכונות על-פי לבביות והחום העיר של מקסיקו. אני רוצה להתחיל על-ידי אמירת יעד תיירותי זה יכול להיחשב מקום, קסום וייחודי. הוא אי השוכן בתוך המסגרת של הים הקריבי, הנחשב לאחד היפים בעולם. זה יכול להיתפס, בשמחה, כי למרות היותו יעד תיירותי זקן מאוד, הוא שימר העיירות הקטנות הציורי של מקסיקו, כמו גם המסורות שלו. עד לפני כמה שנים, האי היפה הזה היה כבר מקוטלגים כיעד מומלצת רק עבור צלילה, פעילות אשר ממשיכה להיות החשוב ביותר, אבל זה לא היחיד. ישנם רבים אחרים אשר יושמו כדי לגוון את יעד רבת זה.

אנו לחלק אותם לתוך: מים, תרבות, תיירות אקולוגית. בין ה פעילויות מים הוא, כמובן, צלילה, שנירקול, קיאקים, גלישת קיט, מצב חדש של סנובה, בין היתר. היא שמה דגש צלילה היות Cozumel בתים בשקוף מי הטורקיז, למערכת שונית השני בגודלו בעולם, שונית המאיה, או ל'מסדרון, שבו יש מגוון גדול של ימית והצומח ססגוניות, לעשות ספורט זה להיות תענוג אמיתי למי שאוהב אותו. זו הסיבה צוללים על פי מכל העולם מגיעים לאי אחר חוויות מרהיב. בתחום התרבות, קוזומל (cozumel) מתגאה גם מספר אטרקציות כגון המוזיאון של האי, בו תוכלו למצוא מידע היסטורי, גיאוגרפי באי זה; או Gervasio סן, מי נמצא האתר הארכאולוגי הראשי (cozumel), שבו המאיה יעובד מחווה Ixchel, אלת האהבה והפריון. אם מה מושך את תשומת הלב שלך לדעת קצת יותר על המדינה הזאת יפה ומעניין שנקרא מקסיקו, מקסיקו גלה הוא פארק נופי אוסף של אתרים, אורח חיים ומלאכות נציג רוב ושירות חשוב של הרפובליקה, מה שהופך אותו לחוויה מרגשת, מזינה וייחודי מבחינה תרבותית. לאוהבי הטבע, קוזומל (cozumel) מציע מקומות מרשים שבו שהיא הובילה לטיפולו של מינים בטבע של החי והצומח; פארקה Chankanaab, שבה אתם יכולים להתפעל הלגונה באותו שם, כמו היופי מתחרות שלה הוכרז בתור המורשת של האי. הפארק הוא גם יכול לצלול, להירגע נתקל כתרחיש טורקיז הים המרשים של כחול; אפילו בשידור חי וגם לשחות עם היצורים האלה כמו אוהדים וחכם: הדולפינים.

אפשרות נוספת היא פארקה יפה Punta Sur, בה ניתן להעריך תנינים פלמינגו בסביבתם הטבעית, כמו גם לתפוס שלווה ושלום של אתר זה איפה צבי הים באים כדי להטיל את ביציהם, או להתפעל מחזה ייחודי מוצעים 3 אקולוגיות יחד: הים, הדיונות, הלגונה של קולומביה. כאן אתה גם יכול לשחות באחת חוף מרהיב עם מים צלולים המאפשרות לבחון את בתי הספר צבעוני של דגים אשר עוברים קרוב לך ולגרום לך להרגיש זה אחווה כל-כך מיוחד לחובבי הטבע רק תופסים, והופכים אותם רגעים בלתי נשכחים. לכן, זהו רוב אזכור כי קוזומל (cozumel) הוא יעד שליו, כאשר חיי לילה הוא אור מאוד, מה שהופך אותו אידיאלי ללכת עם המשפחה או תוכנית רומנטית. השקיעות בים הקריבי מרשים הן מחזה ייחודי. ובטוח כי הטיול ליעד זה, יהיה אחד הטובים ביותר שבו אתה חי. אכל שאני לומר, כבר חוויתי את זה! הוא עובד באזור תוכן אינטרנט ב- BestDay Travel. אם אתה רוצה לקרוא שעוד מאמרים על-ידי המחבר אל תהססו לבקר שם תוכלו למצוא עוד מאמרים קוזומל (cozumel), קנקון, פלאיה דל כרמן בין היתר.