באינטרנט ישנם אלפי מהגמישות גלישה בכל יום, ללמוד, לחקור, פעילות חברתית של אפילו ללמד. אבל יש אחווה של Cainitas, אשר כמו קיין המקרא, למות מקנאה, לראות איך הבל מודרני, מקדמות, מתקדמת בעסקים שונים במרחב הקיברנטי באינטרנט. זה אנשים חשים מאוד מוסמך, מיוחד, מעין שאינם ובנוסף אולטרה, בטחון, חינוך, של אמנות מוכר, עסקים. היא של אנשים משני המינים כדי לס אשר פוגע הפעילות מפתחים אחרים וגם השאלה, יקיר, כמו דרך ללכת זורעים את הספק, כישלון. אבל כל אלה ניסיונות שווא, השמועות האלה יש ההשפעה להפך, בגלל שעושים מפורסם יותר לאדם כי שניהם רוצים להרוס. האנשים האלה לבלות חודשים מבקש דיווחים על מוצרים ושירותים באמצעות כתובות דואר אלקטרוני שונות, מנסים להראות שהם יכולים לקבל, כדי להפוך את התלונות לרשויות, על הרוע כביכול לאלו הם קורבנות של השנאה שלהם.

את העזה ביותר של אחווה זה של Cainitas, הם אלה אשר רוצה לבקש ראיונות אישיים, לא בגלל שאתה רוצה שהם לקנות משהו, אבל רק כדי להיות מסוגל לאתר את משרדי מי הם רוצים להשמיד, לתקוף עם תלונות, האשמות שווא. אני בלימה, רוצה כי לי להסביר, הכתובת של המשרד, כדי להפוך את הפיקדון, הם 6 אנשים, אבל רוצה לדעת איפה הוא, הם אותם מילים של האנשים האלה, זה כמו להמרת בידי אויבי חינם. הם עושים כל אלה שאלות, שאלות, דרישות, גם אם הם מכירים אתר החברה, ראו מידע מלא על המוצרים, השירותים המוצעים, וכן גם את הכתובת, כתובת חוקית, שמות של מנהלים, מיוחדים אשר יש, מספרי החשבון של הבנקים, שבה הם עובדים, וכו '. ככל יכולה לצפות, אלה אנשים לחפש רק להפריע, לא מעוניינים בכל שירות, כל מוצר, רק מבקשים להגיע אותם משרדים מהם, חברות, שנאה, שנאה, לעשות צרות, בטרוף חיפוש הקרב, אפילו מאיים. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . צורת להרוס לאדם, לדבריהם, יש לך תלונות סרק / שקריות, תלונות איתם, רשויות, להם יש שליטה נמוכה ולבלות שנים, שנים, אותן רשויות שקרית לאזעקה בסוף תלונה אותם ובחירות של משרדיהם כדי האלה לא מרוצה. אלפי אנשים בכל העולם, לא רק בפרו, לעשות קניות באמצעות האינטרנט, להפוך את העסק על ידי בינוני עם חברות מכל אירופה, אסיה, ארה ב, ללא מאמץ רב יותר כמה ללחוץ.

אלפי אנשים שילמו שירותים ומוצרים דרך העברות בנקאיות דרך האינטרנט, כי השימוש בהם קודי הבינבנקאית היום יום שכל אחד יכול לשלם לבנק מדינה אחת פרטית ולהיפך. אלפי אנשים לשלם שירותים ולרכוש מוצרים באמצעות ווסטרן יוניון, העולם, הרוב המכריע של האנשים המשכילים, וגובר בבנקאות באינטרנט. חבר שלי בבעלותו חברת ייבוא, עושה את הקניות שלך על ידי בחירת המוצרים בקטלוג כי זה תלוי באתר האינטרנט שלה באינטרנט חברה קוריאנית. לשלם באמצעות העברה בנקאית, עד עם שלהם כרטיס ויזה, מאסטרכארד, מהמשרד שלו. לעשות עסקים באינטרנט מאפשר לאנשים לעשות עסקאות מסחריות מבלי לשלם יקר משרדים, מזכירות, רשיונות העירוני, אור, מים, מיסים מקומיים. . יש דף האינטרנט ומוכן. בדף אינטרנט, אני יכול לראות מי החברה, הצעות, אשר המחירים שלהם, כפי שנרכשו, אמצעי התשלום, בנקים שעובדים איתם, כלומר שאני יכול ללא הבזבוז כרטיסים, העברה, להשקיע זמן, ראה בשניות, כל המידע הדרוש לפני את הצעד הבא. במיוחד אם יש טלפונים סלולריים, הצלתי את המסע הנקלים ועד מקומי שלה, אם יש לך הודעות דוא ל, הם משרתים אותי לבדוק את הפקודות שלי, וגם אני סוגר עסקה עם החברה, במונחים אילו. אלפי אנשים בכל העולם, עכשיו בפרו, לשלם את האור, המים שלך, באמצעות האינטרנט. הזן שלך יש בנק ולהפוך את ההעברות, מן הנוחות של הבית שלך. אלפי אנטי וירוס גם מעדיף תורים ענקיים ולבלות בבוקר מת כתוצאה מחום, במשרדים של טלפון, Edelnor, Sedapal, בידיעה כי ניתן לשלם דרך האינטרנט, באמצעות חשבונות בנק. דפי האינטרנט הם כמו משרדים בכך אוד יכולים לגשת הוא, מזין, לבקש מידע, ראה מחירים, צורות של תשלום, וכו '. אפילו באינטרנט הוא בטוח יותר הולך אישית office. כי לא יודעת אם בלוקים של אותה החברה יכול להיות תקף, קורבן של עבריינים. רבים כבר לא צריך ללכת לקחת סכומים גדולים של כסף ברחוב, כדי לשלם לאחרים, זה מספיק כדי להפוך העברה מחשבון אחד לשני דרך האינטרנט. ומוכנה. חלקם בורים יגידו, כי ישנם אתרי אינטרנט מזויפים, של אנשים הונאה. אם זה נכון. אבל זה גם נכון שיש אלפי הנחות מסחריות, מצויד בלימה כל לקחת אנשים, כמו אלפי משרדי שיניים אשר נמצאים קונוסים, זה גם מוגשות על ידי טכנאים ב מכניקה שיניים, אבל לא על ידי רופאי שיניים מקצועי, כאשר המשטרה מדווחת פעמים רבות את האוכלוסייה. ישנם מאות מרפאות של ניתוח אסתטי, עובד ללא אישור, וטרינרים, אחיות ואיפה יש לא אסתטי מנתח יחיד המכללות. אז לא יכול להיות שאתה אומר, שיש חברה רצינית מקומי, כי כל עבריין יכול להיות גם של המחוזות המקומיים ואלגנטי כגון La Molina, שבו לזייף את הרופאים, הרג אישה בפעולת שאיבת שומן, לשנותן על האישה המסכנה ללא צורך בניתוח, aseptic, למטרה זו, של שנת 2007. הן באינטרנט והן ברחוב יש חברות אשר יכול לרמות, אבל הסיכויים באינטרנט הם מאוד שמעטים ברחוב גבוהים, במיוחד במדינות כמו פרו. באינטרנט חוסך עלויות רבות דרך דפי האינטרנט של העסק שלנו. מה שטוב לנו נותן כיסוי לאומי e הבינלאומי ומאפשר להודיע הוא היטב לפרטים על שירות או על מוצר מן הנוחות של הבית שלנו, משרדים, עסקים. לכן אם אוד תמצצי. דבר בטוח, טיפול רמת אבטחה גבוהה יותר מאשר באינטרנט. תחייכי ותהיי מאושרת.