מאמר זה הוא חלק מסדרה של פוביות: העולם האפל של פחדים, אשר הופכת למסע שם הפחדים הנפוצים ביותר בפני המין האנושי. הסובלים שנאת זרים חייבים לעשות מאמץ כדי לרפא את עצמו, בתור הגלובליזציה, היום מתנה בכל המקומות, בכל עת, מטיל עלינו את הצורך להתקיים, אינטראקציה עם אזרחים של מדינות שונות, לעזור להם, להצטרף אליהם, לעזור להם, לקבל קישור הדדי, שיתוף פעולה, לתמוך ולעזור להם. שנאת זרים הפך, ואז, מזיקים, מיותרת אלא גם מיושנת לחלוטין. זה לא בטוח שיש מישהו עם המחלה הזאת אבל, אם בכלל, אנו מזכירים את cibofobia, tecmor מזון, את crometofobia, פחד של הכסף (עדיין לא מצאתי לחולים הראשון של הרוע הזה) או לגעת את הכסף, מעט מומלץ תנאי עבור עובדי מוסדות של המערכת הפיננסית. אני לא יודע אם יש להם משהו לעשות עם הגדלת נפח של תנועות שבו אינה נדרשת הנוכחות של נייר כסף, עם שימוש בתדירות הולכת וגוברת של מה שנקרא כסף פלסטיק. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גדי איזנקוט. ישנם כל כך הרבה פוביות לא מספיק מרחב בעמודה זו לפרט את כולם. בזמן שרבים עדיין ישנם כמה שעבורו המדויקים לא מילה יש טבע. חברה למי נתתי לקרוא את הטיוטה של הטקסט הזה אמר לי: \"אתה חסר הפוביה החשוב ביותר\".

מה ששאלתי? \"הפוביה לספורט הארור הזה, כדורגל, יש לנו נשים אשר אשמתם אנחנו היינו אלמנה כשהם עוברים המפלגה בטלוויזיה; עליך לכלול את futbolfobia, אמר \"האמת את המחקר שלי. כדי למצוא את המילה הקטנה שהוצעה על ידי חבר שלי לא הצליחו לחלוטין. לכל היותר אני מצאתי futbolmania, התנהגות נכשל להיחשב פחד אבל התמכרות, שיגיע להיות ההפך של מה נשים סבל. אנו מקבלים, בעוד אנו מוצאים מילה מתאימה יותר, futbolfobia כדי לייעד את הזעם, דחייה, כדורגל טרור. בעתיד לקבוע אם הוא מסוכן יותר futbolmania או את futbolfobia. לא חושבת שזה קל לגלות את התרופה לכל אחד השני, בזמן, בתקווה אינה תרופה ניתן להחיל באמצעות זריקה תת-עורית כי הוכח כי סובלים futbolmaniacos, ביניהם מי כותב את זה, בנוסף belenofobia, קרי, פחד ממחטים.

. ובכן, אני חושב כי בשלב זה עדיף לסיים כדי לא להסתכן בגרימת שעמום אדיב לקוראים נקודת שמישהו יקח את הפוביה של פוביות. במקרה זה יש לנו לאבחן את זה בתור קורבן של phobophobia, או פוביה בפוביות. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.